اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی برای خرید منبع تغدیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی برای خرید منبع تغدیه

سلام دوستان من به تعداد زیادی (حدود دو هزار عدد) از یه مدل سوییچینگ که فروشگاه خودمونم داره احتیاج دارم
    اینم لینکش تو فروشگاه :

ولی من به تعداد بالایی از اینا احتیاج دارم و میخوام ارزون بیفته - نهایتا هزار تومن دونه ای

کسی جایی رو میشسناسه که بتونم با این قیمت بخرم ؟ فروشگاه خودمون تا این حد میتونه تخفیف بده ؟ اگه بشه که صد البته از فروشگاه خودمون میخرم

خواهش میکنم دوستان تهرانی یه مرکز معتبر رو توی تهران معرفی کنه که بتونم با این شرایط تهیه اش کنم یا اینکه یه راه حل جلو پام بذارید

پاسخ : درخواست راهنمایی برای خرید منبع تغدیه

درود دوست عزیز
    طبق فرمایش شما یعنی تقریبا 80% تخفیف که عملا غیر ممکنه اما برای اطلاعات بیشتر بهتره با مسعول فروش فروشگاه یا اقای بلورچیان مشورت نمایید
    تا مینیمم قیمت رو بهتون اعلام کنن یا جایی رو معرفی کنند.
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

پاسخ : درخواست راهنمایی برای خرید منبع تغدیه

برای پایین آوردن هزینه یه راه هم استفاده از ئرایور هاییه که ال ای دی بیشتری ساپورت میکنن
      این درایوری که شما لینک دادی حداکثر 7 تا ال ای دی میخوره که هر برای هر ال ای دی 650 تومن پول درایور میشه

این درایور

21 ال ای دی رو میتونه روشن کنه و قیمتش 7500 ه یعنی برای هر ال ای دی 360 تومن گول درایور .. اگه بتونید ترکیب رو 21 تایی کنید بنظر میاد بدرد بخوره

با عوض کردن درایور هزینه به نصف کاهش داده میشه مثل اینه که درایور اولی رو نصف قیمت بخرید .. یکمی هم تخفیف بگیرید مبلغ بازم میاد پایین
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X