اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای تهیه زنراتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای تهیه زنراتور

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    اگه تایپیک رو جای مناسبی قرار ندادم معذرت خواهی میکنم.
    یه راهنمایی میخاستم از اساتید
    من برای یه کارگاه کبینت سازی می خام یه ژنراتور تهیه کنم ولی نمیدوم با چه قدرت و جریانی.
    برای اینکه توان مورد نیاز رو به دست بیارم باید توانی که روی پلاک دستگاه ها زده رو باهم جمع کنم؟؟
    Yes You Can...!!!
    re20za22@
    re20za@yahoo.com

پاسخ : راهنمایی برای تهیه زنراتور

نوشته اصلی توسط re20za نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    اگه تایپیک رو جای مناسبی قرار ندادم معذرت خواهی میکنم.
    یه راهنمایی میخاستم از اساتید
    من برای یه کارگاه کبینت سازی می خام یه ژنراتور تهیه کنم ولی نمیدوم با چه قدرت و جریانی.
    برای اینکه توان مورد نیاز رو به دست بیارم باید توانی که روی پلاک دستگاه ها زده رو باهم جمع کنم؟؟
    توان مورد نیازتون رو بر حسب مصرفی ک میخواد بکنید باید مشخصث کنید باید بدونید برای چ مصارفی میخواین
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
      توان مورد نیازتون رو بر حسب مصرفی ک میخواد بکنید باید مشخصث کنید باید بدونید برای چ مصارفی میخواین
      من برای راه اندازی یه موتور 3اسب و دوتا دریل و یه موتور دیگه که دقیقا نمیدونم توانش چقدس و سه تا لامپ کم مصرف میخام.
      Yes You Can...!!!
      re20za22@
      re20za@yahoo.com

دیدگاه

من برای راه اندازی یه موتور 3اسب و دوتا دریل و یه موتور دیگه که دقیقا نمیدونم توانش چقدس و سه تا لامپ کم مصرف میخام.
        خوب حساب کنید سر جمع چقدر توان نیازه
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم

دیدگاه

تجهیزاتی که گفتید رو همه رو با هم روشن میکنید؟؟؟ فکر نمیکنم همزمان با برش و خم کاری سوراخکاری و جوش انجام بدید. سه تا لامپ روی هم کم مصرف روی هم دویست وات. به همراه سه اسب حدود 2500 وات.
          البته توجه داشته باشید که تجهیزاتی مثل موتور سه اسب توان راکتیو دارن. روش پلاک رو بخونید یه عددی رو با علامت kva نوشته. اتفاقا ژنراتور ها هم با kva پلاک نویسی میشن . نه وات.
          فکر میکنم یک kva بالاتر از موتورتون تهیه بکنید کارتون رو راه بنمدازه.
          یک دریل معمولی (نه بزرگ و نه کوچیک) حدود ششصد وات توان نیاز داره. اگه همزمان روشن میکنید اون رو هم جمع کنید.
          حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
          به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri نمایش پست ها
            تجهیزاتی که گفتید رو همه رو با هم روشن میکنید؟؟؟ فکر نمیکنم همزمان با برش و خم کاری سوراخکاری و جوش انجام بدید. سه تا لامپ روی هم کم مصرف روی هم دویست وات. به همراه سه اسب حدود 2500 وات.
            البته توجه داشته باشید که تجهیزاتی مثل موتور سه اسب توان راکتیو دارن. روش پلاک رو بخونید یه عددی رو با علامت kva نوشته. اتفاقا ژنراتور ها هم با kva پلاک نویسی میشن . نه وات.
            فکر میکنم یک kva بالاتر از موتورتون تهیه بکنید کارتون رو راه بنمدازه.
            یک دریل معمولی (نه بزرگ و نه کوچیک) حدود ششصد وات توان نیاز داره. اگه همزمان روشن میکنید اون رو هم جمع کنید.
            نه همه رو باهم روشن نمیکنم ولی معمولا دریل ها رو باهم کار میکنن و سیستم روشنایی.
            پس من عددی که روی پلاک با kva مشخص شده رو باهم جمع کنم؟
            و برای مصراف متفرقه مثل شارژر اسپیکر و امثال اینا چقد مد نظر بگیرم؟؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

با تشکر از شما دوست عزیز
            و یه سوال دیگه
            اینکه ups های موجود تو بازار ورودی acشون همون 220ولته یا بالاتر هم میشه بهشون داد؟؟(مثلا 350؟؟)
            و با فرض اینکه من باطری مورد نیاز برای ups رو تهیه کردم و upsام رو مطابق با مصرف و توان مورد نیازم انتخاب کرده باشم،
            آیا می توانم ازش استفاده کنم؟؟
            Yes You Can...!!!
            re20za22@
            re20za@yahoo.com

دیدگاه

یه اسپیکر و یه شارژر رو هم نیم امپر هم جریان نمیخواد. معمولا نه. نمیتونید به 220 ولتی 350 بدید. حالا 350 از کجا افتاد؟
              حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
              به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahdi_Vaziri نمایش پست ها
                یه اسپیکر و یه شارژر رو هم نیم امپر هم جریان نمیخواد. معمولا نه. نمیتونید به 220 ولتی 350 بدید. حالا 350 از کجا افتاد؟

راستش من یه ژنراتور بنزینی قدیمی دارم که ثبات شخصیتی نداره.
                هرچی بیشتر گاز بدی ولتاژ بیشتری میده
                که وقتی گاز رو روی 220 تنظیم میکنی توان خروجی قابل قبول نیست و در حدیه که یه دریل رو راه بندازه
                نمیدونم چیکار کنم...
                Yes You Can...!!!
                re20za22@
                re20za@yahoo.com

دیدگاه

راستش من یه ژنراتور بنزینی قدیمی دارم که ثبات شخصیتی نداره.
                  هرچی بیشتر گاز بدی ولتاژ بیشتری میده
                  که وقتی گاز رو روی 220 تنظیم میکنی توان خروجی قابل قبول نیست و در حدیه که یه دریل رو راه بندازه
                  نمیدونم چیکار کنم...
                  این مشکل خیلی راحت قابل حله افتامات (رگلاتور ) الترناتورتون خراب شده عوضش کنن حل میشه هزینشم زیر 50 تومنه

نه همه رو باهم روشن نمیکنم ولی معمولا دریل ها رو باهم کار میکنن و سیستم روشنایی.
                  پس من عددی که روی پلاک با kva مشخص شده رو باهم جمع کنم؟
                  و برای مصراف متفرقه مثل شارژر اسپیکر و امثال اینا چقد مد نظر بگیرم؟؟

با تشکر از شما دوست عزیز
                  و یه سوال دیگه
                  اینکه ups های موجود تو بازار ورودی acشون همون 220ولته یا بالاتر هم میشه بهشون داد؟؟(مثلا 350؟؟)
                  و با فرض اینکه من باطری مورد نیاز برای ups رو تهیه کردم و upsام رو مطابق با مصرف و توان مورد نیازم انتخاب کرده باشم،
                  آیا می توانم ازش استفاده کنم؟؟
                  دریلاتون چند واتن؟ سیستم روشنایی چند واته یا از چند تا لامپ چند وات تشکیل شده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X