اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در فهمیدن فرکانس با اسیلوسکپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در فهمیدن فرکانس با اسیلوسکپ

سلام
    من این کار رو بلدم که خونه های افقی را باید ضربدر زمان کنم اما این کار رو می کنم ولی فرکانس اشتباه بدست می آید اگر میشه یکی فرکانس 350 هرتز را بدست بیاورید فقط از کارتون عکس بگیرید تا بفهمم ممنون میشم

پاسخ : کمک در فهمیدن فرکانس با اسیلوسکپ

تعداد خانه های افقی ضربدر عددی که tim/div روی آن تنظیم شده است دوره تناوب (T) میشود.فرکانس عکس دوره تناوب است.

دیدگاه

من زیاد کار با اسیلوسکپ رو بلد نیستم اگر میشه برای همین 250 هرتز همین کار رو خودتون انجام بدین و از کارتون عکس بگیرین تا کاملا بفهمم

دیدگاه

آقایون فکر نمی کنم این کار بیشتر از 5 دقیقه زمان ببره خواهش می کنم کمکم کنید

دیدگاه

به جواب رسیدین یا هنوز هم مشکل دارید؟ چون خیلی وقته از این موضوع می گذره و کسی هم جوابی نداده!!! اگه هنوزم به اینجا سر میزنید بگید تا بهتون توضیح بدم
          Goodbye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط powers
            به جواب رسیدین یا هنوز هم مشکل دارید؟ چون خیلی وقته از این موضوع می گذره و کسی هم جوابی نداده!!! اگه هنوزم به اینجا سر میزنید بگید تا بهتون توضیح بدم
            سلام
            آره به جواب رسیدم ممنون که اینقدر پیگیر این هستید که من به جواب رسیدم یا نه

دیدگاه

سلام دوستان کمک اورژانسی احتیاج دارم
              برای تعمیر قطعات لوازم خانگی - پاور های سویچینگ مثل پاورهای ماینرو سنگین - خود ماینر ها -تعویض آی سی ها و عیب یابی اونها - اسیلوسکوپ با چه پهنای باندی بگیرم در کار های مخابراتی هم نمیخوام وارد بشم؟؟ 10 مگا بسه ؟؟؟ لطفا با توجه به گرون شدن دستگاه ها حداقل پهنای باند رو بگید اما ککم نباشه که بعدا پشیمون بشم /

یک سوال دیگه اینگه استفاده از پراپ های 10 ایکس یا 100 ایکس آیا برای تضعیف فرکانس هم بکار میره علاوه بر کاهش ولتاژ ؟؟؟ یعنی اگه یه اسکوپ 100 مگا هرتز باشه میشه با پراپ ظرفیتشو افزایش داد با یک گیگا هرتز مثلا ؟؟؟؟ اصلا برای این قبیل کارهایی که من گفتم اسکوپ با پهنای باند بالا احتیاج هست یا خیر ؟؟

دیدگاه

بابا یک اسکوپ خریدن که احتیاج به باز کردن n تا تاپیک نداره که .

دیدگاه

بله شما استادین و ماشگرد و شاگردا اکثرا چون سواد ندارن و آماتور هستند دنبال راهنمایی اند - اگر راهنمایی بفرمایید استاد مصدع اوقات شریف نخواهیم شد . اسکوپی که 500 هزارتومن بوده شده چند میلیون و موجود هم نیست با این قیمت ارز واطلاعات کم چاره ای جز مشورت گرفتن داره آدم استاد؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamousavinia نمایش پست ها
                    بله شما استادین و ماشگرد و شاگردا اکثرا چون سواد ندارن و آماتور هستند دنبال راهنمایی اند - اگر راهنمایی بفرمایید استاد مصدع اوقات شریف نخواهیم شد . اسکوپی که 500 هزارتومن بوده شده چند میلیون و موجود هم نیست با این قیمت ارز واطلاعات کم چاره ای جز مشورت گرفتن داره آدم استاد؟؟؟
                    سلام
                    منظور ایشون اینه سوالتون رو در یک تاپیک مطرح کنید کافیه و مطرح کردنش توی 10 تاپیک مختلف هیچ کمکی به شما نمیکنه هیچ، بدتر انجمن رو بیخودی شلوغ میکنه و باعث سردرگمی افراد توی پاسخگویی میشه!
                    ضمنا همه اینجا از برکات گرانی چشیده ان؛ لازم به این همه طعنه زدن نیست.
                    موفق باشید

دیدگاه

بله در خانه اگر کس است یک حرف بس است - انگار در خانه کسی نیست که جواب بده . هر کسی در یک زمینه ای تخصص داره کسی جواب مارو که نداد اما اگر کسی سوالی در مباحث سیالات و تهویه مطبوع air conditioning داشت در خدمتیم .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X