اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رفتار عجیب مدار تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رفتار عجیب مدار تاچ

سلام دوستان من با XC8 توی mplabx یه کد برای یه مدار با کلیدهای تاچ نوشتم. همه چیز اکیه ولی یه مشکل دارم که وقتی مدارو میبریم توی محیط های صنعتی کلیدها الکی از خودشون فرمان می گیرند بدون اینکه من نزدیک مدار باشم یا اونها رو لمس کنم. کسی ایده ای در این باره داره.

پاسخ : رفتار عجیب مدار تاچ

شماهم دقیقا مشکل منو دارید. فکنم مشکلتون تو سایت میکروچیپم مطرح کردید درسته؟؟ به خاطر دما هستش فکر میکنم جاییکه بردید گرم بوده و جاییکه بهش عدد بیس دادید سرد بوده. دقیقا منم همین مشکل دارم خیییییییییلی ناپایداره خییییییییییلی من فکر میکردم بخاطر اسیلاتور دداخلیه ولی اونم خارجی کردم که بازم درست نشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdiff نمایش پست ها
      شماهم دقیقا مشکل منو دارید. فکنم مشکلتون تو سایت میکروچیپم مطرح کردید درسته؟؟ به خاطر دما هستش فکر میکنم جاییکه بردید گرم بوده و جاییکه بهش عدد بیس دادید سرد بوده. دقیقا منم همین مشکل دارم خیییییییییلی ناپایداره خییییییییییلی من فکر میکردم بخاطر اسیلاتور دداخلیه ولی اونم خارجی کردم که بازم درست نشد
      اره من تو میکروچیپ پرسیدم. خیلی رفتارش عجیبه با توجه به اینکه میکروهای پیک میکروهای صنعتی هستن و گرونن و شرکت معتبریه بعید میدونم ماژول مشکل داشته باشه. یه جای برنامه یا سخت افزار میلنگه

دیدگاه

من هم این مشکل داشتم هم با mplab و هم با ccs کد زدم . تقریبا یه جوره . من توی کارهای صنعتی جایی ندیدم که از کلید تاچ استفاده کرده باشند به همین دلیل فکر میکنم این قابلیت برای کارهای معمولی مثل کلید های یخچال و پروژه هایی باشه که صنعتی نیستند.

دیدگاه

مشکل فقط و فقط از برنامه هستش. من تو جاهای صنعتی زیاد دیدم کار کرده باشن. خود یخچال کم صنعتی نیستش. البته جاهاییکه emi بالایی وجود داره شاید نشه ازش استفاده کرد ولی راه حل خودش داره صدرصد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdiff نمایش پست ها
            اگر اشتباه نکنم شما تو میکروچیپ گفته بودید مدارتون دایم ریست میشه مشکلتون حل شد؟ منم مشکل پیدا کردم وقتی مهتابی رو روشن خاموش می کنم ریست میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nasiri70 نمایش پست ها
              اگر اشتباه نکنم شما تو میکروچیپ گفته بودید مدارتون دایم ریست میشه مشکلتون حل شد؟ منم مشکل پیدا کردم وقتی مهتابی رو روشن خاموش می کنم ریست میشه
              سلام نه همچین مشکلی نداشتم من. ولی شما اگر داری به خاطر پایه mclrf هست . احتمال میدم ازش استفاده نمیکنید و آزاد گذاشتیدش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X