اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار نکردن EEPROM های SMD فروشگاه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار نکردن EEPROM های SMD فروشگاه؟

با سلام
    مسئول فروشگاه لطفا رسیدگی فرمایید من هر چی EEPROM SMD از فروشگاه خریدم کار نمی کنه خرابه
    ولی بجاش DIP لحیم می کنم کار می کنه مشکل چیه چند تا SMD امتحان کردم همشون خراب بودن
    من مداراتم رو SMD طراحی می کنم ولی وقتی SMD رو مونتاژ می کنم جواب نمیده با هزار بدبختی درش میارم و با سیم پکیج DIP رو جایگزین می کنم درست میشه
    لطفا رسیدگی فرمایید و جنس اصل بیارید
    با تشکر

پاسخ : کار نکردن EEPROM های SMD فروشگاه؟

سلام
    این قبیل مسائل رو به جای اینکه در انجمن مطرح کنید کافیه یه تماس با پشتیبانی فروشگاه بگیرید و مشکل رو باهاشون در میان بگذارید.
    حالا امیدوارم 1 دونه نخریده باشین و این رو بگین چون قطعات SMD واقعا حساس هستن!
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

متاسفانه من یه lcd 128x64 از فروشگاه خریدم یه خط قشنگ وسط صفحه هست .کاش یه کم سود کم کنن به فکر ما باشن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
      سلام
      این قبیل مسائل رو به جای اینکه در انجمن مطرح کنید کافیه یه تماس با پشتیبانی فروشگاه بگیرید و مشکل رو باهاشون در میان بگذارید.
      مهندس پشتیبانی چیکار میکنه میگه برگردون به جاش یکی دیگه بدیم زمان مهمتر از پوله برا من. برنامه ریزی که کردی رو به هم میریزه مجبور میشی دوباره قطعه بخری که آبروت حفظ شه جلو مشتری
      جهان پیر است و بی بنیاد ازاین فرهاد کش فریاد
      که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

دیدگاه

مهندس پشتیبانی چیکار میکنه میگه برگردون به جاش یکی دیگه بدیم زمان مهمتر از پوله برا من. برنامه ریزی که کردی رو به هم میریزه مجبور میشی دوباره قطعه بخری که آبروت حفظ شه جلو مشتری[/QUOTE]

اقا قبول حالا من یه سوال از شما دارم . واقعا قطعه الکترونیکی رو میشه از روی ظاهرش تشخیص داد سالمه یا نه ؟
        من از فروشگاه ECA دفاع نمی کنم و به عنوان یه فروشگاه معتبر باید نیاز مشتریهاشو پاسخگو باشه.
        اما بیاین ما هم منطقی تر برخورد کنیم. من خودم از فروشگاه های زیادی خرید می کنم. از جوان گرفته برای قطعات تا افتاب و فلان و فلان برای ماژول و ...
        بارها مشکل پیش اومده، کسری قطعات بوده و ... . اگر کسری بوده تماس گرفتم و فرستادن و اگر معیوب بوده و تعداد خریدم، گفتن مرجوع کن تا تست بشه و وقتی تست شد و حق با من بود تعویض شده. حالا من یه قطعه بخرم و خراب باشه و شاکی بشم واقعا درست نیست.

اصلا شما خودتو بزار جای فروشنده.
        بیاین با هرچیزی منطقی برخورد کنیم و بی دلیل به قضایای ساده جو ندیم !
        بازم می دونید موردی هست کافیه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید چون فروشگاه ECA تقریبا تنها فروشگاهیه که از لحاظ فنی واقعا جوابگو هستن.

با تشکر از صبر دوستان
        چرا ناراحتی پاتریک!
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        محصولات

دیدگاه

مهندس پشتیبانی چیکار میکنه میگه برگردون به جاش یکی دیگه بدیم زمان مهمتر از پوله برا من. برنامه ریزی که کردی رو به هم میریزه مجبور میشی دوباره قطعه بخری که آبروت حفظ شه جلو مشتری
          اقا قبول حالا من یه سوال از شما دارم . واقعا قطعه الکترونیکی رو میشه از روی ظاهرش تشخیص داد سالمه یا نه ؟
          من از فروشگاه ECA دفاع نمی کنم و به عنوان یه فروشگاه معتبر باید نیاز مشتریهاشو پاسخگو باشه.
          اما بیاین ما هم منطقی تر برخورد کنیم. من خودم از فروشگاه های زیادی خرید می کنم. از جوان گرفته برای قطعات تا افتاب و فلان و فلان برای ماژول و ...
          بارها مشکل پیش اومده، کسری قطعات بوده و ... . اگر کسری بوده تماس گرفتم و فرستادن و اگر معیوب بوده و تعداد خریدم، گفتن مرجوع کن تا تست بشه و وقتی تست شد و حق با من بود تعویض شده. حالا من یه قطعه بخرم و خراب باشه و شاکی بشم واقعا درست نیست.

اصلا شما خودتو بزار جای فروشنده.
          بیاین با هرچیزی منطقی برخورد کنیم و بی دلیل به قضایای ساده جو ندیم !
          بازم می دونید موردی هست کافیه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید چون فروشگاه ECA تقریبا تنها فروشگاهیه که از لحاظ فنی واقعا جوابگو هستن.

با تشکر از صبر دوستان[/QUOTE]
          دوست عزیز فروشگاه میتونه جنس مرغوب خریداری کنه خیلی تفاوت بین lcd tecl با lcd هست که هیچ لیبلی نداره ادعای ندارم ولی چند صباحی تو بازار الکترونیک بودم میدونم قطعات هم گرید بندی داره . خرابی داخل چند هزار قطعه طبیعی هست ولی اگر جنس خوب خریداری شه این عیوب کمتره .در انتها اینو بگم که اگر قطعه خراب دست من برسه این مشکل فروشگاه هست نه منطقی نبودن من ،اگر من منطقی ترین فرد دنیا شم این مشکل قطعه خراب دست مشتری رسیدن فروشگاه رو برطرف نمیکنه .فروشگاه باید کاری کنه که این مشکلات حل بشه بدون اینکه چشم به منطقی بودن یا نبودن مشتریا داشته باشه. من به شخصه از eca حمایت کردم و میکنم اکثرا خریدام اینجاست بخاطر همین توقع دارم بهترین باشه .
          جهان پیر است و بی بنیاد ازاین فرهاد کش فریاد
          که کرد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم

دیدگاه

زمان مهمتر از پوله برا من. برنامه ریزی که کردی رو به هم میریزه
            باید به فروشگاه بیشتر از این توجه بشه
            من با اینکه چسبیدم به تبریز ولی سفارش از شیراز زودتر به دستم میرسه
            وقتی سفارشی ثبت میکنم حداقلش یک روز دست نخورده میمونه همونجور !!
            اینو با قطعات ریز و درشت و کم و زیاد امتحان کردم. چندان فرقی نکرده
            اداره پست هم که روز بعدش بسته رو میاره !
            به تاریخ ها و ساعت توجه کنید:

اینم از فروشگاه شیراز:

واقعا غافلگیر شدم از اینکه فاصله ثبت سفارش تا اقدام فقط سه دقیقه بود و پونزده دقیقه بعد بسته آماده ارسال بود که صبح فرداش هم به دستم رسید
            If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

با "elfian" در خصوص مورد LCD های کاراکتری موافقم،ولی خودم چند تا سفارش از فروشگاه داشتم در کل از خریدم راضی بودم .
              تازه ال سی دی های TECL هم که داخل ایران هستن هیچ کدوم اصلی نیست ولی باز از نمونه های دیگه یه کم بهتره.داخل نظرات هم مطرح کردم که این ال سی دی ها تو دماهای پایین تر از حدود 15 درجه برای این که یک کاراکتری که نشون میده رو تغییر بده گاهی حتی تا " 2" ثانیه وقت میبره و خیلی آزار دهنده هست و نمیشه یک وریبل که مدام در حال تغییر هست رو روشون نمایش داد،بعلاوه این که نویز هر چند در حد کم بشدت روشون تاثیر میذاره و کنتراست خوبی هم ندارن.راستش من چند تا فروشگاه رو امتحان کردم،ال سی دی های هیچ کدوم کیفیت قدیمی ها رو نداره،تا جایی که اصلا ال سی دی کاراکتری رو سعی میکنم دیگه تا میشه استفاده نکنم.
              جدیدترین ویرایش توسط M16A2; ۱۲:۲۱ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰.

دیدگاه

سلام
                نه دوست عزیزچندبارخریدکردم همشون خراب هستن

دیدگاه

شماره آی سی های ایپرام را میشه اعلام کنید؟

نکات بسیار مهم در تهیه پروگرامر که متاسفانه فراموش میشود!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ASHIT AXAR نمایش پست ها
                    باید به فروشگاه بیشتر از این توجه بشه
                    من با اینکه چسبیدم به تبریز ولی سفارش از شیراز زودتر به دستم میرسه
                    وقتی سفارشی ثبت میکنم حداقلش یک روز دست نخورده میمونه همونجور !!
                    اینو با قطعات ریز و درشت و کم و زیاد امتحان کردم. چندان فرقی نکرده
                    اداره پست هم که روز بعدش بسته رو میاره !
                    به تاریخ ها و ساعت توجه کنید:

اینم از فروشگاه شیراز:

واقعا غافلگیر شدم از اینکه فاصله ثبت سفارش تا اقدام فقط سه دقیقه بود و پونزده دقیقه بعد بسته آماده ارسال بود که صبح فرداش هم به دستم رسید
                    مهندس من الان به تاریخ خرید شما دقت کردم و واقعا این حرفتون نهایت بی انصافیه!
                    شما 5شنبه ساعت 10 خرید رو پرداخت کردین و تا جایی که من می دونم تایم کاری شرکت در روزهای 5 شنبه تا 13 هستش. از این گذشته روز شنبه یعنی 9 بهمن اول وقت در ساعت 8:19 دقیقه در دست اقدام خورده و ساعت 12 ارسال شده!
                    چرا ناراحتی پاتریک!
                    - از دیدنش ناراحت شدی؟
                    + نه
                    پس چی ناراحتت کرده
                    محصولات

دیدگاه

مهندس من الان به تاریخ خرید شما دقت کردم و واقعا این حرفتون نهایت بی انصافیه!
                      شما 5شنبه ساعت 10 خرید رو پرداخت کردین و تا جایی که من می دونم تایم کاری شرکت در روزهای 5 شنبه تا 13 هستش. از این گذشته روز شنبه یعنی 9 بهمن اول وقت در ساعت 8:19 دقیقه در دست اقدام خورده و ساعت 12 ارسال شده!
                      حرف شما درست. این هم یکی دیگه؟
                      میگم که حداقلش یک روز رو تاخیر داره.

جدیدترین ویرایش توسط ASHIT AXAR; ۱۵:۱۷ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱.
                      If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lachini نمایش پست ها
                        شماره آی سی های ایپرام را میشه اعلام کنید؟
                        ​سلام بله AT24C02 بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pirozy نمایش پست ها
                          ​سلام بله AT24C02 بود
                          آیا توسط پروگرامر هم ایپرام ها را تست کرده اید؟

نکات بسیار مهم در تهیه پروگرامر که متاسفانه فراموش میشود!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pirozy نمایش پست ها
                            ​سلام بله AT24C02 بود
                            جناب پیروزی من تجربه ی خودم رو میگم
                            ببینید شماره این آیسی ها رو باید دقیق چک کنید. منظورم شماره یا حروف بعد از شماره اصلی هست
                            برخی از این ایسی ها با ولتاژ 5 ولت کار میکنن برخی 2.5 تا 5 (یا 2.7 تا 5) برخی 3.3 ولت و مدلهای دیگه
                            سرعت های نوشتن و خوندن هم با هم متفاوت هست واز طرف دیگه این سرعتها با ولتاژ هم نسبت داره
                            یعنی برای ولتاژهای بالاتر سرعت بیشتر هست
                            من نمیدونم نرم افزاری که با این ایسیها کار میکنه رو خودتون نوشتید یا چی هست
                            اما حدس من اینه که ایسیها خراب نیست اگر یکی بود شاید میشد گفت خرابه
                            اما وقتی میگید همه اینجوری هست پس مشکل باید جای دیگر باشه
                            بد نیست در این مورد بیشتر بررسی بفرمایید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Davood Kheradmand نمایش پست ها
                              جناب پیروزی من تجربه ی خودم رو میگم
                              ببینید شماره این آیسی ها رو باید دقیق چک کنید. منظورم شماره یا حروف بعد از شماره اصلی هست
                              برخی از این ایسی ها با ولتاژ 5 ولت کار میکنن برخی 2.5 تا 5 (یا 2.7 تا 5) برخی 3.3 ولت و مدلهای دیگه
                              سرعت های نوشتن و خوندن هم با هم متفاوت هست واز طرف دیگه این سرعتها با ولتاژ هم نسبت داره
                              یعنی برای ولتاژهای بالاتر سرعت بیشتر هست
                              من نمیدونم نرم افزاری که با این ایسیها کار میکنه رو خودتون نوشتید یا چی هست
                              اما حدس من اینه که ایسیها خراب نیست اگر یکی بود شاید میشد گفت خرابه
                              اما وقتی میگید همه اینجوری هست پس مشکل باید جای دیگر باشه
                              بد نیست در این مورد بیشتر بررسی بفرمایید
                              بله مهندس حق با شماست ولی منم بیخودی نمیگم و خدایی نا کرده قصد بد گویی ندارم در مورد فروشگاه چون من تمام خرید هام از این سایت هستش و اون قطعاتی رو که موجودی ندارن رو از فروشگاه های دیگه تهیه می کنم ولی شماره ایسی ها یکی هست و هم پکیج دیپ شون رو دارم و هم اس ام دی ولی اس ام دی کار نمی کنه درش میارم دیپ با سیم لحیم می کنم جاش به خوبی کار می کنه منم فکر نمی کنم واسه یه ایسی با شماره یکسان واسه پکیج دیپ یه ولتاژ جواب بده و واسه اس ام دی یه ولتاژ دیگه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X