اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی شرکت های جعبه مدارمدل تابلویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی شرکت های جعبه مدارمدل تابلویی

امیدوارم که تاپیک مناسب رو واسه این مطلب انتخاب کرده باشم.
    من خیلی وقته دارم دنبال یه سایت و فروشگاه جعبه مدار می گردم .که بتونم مدارهای تولیدی خودم ر تو اون جاسازی کنم.ولی متاسفانه هنوز نتونستم این ابعاد و پیدا کنم.بعضی ازسایت ها مانند ایران میکرو یه سری جعبه داره ولی هم خیلی گرونه و هم اینکه ابعاد بزرگتری دارند.
    بیشترپروژه های الکترونیکی lcd داره و یا 7سگمنت و چند تا دکمه فشاری و led های نمایشگر وضعیت پارامترهاکه باید درنمای جلویی دستگاه باشه .متاسفانه جعبه های موجود به اندازهای که جا برایlcd و دکمه ها و ledهای نمایشگر وضعیت کنداکتورها و بقیه پارامترها و ندارن.
    از همه مهمترعکس هایی که من درپایین همین تاپیک اوردم و توجه کنید.داخلشون یه شیارهایی وجود داره که فیبرتونو به اندازه این ابعاد بسازیدو داخل این شیارها قرار بدهید .محمک سجاش قرار می گیره.یکی ا خسته کننده ترین کارها نصب و محکم شدن فیبر به جعبه مدار هست .
    چیزی که من می خوام مثل جعبه های زیره که از بهارگرفتم.

متاسفانه خیلی وقته می خوام از بهار سفارش بگیرم ولی نمیره داخل سایتش.نمی دونم چجوری باید این کارو بکنم.
    دوستان عزیزجعبه های کارامدی که برای پروژه های مشابه استفاده کردید وبه همراه ادرس فروشگاه جعبه اینجا بذارید .
    تشکر از همه مهندسان ایران زمین.
    جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۲۳:۱۴ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷.
    eshop-hodhod.ir

پاسخ : معرفی شرکت های جعبه مدارمدل تابلویی

سلام
    من که از این جعبه های اماده رو میگیرم بعدش میام خودم هرجاش رو میخوام به اندازه میبرم یا سوراخ می کنم درسته یکم وقت ادمو میگیره ولی خوب در میاد مثلا توی تایپیک پروژه های عملی اخرین کارمو نگاه کنین اون جعبه رو گرفتم و سرواخ و برش و....خودم روش انجام دادم
    موفق باشید
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۲۳:۱۶ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷.
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      من که از این جعبه های اماده رو میگیرم بعدش میام خودم هرجاش رو میخوام به اندازه میبرم یا سوراخ می کنم درسته یکم وقت ادمو میگیره ولی خوب در میاد
      موفق باشید
      تشکر از جواب شما .منم هم از مجبوری این کارو می کنم.ولی اینا داخلشون شیارنیست .پدر ادم درمیاد تتا مدارم و داخلش محکم می کنم.ضم اینکه هانطوری که گفتید زمانبره.
      اگه 10تا همزمان بزنم بایدچیکار کنم.کلی وقت من صرف در اوردن این بریدن ها و رسوراخ کردن ها میشه.باز هم مشکلی نداره ولی علی الرغم اینکه زمانبره برد خوبی از اب درنمیاد.صنعتی نمیشه. الان عقل ملت درچشمشونه.تامی بینن با کاتر برش خورده میگن میرم امادشو می خرم.همین امروز این مشکل برام پیش اومد.150 تومن پول نازنین از دستم رفت.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
        تشکر از جواب شما .منم هم از مجبوری این کارو می کنم.ولی اینا داخلشون شیارنیست .پدر ادم درمیاد تتا مدارم و داخلش محکم می کنم.ضم اینکه هانطوری که گفتید زمانبره.
        اگه 10تا همزمان بزنم بایدچیکار کنم.کلی وقت من صرف در اوردن این بریدن ها و رسوراخ کردن ها میشه.باز هم مشکلی نداره ولی علی الرغم اینکه زمانبره برد خوبی از اب درنمیاد.صنعتی نمیشه. الان عقل ملت درچشمشونه.تامی بینن با کاتر برش خورده میگن میرم امادشو می خرم.همین امروز این مشکل برام پیش اومد.150 تومن پول نازنین از دستم رفت.
        بله متاسفانه از دست این چشم ملت نمیشه کاری هم انجام داد
        اره وقت بره وخسته کننده ه شددددددت اگه یه بورد بیشتر نباشه مشکلی نیست خوب از اب درمیاد ولی اگه چند تا قرار باشه تولید بشه خوب خیلی وقتو می بره ادم خسته میشه وحالا یکم یه جاش کج میشه (که واقعا روی اعصابه یا باید دور بندازی یا باید استفاده کنی)
        مردم هم دستشون درد نکنه
        چاره ای نیست جز طراحی کردن جعبه با نرم افزار و سفارش دادنش به شرکت های این کاره
        موفق باشید در پناه حق
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بچه ها خواستید فایل بدید من براتون میزنم میفرستم چند روزه بی درد سر
          انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
            امیدوارم که تاپیک مناسب رو واسه این مطلب انتخاب کرده باشم.
            من خیلی وقته دارم دنبال یه سایت و فروشگاه جعبه مدار می گردم .که بتونم مدارهای تولیدی خودم ر تو اون جاسازی کنم.ولی متاسفانه هنوز نتونستم این ابعاد و پیدا کنم.بعضی ازسایت ها مانند ایران میکرو یه سری جعبه داره ولی هم خیلی گرونه و هم اینکه ابعاد بزرگتری دارند.
            بیشترپروژه های الکترونیکی lcd داره و یا 7سگمنت و چند تا دکمه فشاری و led های نمایشگر وضعیت پارامترهاکه باید درنمای جلویی دستگاه باشه .متاسفانه جعبه های موجود به اندازهای که جا برایlcd و دکمه ها و ledهای نمایشگر وضعیت کنداکتورها و بقیه پارامترها و ندارن.
            از همه مهمترعکس هایی که من درپایین همین تاپیک اوردم و توجه کنید.داخلشون یه شیارهایی وجود داره که فیبرتونو به اندازه این ابعاد بسازیدو داخل این شیارها قرار بدهید .محمک سجاش قرار می گیره.یکی ا خسته کننده ترین کارها نصب و محکم شدن فیبر به جعبه مدار هست .
            چیزی که من می خوام مثل جعبه های زیره که از بهارگرفتم.

متاسفانه خیلی وقته می خوام از بهار سفارش بگیرم ولی نمیره داخل سایتش.نمی دونم چجوری باید این کارو بکنم.
            دوستان عزیزجعبه های کارامدی که برای پروژه های مشابه استفاده کردید وبه همراه ادرس فروشگاه جعبه اینجا بذارید .
            تشکر از همه مهندسان ایران زمین.
            سلام
            برای اینکه باکس تمیز و مناسبی برای دستگاه خودتون داشته باشید اول باید یه طرح 3D از اون رو با نرم افزار طراحی کنید بعد اون طرح رو به یکی از شرکت هایی که کار تزریق و قالب سازی پلاستیک رو بر عهده دارن ببری تا برات درست کنم البته فکر نکنم یکی دوتا بسازن چون به صرفه نیست.
            موفق باشی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msoofina نمایش پست ها
              سلام
              برای اینکه باکس تمیز و مناسبی برای دستگاه خودتون داشته باشید اول باید یه طرح 3D از اون رو با نرم افزار طراحی کنید بعد اون طرح رو به یکی از شرکت هایی که کار تزریق و قالب سازی پلاستیک رو بر عهده دارن ببری تا برات درست کنم البته فکر نکنم یکی دوتا بسازن چون به صرفه نیست.
              موفق باشی.
              به شرطی به صرفه هست که تست نباشه و تعداد انبوه سفارش داده شود اون موقع خیلی کم هزینه میشه
              انسان فکر میکند ** ماشین کار میکند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط atmel-avr نمایش پست ها
                به شرطی به صرفه هست که تست نباشه و تعداد انبوه سفارش داده شود اون موقع خیلی کم هزینه میشه
                بله همینطور که دوستمون گفتن.
                تعداد بالا سفارش میگیرن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msoofina نمایش پست ها
                  بله همینطور که دوستمون گفتن.
                  تعداد بالا سفارش میگیرن.
                  مثلا تا چه تعدادی میشه گفت تیراژ؟ برای بار اول نهایت 50 تا می خواهم .من دیشب بعد اینکه این تاپیک و زدم یه سایت رو دیدم که نوشته بود حتی یکی روو هم می زنیم .به نظرتون واقعا شدنیه؟
                  eshop-hodhod.ir

دیدگاه

خوب دوستان حتما با ارائه دهنده نسبتا نعرئف جعبه در ایران مثل بهار آشنا هستند ولی خوب روش استفاده از پرینترهای سه بعدی هم وجود داره که برای تولید نمونه استفاده میشه دوستان اگر سرچ کنند موسسات زیادی هستند که فقط نمونه تولید میکنند و در چند مورد هم قیمتهای خوبی برای خدماتشان در نظر گرفتند
                    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
                      خوب دوستان حتما با ارائه دهنده نسبتا نعرئف جعبه در ایران مثل بهار آشنا هستند
                      من م خواهم از همین بهار خرید کنم.چجوری باید خرید اینترنتی داشته باشم الان 6 ماه که می خواهم خرید کنم و میگه سایت در حال طراحی هست.قیمت هاش تو سایت نزده.باید چجوری ارتباط برقرارکرد باهاشون اخه
                      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X