اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی با ترانسمیتر جریان کار کرده ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی با ترانسمیتر جریان کار کرده ؟

سلام
    برای اندازه گیری جریان پمپ آب می خوام از ترانسمیتر جریان استفاده کنم .کسی میدونه ارزونترین ترانسمیتر چنده و کجا گیر میاد؟ هیچ سایتی رو پیدا نکردم که بتونم حتی قیمت بگیرم.

پاسخ : کسی با ترانسمیتر جریان کار کرده ؟

سنسورهای جریان هست که باید خروجیشو با یه آپ امپ دقیق یکسو کنی و بدی به ADC میکرو.
    ct یا ترانسهای جریان کوچیک هم هست.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori نمایش پست ها
      سنسورهای جریان هست که باید خروجیشو با یه آپ امپ دقیق یکسو کنی و بدی به ADC میکرو.
      ct یا ترانسهای جریان کوچیک هم هست.
      http://www.nikushop.com/eshop/search...&view=category
      در واقع من می خوام جریان یا ولتاژ خروجی سنسور رو به فاصله ای حدود صد یا دویست متر منتقل کنم و اونجا به پی ال سی تحویل بدم.برای انتقال این ولتاژ یا جریان اینطور که شنیدم باید از وسیله ای به اسم ترانسمیتر استفاده کنم. چیزی ازش نمی دونم . توی اینترنت هم چیز خاصی پیدا نکردم . قیمتش رو هم می خواستم ولی پیدا نشد.

دیدگاه

خب واسه این کار یا باید دیجیتالش کنی یا تبدیل به ولتاژ آنالوگ و بعد منتقلش کنی .معمولا واسه اندازه گیری و انتقال جریان از ترانس جریان یا همون ct استفاده میشه .البته باید طول مسیر و اهم سیم انتقال هم در نظر گرفته بشه.
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi9490 نمایش پست ها
          در واقع من می خوام جریان یا ولتاژ خروجی سنسور رو به فاصله ای حدود صد یا دویست متر منتقل کنم و اونجا به پی ال سی تحویل بدم.برای انتقال این ولتاژ یا جریان اینطور که شنیدم باید از وسیله ای به اسم ترانسمیتر استفاده کنم. چیزی ازش نمی دونم . توی اینترنت هم چیز خاصی پیدا نکردم . قیمتش رو هم می خواستم ولی پیدا نشد.
          اگه جریانتون Ac هست و زیر 5 امپر دلتا ترانسمیتری داره که قابلیت شبکه کردن هم داره.قیمتشم 130 تومنه.

دیدگاه

سلام
            Plc با جریان 4 تا 20 میلی آمپر معمولا کار میکنه
            اگه نوع سنسور را مشخص کنید شاید بتونم کمکتون کنم
            mohammad_470@yaho.com

دیدگاه

سلام
              بهتره بود نوع سنسورتون رو میگفتین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X