اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر عرض اتوماتیک ترکها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر عرض اتوماتیک ترکها

با سلام
    دوستان میدونید چه طوری میشه کاری کرد که هنگام اتو روت پهنای ترکها بستگی به فضای بین آنها تغییر کنه مثل شکل زیر ....یا اینکه دور یک پد فضای مسی بیشتری ایجاد کنه....
    جدیدترین ویرایش توسط hamedsade; ۲۳:۲۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴.

پاسخ : تغییر عرض اتوماتیک ترکها

اینکه پهنای ترکها در aouto rot چقدر باشد بستگی به این داره که در قسمت rule چه پهنایی رو تعریف کردی باشید..که یک مقدار حد اقل و یک مقدار متوسط و یک مقدار حد اکثری میتونید برای عرض هر ترک ایجاد کنید..
    توصیه میکنم برای بردهای پیچیده تنها به اتو روت اکتفا نکنید و مسیر و عرض ترکها رو دستی بکشید..

دیدگاه

ممنون از راهنمایی شما ..در قسمت rules هر قدر هم عدد ها را تغییر بدی باز هم همه ترکها بر اساس مقدار perfered تعیین مشیه ..یک عکس از برد نمونه گرفتم ..ولی نمدونم چه طوری میشه عکس راتوی این پست وارد کنم تا منظورم را متوجه بشید...؟

دیدگاه

این سایت خودش اپلود سنتر داره..در فیلد پاسخ بر روی ایکونی که شکل درخت هست کلیک کنید و عکستون رو از کامپیوتر خودتون انتخاب کنید..
        تنظیمات دیگه هم هست مثل فاصله ترک ها از هم یا فاصله پدهاو...که به اونها هم توجه کنید..
        البته الان به این نرمافزار دسترسی ندارم تا دقیق راهنمایی کنم.پیشنهاد میدم مقدار حد اکثری رو که میخواهید در قسمت perfered قرار بدید و در قسمت مینیمم هم مقدار حد اقل رو..
        وقتی که روی گزینه روت اتوماتیک کلیک میکنید پنجره ای باز میشه و چند روش متفاوت برای سیمکشی هست..اونا رو هم امتحان کنید.ورژن نرمافزار من 14 بود و شاید در ورژن های جدید این قسمت قویتر شده باشه..

دیدگاه

من وقتی می خوام عکس بفرستم روی آیکونی درخت میزنم گزینه بروز نداره نوشته وارد کردن عکس از آدرس url....

دیدگاه

مگه به ای شکل نیست؟در اینصورت باید گزینه از کامپیوتر رو بزنید وبا کلیک بر brows فایلتون رو اپلود کنیذ

دیدگاه

بلاخره تونستم عکس بفرستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X