اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موازی کردن دو ریل 12 ولت پاور؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موازی کردن دو ریل 12 ولت پاور؟

سلام دوستان
    میخواستم دو ریل پاور رو به هم متصل کنم برای گرفتن حداکثر جریان خروجی پاور ، قبلش خواستم ببینم مشکلی برای پاور ایجاد نشه
    دو ریل 12 ولت پاور رو با مولتی متر چک کردم دیدم به هم متصل هستند
    سیم مثبت متصل برای سی پی یو ترکیبی از مشکی و زرده و مثل بقیه زرد تک رنگ نیست
    پاور 785 گرین هست توضیح خود گرین در سایتش این هست دو ریل بودن باعث میشه نویز روی ریل اول که برای سی پی یو هست اثر نذاره
    این مورد هم نوشته محدودیت امپر برای ریل سی پی یو هست اما اگه سی پی یو مثلا تا 15 امپر فقط جریان بگیره ریل دوم میتونه تا 45 هم تحمل کنه (ریل اول محدودیت 28 امپری داره)
    حالا با این موارد چطور به چنین نحو به هم متصل هستند؟
    این هم لینک این پاور
    هذا الموقع الالكتروني للبيع! green-case.com هل هو أول وأفضل مصادر جميع المعلومات التي تبحث عنها. من ضوء الموضوعات العامة إلى مزيد من الموضوعات التي كنت لتتوقعها هنا، green-case.com تمتلكها جميعًا. نأمل أن تجد ما تبحث عنه!

با سپاس

پاسخ : موازی کردن دو ریل 12 ولت پاور؟

با سلام:
    بله با موازی کردن دو ولتاژ هم سطح، باعث افزایش جریان می شود.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
      با سلام:
      بله با موازی کردن دو ولتاژ هم سطح، باعث افزایش جریان می شود.
      سلام
      ممنون از توجهتون
      میخواستم بپرسم چطور این دو ریل به هم متصل هستند که به گفته ی شرکت گرین نویز ریل دوم روی ریل 1 تاثیر نداره و همونطور که بالا گفتم روی ریل 1 محدودیت جریان وجود داره اما روی ریل 2 خیر و... که بالا توضیح دادم
      مولتی متر رو گذاشتم روی تست دیود مقاومت زرد مشکلی (ریل1) با زرد تک رنگ (ریل2) صفر بود
      با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirpcp30 نمایش پست ها
        سلام
        ممنون از توجهتون
        میخواستم بپرسم چطور این دو ریل به هم متصل هستند که به گفته ی شرکت گرین نویز ریل دوم روی ریل 1 تاثیر نداره و همونطور که بالا گفتم روی ریل 1 محدودیت جریان وجود داره اما روی ریل 2 خیر و... که بالا توضیح دادم
        مولتی متر رو گذاشتم روی تست دیود مقاومت زرد مشکلی (ریل1) با زرد تک رنگ (ریل2) صفر بود
        با سپاس
        با سلام:
        با توجه به شرح کاتالوگ، که پاور 12 ولت 1 یا اولی در توان مصرفی 50 درصد بار خروجی ، فقط ریپیلی کم تر از 40 میلی ولت پیک تو پیک دارد ( حد اکثر ریپیل قابل قبول 50 میلی ولت پیک تو پیک است) و هرچه توان مصرفی ما بیش تر شود، درصد دیپیل نیز به همان نسبت زیاد می شود، اما با موازی کردن دو ولتاژ 12 ولت، درصد توان 2 ولتاژ که بصورت یک پاور 12 ولت اما با توان بیش تر از دو برابر قبلی شده است، در نتیجه شدت ریپیل نیز کم می شود. متاسفانه شماتیک مدار موجود نیست تا نحوه اتصال باز گو شود.
        علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X