اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام atmega8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام atmega8

سلام من تازه وارد avr شدم یه برنامه ی چشمک زن ساده نوشتم و پروتئوس هم تست گرفتم ولی وقتی پروگرامش کردم تقریبا کار نکر فقط روشن کرد و خاموش نشد به فیوز بیت ها هم اصلا دست نزدم
    پروگرمر stk500

پاسخ : پروگرام atmega8

برنامه به چه زبانی هست؟

دیدگاه

از زبان c استفاده میکنم
      codevision

دیدگاه

متاسفانه من با زبان c کار نمیکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyedali2002 نمایش پست ها
          سلام من تازه وارد avr شدم یه برنامه ی چشمک زن ساده نوشتم و پروتئوس هم تست گرفتم ولی وقتی پروگرامش کردم تقریبا کار نکر فقط روشن کرد و خاموش نشد به فیوز بیت ها هم اصلا دست نزدم
          پروگرمر stk500
          با سلام و درود
          چنین مشکلاتی به دلیل آشنا نبودن با برخی نکات پیش می آید و ممکن است برای خیلی از افراد در فرایند یادگیری اتفاق بیفتد که با مقداری کسب تجربه رفع می گردد.
          می توانید از این دوره ی آموزشی استفاده نمایید تا با نحوه ی کار با AVR آشنایی بیشتری پیدا کنید: مکتب خونه | میکروکنترلرهای AVR
          جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۰۰:۵۱ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyedali2002 نمایش پست ها
            پروگرمر stk500
            اصل کد رو ارسال کنید تا بهتر بشه نظر داد.در ضمن فیوز بیت های میکرو رو هم باید درست تنظیم کنید.اصولا نمیشه شبیه سازی رو دقیقا مثل واقعیت تصور کرد.
            Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X