اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرکانسهای که روی انسان تاثیر میگذارند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرکانسهای که روی انسان تاثیر میگذارند

سلام.من تو یک مقاله خوندم که بعضی از فرکانسها رو انسان تاثیر میذارند و باعث میشه حالات مختلفی مثل دلشوره و اضطراب و ... به انسان دست بده.
    اگه دوستان میفهمند این فرکانسها چند هرتز هستند ممنون میشم کمکم کنید.

پاسخ : فرکانسهای که روی انسان تاثیر میگذارند

نوشته اصلی توسط goldenmasoud
    سلام.من تو یک مقاله خوندم که بعضی از فرکانسها رو انسان تاثیر میذارند و باعث میشه حالات مختلفی مثل دلشوره و اضطراب و ... به انسان دست بده.
    برای چه منظوری می خوای؟ من یه شماتیک داشتم مخصوص کیش سگا بود . یه مدارم دارم که مخصوص فراری دادن مهمانه!

یه چیز دیگم تازگی ها کشف کردم اگر فرکانس 40KHz رو با دسیبل زیاد پخش کنی توی دراز مدت سر درد خیلی بدی میگیری..! اینو خودم تجربه کردم.. :icon_razz:

ولی سعی کن ازش در جهت + استفاده کنی...

دیدگاه

من یه شماتیک داشتم مخصوص کیش سگا بود . یه مدارم دارم که مخصوص فراری دادن مهمانه!
      آره منم دیدم. تو کتاب مجموعه مدار برای جوانان جلد 1 محمود بخت آور هر دو تاش بود
      اگه پیدا کردم برات می زارم
      کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

سلام دوستان.من میخوام فقط یه آزمایش کرده باشم.اگه فرکانسهای دیگه میفهمید توضیح بدید ممنون میشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldenmasoud
          من یادمه این موضوع داستان یک رمان خارجی بود .
          ...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
          Ctrl+C , Ctrl+V
          .................................................. ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx

یه چیز دیگم تازگی ها کشف کردم اگر فرکانس 40KHz رو با دسیبل زیاد پخش کنی توی دراز مدت سر درد خیلی بدی میگیری..! اینو خودم تجربه کردم.. :icon_razz:

ولی سعی کن ازش در جهت + استفاده کنی...
            همونطور که می دونید روی نوار کاست خام یک سینوسی فرکانس بالا ضبط میشه تا چیزی به گوش آدم نرسه و اتفاقا فرکانسش 40KHz هست. پس می تونید برای فراری دادن مهمانبراش نوار خالی بذارید گوش بده.
            ...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
            Ctrl+C , Ctrl+V
            .................................................. ....

دیدگاه

استاندارد تشعشع امواج الکترو مغناطیس روی بدن به پارامترهای مختلفی بستی دارد و تنها مسئله فرکانس نیست بلکه به چگالی انرزی تابیده شده امواج هم
              بسیار بستگی دارد ولی آنچه ما باید بدانید این است که قد شما در مقابل امواج مثل یک نیم دایپل عمل میکند که بدترین حالت این است که مضربی از 4/1 طول موج باشد
              بنابراین اولین رزونانس در قد مثلا 180 سانتی در فرکانس 416مگاهرتز و بقیه در مضارب صحیح 416 و هرچه فرکانس بالا تر میرود بدلیل افزایش چگالی تاثیر خطرناکتری در بدن میگذارد[/b].فرزامپور

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farzampour
                استاندارد تشعشع امواج الکترو مغناطیس روی بدن به پارامترهای مختلفی بستی دارد و تنها مسئله فرکانس نیست بلکه به چگالی انرزی تابیده شده امواج هم
                بسیار بستگی دارد ولی آنچه ما باید بدانید این است که قد شما در مقابل امواج مثل یک نیم دایپل عمل میکند که بدترین حالت این است که مضربی از 4/1 طول موج باشد
                بنابراین اولین رزونانس در قد مثلا 180 سانتی در فرکانس 416مگاهرتز و بقیه در مضارب صحیح 416 و هرچه فرکانس بالا تر میرود بدلیل افزایش چگالی تاثیر خطرناکتری در بدن میگذارد[/b].فرزامپور
                میشه بیشتر توضیح بدید ، چرا لاندا چهارم و اگر شخصی خیلی چاق باشه مثلا پهنای شخص 120 سانت باشه توی فرکانس 600 مگ چی میشه
                منظورم اینه که این بار هم میشه به عنوان دایپل در نظر گرفت با این بار یه چیزی مثل آنتن های صفحه ای میشه
                اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید.

دیدگاه

کسی در مورد فرکانس رزونانس اطلاعات بیشتری نداره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X