اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار نکردن sim800 به صورت server

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار نکردن sim800 به صورت server

با سلام
    دوستان چرا sim800 به صورت سرور کار نمی کنه؟
    یعنی با داشتن ای پی ماژول بعد از اتصال به اینترنت و راه اندازی ماژول به صورت سرور که به وضعیت گوش دادن میره هیچ کلاینتی با ای پی فوق الذکر بهش وصل نمیشه؟
    ولی به صورت کلاینت درست عمل می کنه من سرور رو در کامپیوتر راه اندازی می کنم و sim800 رو به صورت کلاینت راه اندازی می کنم و ای پی کامپیوترم رو که به ماژول میدم به خوبی کانکت میشن
    تو نت سرچ کردم درباره این مشکل گفته بود مشکل از اینه که ای پی sim800 استاتیک نیست و داینامیک هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    خوب اگه مشکل از داینامیک بودن ای پی باشه خوب ای پی کامپیوتر یا روتر منم داینامیک هستش پس چرا به صورت سرور راه اندازی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و یه نکته ای هم بگم که وقتی sim800 به صورت کلاینت راه اندازی میشه و ای پی کامپیوترم رو بهش میدم بعد از کانکت شدن تو برنامه سرور تو کامپیوتر ای پی کلاینت کانکت شده متفاوت با ای پی خود ماژول sim800 هست که من با اون ای پی هم تست کردم تا به صورت سرور راه اندازی بشه بازم نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ : کار نکردن sim800 به صورت server

سلام
    استاتیک بودن آی پی مهم نیست
    valid
    بودنش مهمه
    آی پی کامپیوتر شما توی اینترنت شناخته شده است یعنی از رنج آیپی های اینترنتی است پس میتونی بهش وصل بشی یا در حقیقت درخواست اتصال بهش بدی.
    البته بعضی سرویس دهنده ای اینترنت اینجورین وبعضی دیگه آی پی های نت شده
    (NAT)
    رو به کاربر اختصاص میدهند دلیلش هم اختصاص یک آیپی به چند کاربره که اپراتورهای همراه از این نوع هستند و با اون آیپی که در اینترنت قابل دسترس نیست شما نمیتونی درخواست اتصال بدی
    جدیدترین ویرایش توسط mahdi74; ۱۷:۲۶ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi74 نمایش پست ها
      سلام
      استاتیک بودن آی پی مهم نیست
      valid
      بودنش مهمه
      آی پی کامپیوتر شما توی اینترنت شناخته شده است یعنی از رنج آیپی های اینترنتی است پس میتونی بهش وصل بشی یا در حقیقت درخواست اتصال بهش بدی.
      البته بعضی سرویس دهنده ای اینترنت اینجورین وبعضی دیگه آی پی های نت شده
      (NAT)
      رو به کاربر اختصاص میدهند دلیلش هم اختصاص یک آیپی به چند کاربره که اپراتورهای همراه از این نوع هستند و با اون آیپی که در اینترنت قابل دسترس نیست شما نمیتونی درخواست اتصال بدی
      ​ممنون از پاسختون مهندس راهی واسه حل این مشکل وجود نداره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pirozy نمایش پست ها
        ​ممنون از پاسختون مهندس راهی واسه حل این مشکل وجود نداره؟
        اپراتورهای همراه فقط به سازمانها اونم با شرایط خاص ip valid میدن.
        میتونید با طراحی سرور این مشکل را حل کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X