اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوختن یکی از ماسفت های اسپید کنترل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوختن یکی از ماسفت های اسپید کنترل

سلام دوستان
    امروز بعد از این که قطعات کواد رو وصل کردم و باطری رو هم که برای بار چهارم وصل کردم یهو یکی از ماسفت های اسپید کنترل سوخت اتصالی هم نداشتم چون چند بار روشن و خاموشش کرده بودم یهو اتفاق افتاد نمیدونم چی شد
    مدل اسپید کنترل Emax 25a ESC
    شماره ماسفت هم LR7843 هستش
    این ماسفت رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ یا اینکه بجاش چه ماسفتی با چه شماره ای میتونم استفاده کنم ؟
    و این که یه اسپیدکنترل دیگه هم دارم simonk 40a بجاش میخواستم اونو وصل کنم که نمیدونم چرا موتور رو نمی تونست روشن کنه یه جورایی کالیبره نبود هر طور که خواستم کالیبره کنم نتونستم . موتور هم سالمه
    همین که باطری رو وصل میکنم یک بیپ میزنه و تمام
    اگه مکنه راهنماییم کینید ممنون میشم.

پاسخ : سوختن یکی از ماسفت های اسپید کنترل

نوشته اصلی توسط taher67 نمایش پست ها
    [...]
    و این که یه اسپیدکنترل دیگه هم دارم simonk 40a بجاش میخواستم اونو وصل کنم که نمیدونم چرا موتور رو نمی تونست روشن کنه یه جورایی کالیبره نبود هر طور که خواستم کالیبره کنم نتونستم . موتور هم سالمه
    همین که باطری رو وصل میکنم یک بیپ میزنه و تمام
    [...]
    با سلام و درود
    باید بازه موج ورودی به مدیریتگر الکترونیکی سرعت موتور[1] معرفی شود که می توانید از این عبارات کلیدی برای جست و جو در این مورد استفاده نمایید:
    SimonK ESC User Guide
    How to calibrate SimonK Series ESC

[1] مدیریتگر الکترونیکی سرعت => Electronic Speed Controller که به اختصار ESC هم نوشته می شود.

دیدگاه

پاسخ : سوختن یکی از ماسفت های اسپید کنترل

با سلام و درود
      توضیحاتی پیرامون مشخصات موج ورودی به مدیریتگر الکترونیکی سرعت:منبع: Electronic speed control - Wikipedia
      The ESC generally accepts a nominal 50 Hz PWM servo input signal whose pulse width varies from 1 ms to 2 ms. When supplied with a 1 ms width pulse at 50 Hz, the ESC responds by turning off the motor attached to its output. A 1.5 ms pulse-width input signal drives the motor at approximately half-speed. When presented with 2.0 ms input signal, the motor runs at full speed

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X