اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

SNMP V3 بر روی بورد دیسکاوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

SNMP V3 بر روی بورد دیسکاوری

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من سیستم عامل یو سی لینوکس رو بر روی بورد دیسکاوری STM32f429 راه اندازیش کردم. الان در ادامه نیاز دارم SNMP V3 رو ، بر روی همین سیستم عامل و همین بورد پیاده سازی کنم. اطلاعاتم در مورد شبکه تقریبا صفر هست. ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه که از کجا شروع کنم و بگه که این که این کار چقدر سخته!

پاسخ : SNMP V3 بر روی بورد دیسکاوری

نوشته اصلی توسط mehdi_sd نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من سیستم عامل یو سی لینوکس رو بر روی بورد دیسکاوری STM32f429 راه اندازیش کردم. الان در ادامه نیاز دارم SNMP V3 رو ، بر روی همین سیستم عامل و همین بورد پیاده سازی کنم. اطلاعاتم در مورد شبکه تقریبا صفر هست. ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه که از کجا شروع کنم و بگه که این که این کار چقدر سخته!
    اگه با توابع SPL یو سی لینوکس رو راه انداختی که باید سراغ مثالها بگردی که کار مشکلیه و اون چیزی که میخای معمولا پیدا نمیشه، بنظرم بیا برنامتو با CUBEMX اماده کن تا پروتکل های TCP-UDP و SNMP رو برات اماده کنه و سیستم عامل رو هم بیار داخل برنامه ای که با CUBEMX اماده کردی، پروتکل SNMP روی لایه حمل UDP راه اندازی میشه نسخه ای هم که در حال حاضر CUBEMX برات اماده میکنه SNMP v2c هست.
    اگر این نسخه کارتو راه میندازه که بهتر ، اگر نه باید کتابخانه ها متن بازشو از نت گیر بیاری ، جایگذین کنی و خودت دستی با لایه حمل ارتباطش بدی.
    من با پروتکل ها HTTP - FTP - DHCP روی لایه حمل TCP-UDP کار کردم اما تا به حال به SNMP نیاز پیدا نکردم.
    جدیدترین ویرایش توسط محمد پورخلیلی; ۱۱:۱۳ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X