اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ال سی دی هفت اینچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ال سی دی هفت اینچ

سلام دوستان. یه ال سی دی هفت اینچ دارم که در بهترین شرایط هم نگهداری شده بعده چند مدت اوردم روشن که کردم دیدم اول بطور عادی روشن میشه ولی سریع صفحه تاریک میشه تاریکیه مطلق. بعد که مد رو عوض میکنم یعنی از تی وی میزنم رو حالت ویدیو. باز تصویر میادو سریع تاریک میشه چند بار این کارو ادامه میدم بلاخره تصویر روشن میمونه و به طور عادی بکارش ادامه میده. مشکلش چیه؟ البته تا وقتی به برق وصله و حالت استند بای هست موقع روشن کردن هیچ مشکلی نداره اما اگه ده الی پونزده دقیقه از برق جدا کنم و وصل کنم باز همون اشو همون کاسس.

پاسخ : مشکل با ال سی دی هفت اینچ

[QUOTE=امیر8;645549]سلام دوستان. یه ال سی دی هفت اینچ دارم که در بهترین شرایط هم نگهداری شده بعده چند مدت اوردم روشن که کردم دیدم اول بطور عادی روشن میشه ولی سریع صفحه تاریک میشه تاریکیه مطلق. بعد که مد رو عوض میکنم یعنی از تی وی میزنم رو حالت ویدیو. باز تصویر میادو سریع تاریک میشه چند بار این کارو ادامه میدم بلاخره تصویر روشن میمونه و به طور عادی بکارش ادامه میده. مشکلش چیه؟ البته تا وقتی به برق وصله و حالت استند بای هست موقع روشن کردن هیچ مشکلی نداره اما اگه ده الی پونزده دقیقه از برق جدا کنم و وصل کنم باز همون اشو همون کاسس.
    سلام
    زمان تاپیک برای قدیمه.احتمالن ال سی دی تون درست کردیدبیان این نکته برای دوستان ک مشگل مشابه دارند
    این عیب معمولن ازبک لایت LCD شماست ک یکی یا چندتا ازLED های بک لایت صفحه نمایش مشگل پیدکردندک با تعویض انها روشنایی صفحه حل میشه.با تست رنج دیودمولتی متردیجیتال.اگه دیودبخوبی روشن شدسالمه درغیراینصورت خرابه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X