اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب یک PLC خوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب یک PLC خوب

سلام دوستان
    بچه ها من یک PLC خوب می خوام که قابلیت های زیر را داشته باشه :
    1- داشتن توابع محاسباتی از قبیل جمع و ضرب و SIN , COS
    2- قابلیت ارتباط با HMI
    3- داشتن حافظه جهت ذخیره DATA به اندازه حداقل 32MBYTE

نمی دوننم چه PLC استفاده کنم COMPACT باشه یا MADULAR . ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه . قیمت PLC هم خیلی واسم مهمه . می خوام زیاد گرون نباشه
    ورودی ها 16 تا خروجی ها هم 16 تا و یک خروجی آنالوگ هم داشته باشه . ممنون می شم دوستانی که تو این زمینه کار کردن راهنماییم کنن
    به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
    اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

پاسخ : انتخاب یک PLC خوب

اینو براچی می خوایی:
    - داشتن توابع محاسباتی از قبیل جمع و ضرب و SIN , COS

شاید بتونم راهنمایی کنم؟ محاسباتت چیه؟
    عذر می خوام املاء و نگارش من ضعیف است شما باید یکزره بیشتر توجه کنید تا متوجه مطلب من بشید.
    برتراند راسل :وقتی اینهمه اشتباهات جدید وجود دارد که می توان مرتکب شد , چرا باید همان قدیمی ها راتکرار کرد!؟

دیدگاه

برای ساخت یک دستگاه CNC. البته این دستگاه را با avr ساختم ولی plc قابلیت اطمینان بالاتری داره. من به این توابع تو قسمتی از برنامه هام احتیاج دارم . مهمتریم چیز واسم داشتن حافظه برای ذخیره data ست که می خوام 24Mbyte به بالا باشه که متاسفانه plc ها با این امکان خیلی گران هستند. ممنون می شم راهنماییم کنین.
      به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
      اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

درود
        اگر تعداد ورودی و خروجیت کمه از لوگو زیمنس استفاده کن وگر نه میتونی از پی ال سی زیمنس استفاده کنی
        در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد اموزش شرکت قشم ولتاژ ارتباط برقرار کن .

اصغر بارزی نام مدیر:
        ۶۶۷۶۰۵۵۸, ۶۶۷۳۳۰۴۰, ۶۶۷۲۰۱۰۱, ۰۹۱۲۱۹۰۲۰۰۵ تلفن:
        ۶۶۷۳۰۱۴۴, ۶۶۷۶۰۲۸۱ : فکس
        تهران - منطقه ۱۲ - لاله زار نو - بین کوشک و منوچهری - کوی مصباح کریمی - ساختمان ۲۰ - واحد ۱۰ آدرس:
        ۱۳۱۴۵-۱۴۳۸ صندوق پستی:
        ۱۱۴۵۶۵۵۸۵۴ کد پستی:
        www.qeshmvoltage.com وب سایت:
        info@qeshmvoltage.com ایمیل:

دیدگاه

دوست عزیزم
          اینجورکارها رو با PLC انجام نمی دن. باPC های صنعتی بسیار راحتترن. با زبان C هم می تونی برنامشونو بنویسی. کلی هم فروشنده مثل پتسا و ابزاردقیق فناوران و ... می فروشنش. همشون هم به LCD یا HMI وصل میشن. حتی می تونی کامپکتشو بخری مه همه رو باهم داره. حافضه هاشون هم در حد گیگابایته.
          با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X