اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنار هم قرار دادن چند PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنار هم قرار دادن چند PCB

سلام
    من چند تا برد PCB توی نرم افزار eagle طراحی کردم. اندازه برد ها کوچیک هستش و اونها رو توی آلتیوم Import کردم. چجوری میتونم اونها رو توی Altium کنار هم قرار بدم تا به صورت یک سفارش ارایه بدم. فکر میکنم اینجوری هزینه ام کمتر میشه.
    http://massoud68.persiangig.com/pict...1406891613.gif

مشکلتون حل شده ؟؟؟
    پس روي "موضوع به نتيجه رسيد" کليک کنيد !! :job:

پاسخ : کنار هم قرار دادن چند PCB

فرقی نمیکنه
    شما فایل اصلی رو بفرستید و تعداد رو اعلام کنید. خودشون کنار هم میچیینن و میزنن
    قیمت هم اصلا فرقی نمیکنه
    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۲۰:۴۴ ۱۳۹۵/۱۲/۱۱.

دیدگاه

با سلام شما میتونید به راحتی با انتخاب تمام فایل و کپی گرفتن از اون و سپس قرار دادن اون در کنار هم به خواسته خودتون برسید

دیدگاه

امکانش هست یکمی بیشتر توضیح بدید؟
        http://massoud68.persiangig.com/pict...1406891613.gif

مشکلتون حل شده ؟؟؟
        پس روي "موضوع به نتيجه رسيد" کليک کنيد !! :job:

دیدگاه

ببینین کار ساده ای هستش شما باید اول کل برد خودتونا انتخاب کنید بعد از منوی editگزینه pastو یا برای اینکه شماره قطعات برد تکراری نشن از منوی editگزینه past espesialرا بزنید و برد جدید را هر کجایی که خواستید قرار بدیدو برای تکرار اون و قرار دادن فایل بیشتر همین کارو تکرار کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط massoud681 نمایش پست ها
            سلام
            من چند تا برد PCB توی نرم افزار eagle طراحی کردم. اندازه برد ها کوچیک هستش و اونها رو توی آلتیوم Import کردم. چجوری میتونم اونها رو توی Altium کنار هم قرار بدم تا به صورت یک سفارش ارایه بدم. فکر میکنم اینجوری هزینه ام کمتر میشه.
            اگر فقط بخاطر کمتر شدن هزینه میخواین کنار هم قرار بدین که شرکتا خودشون اینکار رو میکنن و لازم نیست خودتون اذیت بشید.روند کار هم همین موردی بود که دوستمون گفتن
            نوشته اصلی توسط MOGTABAKIT نمایش پست ها
            ببینین کار ساده ای هستش شما باید اول کل برد خودتونا انتخاب کنید بعد از منوی editگزینه pastو یا برای اینکه شماره قطعات برد تکراری نشن از منوی editگزینه past espesialرا بزنید و برد جدید را هر کجایی که خواستید قرار بدیدو برای تکرار اون و قرار دادن فایل بیشتر همین کارو تکرار کنید
            Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X