اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد آیسی 4066

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد آیسی 4066

سلام دوستان....
    یه سوال داشتم...این آیسی4066 دقیقا به چه درد میخوره؟؟؟در کل کاربردش چیه؟؟؟تو 4 تا سوییچ داره...از این سوییچ ها دقیقا چه استفاده ای میشه کرد؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید...

پاسخ : سوال در مورد آیسی 4066

وقت بخیر

این سویچ ها برای سویچ کردن سیگنال آنالوگ بکار میره !! میتونید از اون برای سویچ سیگنال ورودی آنالوگ استفاده کنید !! یا برای تغییر خازن و یا مقومت در فیدبک یک opamp استفاده کنید !!

دیدگاه

ببینید من الآن میتونه با یه ولتاژ متغیر که بین 1 تا 4 ولت مقدار داره به پایه کنترل این سوییچ ها بدمو ولتآژ صاف 5 ولت رو رد کنم؟؟؟5 ولت بره به میکرو...یعنی کنترل این سوییچ با هر ولتاژی که وارد بشه پنج ولت رو رد کنه....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
        ببینید من الآن میتونه با یه ولتاژ متغیر که بین 1 تا 4 ولت مقدار داره به پایه کنترل این سوییچ ها بدمو ولتآژ صاف 5 ولت رو رد کنم؟؟؟5 ولت بره به میکرو...یعنی کنترل این سوییچ با هر ولتاژی که وارد بشه پنج ولت رو رد کنه....
        دقت کنید که همینطور که گفتم برای سویچ سیگنال هست و تغذیه رو نمیتونی با اون سویچ کنی !! جریان عبوریش محدوده ولی رنج ولتاژ عبوریش بسته به تغذیه تا 15 ولت هم میتونه باشه .در نظر بگیر میخوای پورت سریال میکرو رو به دو واحد سریال سویچ کنی میتونی از دوتا از سویچ ها برای ارسال به A و از دوتاش برای ارسال به B استفاده کنی با فعال کردن تحریک دو سویچ اول tx و rx به مدار A وصل میشه و با تحریک دو تای دیگه به B وصل میشه .

دیدگاه

یه سوال مثلا میشه به جای ولوم اکولایزر گذاشت و خروجی ای سی رو داد به میکرو و کنترش کرد؟

دیدگاه

Re: سوال در مورد آیسی 4066

در حالت خاموش مقاومت ورودش چند گیلو اهم هست مندنیال آیسی هستم که در زمان خاموش مقاومت بین دو پایه اش خیلی بیشتر باشه بخاطر کوچیک بودن مدارم نمیتونم از رله استفاده کنم پیشنهادی ندارید؟
            خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
            "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X