اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه اضافه کردن PCB package در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه اضافه کردن PCB package در پروتئوس

سلام دوستان ،
    کسی میدونه چطوری میشه برای یه قطعه PCB package درست کرد ، من برای شاسی ( button ) یه
    پکیج اضافه کردم اما وقتی تو شماتیک ازش استفاده میکنم ، تو PCB layout اضافه نمیشه . چرا ؟؟؟
    و یه سوال دیگه من با گوشی میام تو سایت ابکاش میتونستم عکس بذارم

پاسخ : نحوه اضافه کردن PCB package در پروتئوس

روی یه طعه مشابه به قطعه ای که می خواهید راست کلیک کنیدو گزینه ی decompoe tagged obgect رو بزنید ایکن این دستور شبیه چکشه .با زدن این دستورقطعه به حالت اماده برای تغییر درمیاد.با دراودم تنظیمات برای قطعه جدیدمی تونایداونوبا وش زیر به کتابخانه قطعات پوتئوس بیافزایید.
    گزینه make pakage رو بزنید پنجره ای از میشه و با انتخاب نام قطعه جدید و تنظیمات اون.قطعه مود نظر به کتابخانه پوتئو س افزوده می شود
    eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
      روی یه طعه مشابه به قطعه ای که می خواهید راست کلیک کنیدو گزینه ی decompoe tagged obgect رو بزنید ایکن این دستور شبیه چکشه .با زدن این دستورقطعه به حالت اماده برای تغییر درمیاد.با دراودم تنظیمات برای قطعه جدیدمی تونایداونوبا وش زیر به کتابخانه قطعات پوتئوس بیافزایید.
      گزینه make pakage رو بزنید پنجره ای از میشه و با انتخاب نام قطعه جدید و تنظیمات اون.قطعه مود نظر به کتابخانه پوتئو س افزوده می شود
      در مورد گزینه اول decompose که فقط شکلشو میشه عوض کرد تو شماتیک ، من میخوام برای یه قطعه ای که پکیج PCB نداره براش یه پکیج درست کنم . و ازش استفاده کنم ، خوب برای شاسی ( button ) یه پکیج اضافه کردم ، ولی وقتی تو شماتیک میذارم توی PCB layout نمیاد که ازش استفاده کنم . حالا اصلا میشه پکیج PCB برای قطعات درست کرد ؟ یا نه در ضمن گزینه make package وجود نداشت ، البته من از پروتئوس ۹ استفاده میکنم تو این ورژن اسمش تغییر کرده .
      از جایی میشه دانلود کرد ؟

دیدگاه

با سلام وخسته نباشید من یک مشکلی با بخش PCB پروتئوس دارم مداری دارم میخوام قسمت هایی چند روت و سوراخ بهش اضافه کنم ولی DRC Error میده و روت من چشمک میزنه زرد و آبی مثلا فکر کنم دیگه و کلیرنس ایراد میگیره من روتم رو دقیقا سنتر سوراخ قراردادم الان چیکار کنم

جدیدترین ویرایش توسط ALIVAZIRI2018; ۱۱:۵۰ ۱۴۰۲/۰۱/۱۲. دلیل: عکس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X