اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش arm به زبان بیسیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش arm به زبان بیسیک

سلام به تمام مهندسین دانا و با هوش که دوست دارن به تازه کار ها و مبتدی ها کمک کنند دورود به شما که دانشتون رو رایگان در اختیار ما میزارین برای پیش رفت هرچه بیشتر ایران و ایرانی
    دوستان من میکرو کنترل avr به زبان بیسیک رو بلدم و چند روزه که میخواهم بیام arm یاد بگیرم با همون زبون برنامه نویسی بیسیک خیلیا گفتن برو avr رو به زبان سی یاد بگیر یا همین arm رو با سی یاد بگیر یاد سی پلاس پلاس و یا سی شارپ ولی من خیلی پافشاری دارم که با بیسیک یاد بگیرم نمیدونم چرا با این که میدونم سرعتش کمه و از زبون سی و زبون های دیگه ضعیف تره با همه مشکلاتش من دوست دارم برم دنبالش. شاید بگید با زبان بیسیک نمیشه اصلن پشتیبانی نمیکنه بیسیک arm رو منم اول فکر نمیکردم اما با چند تا پرس و جو که اون ها هم مطمعن نبودن ، به هر حال یک کامپایالر بهم معرفی کردن و بعد سرچ به زبان انگلیسی یکی پیدا کردم که نصب شد ، یک دوستی گفت زیاد کار نمیکنه و باید پول بدی نرم افزار کاملش رو بخری ولی انگار نه نرم افزار pro و کامل همراه نرم افزار پرگرامر بود ، حالا بگذریم بعد معلوم میشه مهم اینه که با هزار بد بختی بود نرم افزارش رو پیدا کردم و بلخره ، یکیش نصب شد الان اموزشش رو ندارم یعنی یکم میگن فرق داره با بیسیک avr . میخواستم بدونم کسی مثل من قبلن رفته دنبالش و اموزشش رو دیده اموزش بیسیک برای arm رو داره کتاب یا کلیپ فقط کامل باشه مشکلی تو هزینشم ندارم فقط یک چیز کامل باشه

ممنون از این که وقت گذاشتید خوندید نوشته های طولانی و شاید غلط دارم رو به هر حال به بزرگی و سواد خودتون ببخشید و اگه مثل همیشه میتونید کمک کنید و دانشی دارید در این زمینه به منم بگید هزینشم مشکلی نیست گفتم فقط کامل باشه
    با تشکر موفق باشید .....
    جدیدترین ویرایش توسط mohammad mousavi; ۰۴:۱۴ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲.

پاسخ : اموزش arm به زبان بیسیک

اسم کمپایلری که پیدا کرده اید را ذکر نکرده اید، اما به هر حال؛

تو این صفحه یک کمپایلر به نام mikroBasic PRO for ARM برای دانلود هست که از نظر داکیومنتها و آموزشها، نسبتا کامل است:

mikroC, mikroBasic and mikroPascal compilers for 7 MCU architectures. Intuitive IDE, 500+ function libraries and product lifetime free updates. Download now.
    جدیدترین ویرایش توسط مهندس نوآور; ۱۲:۰۹ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲.

دیدگاه

الان مشکل من کاماپایلر نیست دانلود کردم قبلن از همینجا مشکل من اموزشش هست

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
      اسم کمپایلری که پیدا کرده اید را ذکر نکرده اید، اما به هر حال؛

تو این صفحه یک کمپایلر به نام mikroBasic PRO for ARM برای دانلود هست که از نظر داکیومنتها و آموزشها، نسبتا کامل است:

http://www.mikroe.com/mikrobasic/#arm
      شما این کامپایلر که لینکش رو گذاشتید خودتون دانلود کردید؟ نصب شد؟ ،
      من از این لینک دانلود کردم نصب نشد رو سیستمم اصلن باز نمیشد که بخواهد نصب بشه ،
      ولی از سایت دیگه ایی دانلود کردم نصب شد ، اما توجه نکردم ورژنش با این یکیه یا نه باید چک کنم ،
      از کجا و کدوم قسمت باید بفهمم کامله یا نه ؟ کجاشو چک کنم بفهمم ؟ ، ممنون میشم جواب بدید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad mousavi نمایش پست ها
        الان مشکل من کاماپایلر نیست دانلود کردم قبلن از همینجا مشکل من اموزشش هست

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

شما این کامپایلر که لینکش رو گذاشتید خودتون دانلود کردید؟ نصب شد؟ ،
        من از این لینک دانلود کردم نصب نشد رو سیستمم اصلن باز نمیشد که بخواهد نصب بشه ،
        ولی از سایت دیگه ایی دانلود کردم نصب شد ، اما توجه نکردم ورژنش با این یکیه یا نه باید چک کنم ،
        از کجا و کدوم قسمت باید بفهمم کامله یا نه ؟ کجاشو چک کنم بفهمم ؟ ، ممنون میشم جواب بدید
        سلام
        بغیر خوب بودن کامپایلر یا نبودنش و یا زبان بیسیک کاری ندارم
        اما اینو میگم شما که میخوای اموزش ببینی حداقل زبان c رو با کامپایلرهای معروف کار کنید مگه چقدر این کامپایلر منبع و نمونه کد داره
        شما که میخوای ارم کار کنی با زبان c کار کن
        که اکثر کامپایلرها با همین زبان کار میکنن دنبال چیزی نرو که محدوده حالا اگه این کامپایلر که برای زبان c هست رو بخونی mikro c for arm باز بهتره بعدا میتونی با کامپایلرهای مثل iar \ keil کار کنی
        امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8866 نمایش پست ها
          سلام
          بغیر خوب بودن کامپایلر یا نبودنش و یا زبان بیسیک کاری ندارم
          اما اینو میگم شما که میخوای اموزش ببینی حداقل زبان c رو با کامپایلرهای معروف کار کنید مگه چقدر این کامپایلر منبع و نمونه کد داره
          شما که میخوای ارم کار کنی با زبان c کار کن
          که اکثر کامپایلرها با همین زبان کار میکنن دنبال چیزی نرو که محدوده حالا اگه این کامپایلر که برای زبان c هست رو بخونی mikro c for arm باز بهتره بعدا میتونی با کامپایلرهای مثل iar \ keil کار کنی
          سی خیلی پیچیدس و سخته و خیلی زمان میخواهد برا یاد گرفتنش به هر حال من بیسیک دوست دارم
          اگه منبع و یا سایت یا هر جایی رو میشناسید که اموزش به زبان فارسی داره و زبون برنامه نویسی بیسیک برای این میکرو معرفی کنید که تحیه کنم هزینشم هرچی باشه مشکلی نداره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X