اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به پروگرامرstk300 واسه atmega32

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به پروگرامرstk300 واسه atmega32

سلام دوستان . من نیاز فری به یه پروگرامرstk300 واسه atmega32 دارم. کسی میتونه مداری مطمئن با توضیحاتش برام بذاره ؟ خیلی فوریه !!!! :cry:
    وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

پاسخ : نیاز به پروگرامرstk300 واسه atmega32

سلام.

فکر کنم مدارش نیاز به توضیح نداشته باشه...

تو مدار زیر میکروی مگا 8 رو نمایش داده شما میتونی هر میکروی دیگری از خانواده AVR بذاری..
    فایل های پیوست شده
    www.icesi.ir

دیدگاه

آقا !!! نمیخوام پورت پرینترم رو از دست بدم. بافر دار باشه ترجیحا . stk300
      وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی رضائی
        آقا !!! نمیخوام پورت پرینترم رو از دست بدم. بافر دار باشه ترجیحا . stk300
        stk 200/300 رو با پورت پرینتر میسازن...

ولی میتونی usb بسازی /// که تو سایت یک جستجو بکنید تمام مدارات و برنامه های اونو گذاشتند./

www.icesi.ir

دیدگاه

من یه دونه ساختم بالاخره . با آی سی بافر. خیلی دوست دارم با usb هم بسازم . این خیلی کار راه انداز تره.تو سایت پیدا نکردم . اکسی میدونه از کجا پیدا کنم نقشه رو ؟

دیدگاه

میلاد جان من میدونم که stk200/300 رو با استفاده از پورت پرینتر میسازن . مداری که شما برام گذاشتی از آی سی بافر استفاده نمیکنه. به همین خاطر خطر داره. چون پورت پارالل به اتصال کوتاه حساسه و سریع میسوزه . منم از این جمله که نمیخوام پورت پرینترم رو از دست بدم این بود که نمیخوام بسوزه. من از روی این شماتیک ساختم و مگا32 رو هم پروگرام کردم. فقط اینکه ( البته همه میدونید فقط محض یادآوری) پایه های 11 و 31 رو زمین کنید و 10 رو هم به +5 ولت وصل کنید.

دیدگاه

سلام ..................

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=18885.0

موفق باشید .
              دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی رضائی
                میلاد جان من میدونم که stk200/300 رو با استفاده از پورت پرینتر میسازن . مداری که شما برام گذاشتی از آی سی بافر استفاده نمیکنه. به همین خاطر خطر داره. چون پورت پارالل به اتصال کوتاه حساسه و سریع میسوزه . منم از این جمله که نمیخوام پورت پرینترم رو از دست بدم این بود که نمیخوام بسوزه. من از روی این شماتیک ساختم و مگا32 رو هم پروگرام کردم. فقط اینکه ( البته همه میدونید فقط محض یادآوری) پایه های 11 و 31 رو زمین کنید و 10 رو هم به +5 ولت وصل کنید.
                سلام ...
                برای 74HC244 باید از روی شماره ای که روی پایه ها نوشته شده وصلش کنم (یعنی تو دیتاشیت پایه ۱ رو به ۱ توی شماتیک و ... یا نه با توجه به 1a1 و غیره مثلا
                1a1 رو که توی دیتاشیت مکانشو نشون داده به 1a1 توی شماتیک وصل کنم)
                ۲۰۰ بار این سوالو پرسیدم اما کسی جوابی نداد :cry: :cry2:
                Put the fun back into computing. Use Linux

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X