اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

2561 پروگرم کردم اما برنامه رو اجرا نمیکنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

2561 پروگرم کردم اما برنامه رو اجرا نمیکنه

سلام
    آقا تونستیم یه ATmega 2561V رو با 200/300 اس تی کا پروگرم کنیم :nice: :nice: :nice: اما هیچی روش اجرا نمیشه :cry2: :cry2: :cry2: :twisted: :angry:
    اگه میشه کمک کنید خیلی حیاطیه :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
    الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

پاسخ : 2561 پروگرم کردم اما برنامه رو اجرا نمیکنه

میشه سخت افزارش رو بزارید و بگین دقیقا چطوری تونستین به این مهم دست پیدا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چه دعایی کنمت بهترازاین ،که کنار پسر فاطمه هنگام اذان ، سحر جمعه ای پشت دیوار بقیع قامتت قد بکشد در دو رکعت به نمازی که نثار حرم و گنبد برپا شده ی حضرت زهرا بکنی ... انشاالله

دیدگاه

دقیقا عین مگا64 ولی برنامه رو اجرا نمیکنه؟؟ :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
      الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

آقا شما تونستی پروگرام کنی نتونستی اجرا کنی؟ بابا ما تو پروگرامش موندیم. یک لطفی کن سخت افزارش و طرز پروگرامش رو یک توضیحی بده ما هرچی به آب و آتیش زدیم پروگرام نشد که نشد. تازه atmega128 هم هر موقع پروگرام می کنم بعد از 7-8 بار خراب میشه. حالا راهنمایی کن بدونیم چطوری به این مهم دست پیدا کردی :applause:
        به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
        اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

سلام
          شما Watchdog خاموش کردین
          و شما میشه بگین چطور تستش کردین مثلا برای امتحان بهتره فقط یه پین رو صفر یک کنی
          انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
          [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
          http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

اگه امکان داره سخت افزار و نرم افزارتون رو بذارید اگه کدویژن باشه بهتره

دیدگاه

با اطلاعاتی که شما دادید همه چیز درسته برای اینکه کسی بتونه کمکتون کنه حتما باید اطلاعات بیشتری بدین .
              من الان راحت دارم هر روز با این آیسی کار می کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داریوش عباسی
                با اطلاعاتی که شما دادید همه چیز درسته برای اینکه کسی بتونه کمکتون کنه حتما باید اطلاعات بیشتری بدین .
                من الان راحت دارم هر روز با این آیسی کار می کنم
                میشه سخت افزارتون (به طور کامل ) و یه برنامه نمونه که با اون میکرو رو پر کردید و اجرا میشه بزارید
                چه دعایی کنمت بهترازاین ،که کنار پسر فاطمه هنگام اذان ، سحر جمعه ای پشت دیوار بقیع قامتت قد بکشد در دو رکعت به نمازی که نثار حرم و گنبد برپا شده ی حضرت زهرا بکنی ... انشاالله

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X