اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

از مهندسان قدیمی (سوال در مورد روش ضبط روی صفحه گرامافون سوال دارم )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

از مهندسان قدیمی (سوال در مورد روش ضبط روی صفحه گرامافون سوال دارم )

با درود و خسته نباشید.
    من علاقه زیادی به گرامافون دارم و یکی از این نمونه چینی ها که تازه توی بازار ریخته خریدم و چون صفحه هایی که فعلا هست مال 40 سال پیشه
    کسی میدونه روشی هست که توی خونه بشه این صفحه ها رو تولید کرد . این جوری که من توی اینترنت گشتم تولید صفحه توی دنیا دوباره مد شده
    ۸ م دیماه ، به احتمال بسیار سبب آن است که مردم از شنیدن کپی های دیجیتالی خسته شده اند و دلشان می خواهد به صدای پاک و خاص موسیقی گوش کنند. ممتازنیوز: سی – چهل سال پیش ما موسیقی را با استفاده از صفحه گرام گوش می دادیم. نوای موسیقی از این صفحه گرام ها خاص و گرم و چنان لطیف است که هیچ یک از کپی های دیجیتالی نمی تواند با آنها رقابت کند. حداقل کسانی که در قرن سی.

یه جایی نوشته بود که تولید صفحه توی آمریکا از تولید سی دی بیشتر شده و اون هم به خاطر صدای اورجینال اونه
    ظاهرا باید صدای تولید شده توسط یه چیزی شبیه شیپور دریافت بشه و یک سوزن که نمیدونم جنس و اندازش چه قدره به حرکت در میاد و روی شابلونی که دوباره نمیدونم جنسش از چیه خطوطی حک میکنه . بعد شابلون بر میدارند و روی اون موادی که دوباره نمیدونم چیه میریزند که اون بعد از خشک شدن میشه صفحه ما . کسی اطلاعات کاملی داره ؟؟؟
لطفا صبر کنید...
X