اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار 12 به 16 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار 12 به 16 ولت

سلام دوستان مداری لازم دارم که 12 ولت باطری ماشین رو به 16 ولت دوبل تبدیل کنه با جریان 2-3 آمپر. ممنون میشم اگه معرفی کنید.

پاسخ : درخواست مدار 12 به 16 ولت

دوست گرامی
    پروژه تبدیل 12 ولت به 20 ولت متقارن با توان 100 وات را میتوانید در این آدرس مشاهده فرمایید . لازم است توجه داشته باشید ساخت این مدارها خصوصا ترانس آن ، نیازمند مقداری تجربه میباشد ... همچنین برای تبدیل 20 به 16 منطقی ترین روش به جای تغییر مدار استفاده از رگلاتورهای خطی میباشد
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست گرامی
      پروژه تبدیل 12 ولت به 20 ولت متقارن با توان 100 وات را میتوانید در این آدرس مشاهده فرمایید . لازم است توجه داشته باشید ساخت این مدارها خصوصا ترانس آن ، نیازمند مقداری تجربه میباشد ... همچنین برای تبدیل 20 به 16 منطقی ترین روش به جای تغییر مدار استفاده از رگلاتورهای خطی میباشد
      ممنون دوست عزیز، خوب اگر نیاز به افزایش ولتاژ نباشه یعنی همون 12 ولت ولی بصورت دوبل با تحمل 3 امپر چی پیشنهاد میدین

دیدگاه

دوست عزیز شما مدار را برای آمپلی فایر اتومبیل لازم دارید ؟

دیدگاه

دوست عزیز شما مدار را برای آمپلی فایر اتومبیل لازم دارید ؟
          بله برای امپلی ماشین می خوامش دوست من، هم اینه که نویز نداشته باشه و تحمل جریان 2-3 آمپر داشته باشه ولتاژ در حد 12 ولت هم باشه مشکلی نداره چون افزایش ولتاژ مدار رو پیچیده میکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SAMAN_PHP نمایش پست ها
            سلام دوستان مداری لازم دارم که 12 ولت باطری ماشین رو به 16 ولت دوبل تبدیل کنه با جریان 2-3 آمپر. ممنون میشم اگه معرفی کنید.

شما میتونید از ماژول اماده افزاینده در امپر های مختلف استفاده کنید دقت بهتر و کم هزینه تر و کوچیک تر پیشنهاد من ماژول هست چون معمولا این مدارات ترانسش دردسره یه که
            پیروز باشید
            انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
              شما میتونید از ماژول اماده افزاینده در امپر های مختلف استفاده کنید دقت بهتر و کم هزینه تر و کوچیک تر پیشنهاد من ماژول هست چون معمولا این مدارات ترانسش دردسره یه که
              پیروز باشید
              دوست عزیزممنون از نظرتون ولی اگه توجه کرده باشین نیاز اصلی ما تبدیل تغذیه تک به دوبل هست نه افزایش ولتاژ

دیدگاه

دوست عزیز معمولا در این نوع آمپلی فایرها به کمک مدارهای پل تا 15 وات برای هر کانال بدون افزایش دهنده ولتاژ میتوانیم طراحی نماییم
                به نمونه ای از این نوع مدارها توجه فرمایید

دربسیاری از موارد کاربران از چنین قدرتهایی راضی میباشند ولی در مواردی هم که به آمپلی فایرهای قویتر نیاز باشد ، معمولا هزینه و زمان را تنها برای مدارهای خیلی قوی مصرف میکنند و به همین دلیل هم اکثر این طرحها که ولتاژ تمیز و آمپر بالا ایحاد میکنند برای ولتاژ ±20 به بالا طراحی گردیده است .... یا به قولی برای ولتاژ کمتز مقرون به صرفه نمیباشد اگر باز هم تمایل به آمای فایرهای قویتر دارید مطرح بفرمایید تا به کمک دوستان مورد بحث قرار گیرد

دیدگاه

دوست عزیز معمولا در این نوع آمپلی فایرها به کمک مدارهای پل تا 15 وات برای هر کانال بدون افزایش دهنده ولتاژ میتوانیم طراحی نماییم
                  مشکل امپلی فایر نیست، چندتا مدار امپلی فایر ساخته شده دارم ولی تغذیه متغارن میخوان و با 12 ولت متغارن هم نسبتا توان خوبی رو میدن، حتی مداری دارم که 12 ولت ماشین رو به دوبل 12 تبدیل کنه ولی جریانش کمتر از 1 آمپر هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X