اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه شدن stm32 cortexm3 به نرم افزار proteus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه شدن stm32 cortexm3 به نرم افزار proteus

Highlights of the new features and functionality added to recent versions of Proteus Design Suite. Find out about Design Rule Rooms, IoT Builder for Raspberry Pi and improved Design Variants.

پاسخ : اضافه شدن stm32 cortexm3 به نرم افزار proteus

ولی این ورژن هنوز کرک نشده و اجازه شبیه سازی و سیو کردن رو نمیده و ثانیا میکروهای stm32 اش هم در فرکانس پایین کار میکنند نه در فرکانس اصلی .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط metalelec نمایش پست ها
      ولی این ورژن هنوز کرک نشده و اجازه شبیه سازی و سیو کردن رو نمیده و ثانیا میکروهای stm32 اش هم در فرکانس پایین کار میکنند نه در فرکانس اصلی .
      سلام
      یعنی در حالت کرک نشدش میکروهای stm32 با فرکانس پایین کار میکنند؟
      امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8866 نمایش پست ها
        سلام
        یعنی در حالت کرک نشدش میکروهای stm32 با فرکانس پایین کار میکنند؟
        نه منظورم این هستش که این نرم افزار نمیتونه توی ماکزیمم فرکانس کاری یه میکرو مثل stm32f103 کار کنه اونم توی 72 مگاهرتز!!! و سرعت اجرای کد ها پایین هست .چون cpu کامپیوتر شما داره دستورات میکرو stm رو شبیه سازی میکنه پس سرعت میاد پایین و اصلا ربطی به کرک شدن یا نشدن برنامه نداره. اینو توی خود سایت و فروم proteus هم گفته.البته اجرای کد ها حتی با سرعت پایین برای رفع عیب (دیباگ) برنامه و مشاهده عملکرد میکرو میتونه کاربرد داشته باشه. ضمنا توی اینترنت ورژن کرک شده 8.6 پیدا نمیشه.. .
        جدیدترین ویرایش توسط metalelec; ۲۲:۴۲ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲.

دیدگاه

سلام
          بله برای دیباگ و تست برنامه خیلی خوب میشه
          چه شماره هایی از سری stm32 در این نرم افزار هست؟
          امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

سلام

در آدرس زیر 8.6 کرک شده را گذاشته ولی من خودم شخصا امتحان نکردم ولی گفته که کرک شده است
            Proteus دانلود رایگان نرم افزار Proteus Pro 8.15 SP1 Build 34318 پروتئوس نرم افزاری کاربردی جهت طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد. Proteus مجموعه ای از یک سیستم شبیه سازی مدارات بر مبنای مدل های اجزای الکتریکی در PSpice است. یکی از ویژگی های متمایز Proteus امکان مدل سازی از دستگاه های قابل برنامه

دیدگاه

سلام کرک برنامه هم اومده ، برای سری STM32F103 هست.
              مثل اینکه میکرو رو به صورت کامل شبیه سازی نکردن، من چند برنامه که در عمل بدون مشکل جواب میدن رو روش تست کردم بعضی قسمتهای پریفرالها کار نمیکنن.
              ضمن اینکه چند پریفرالی هم که جداگونه بدون مشکل کار میکنن وقتی در یک برنامه تجمیع میکنین دیگه درست جواب نمیده.
              برای کارها ساده میشه استفاده کرد.
              هدر برد و پروگرامر تهیه کنین خیلی بهتر و سریعتر از اینه وقتتون رو روی پروتئوس بذارین

دیدگاه

من دانلودش کردم . نمیدونم چرا اصلا هیچ قطعه ای داخلش نیست ؟؟؟

دیدگاه

روی ایکن نرم افزار کلیک راست کن و بعد run admi.. بزن درس میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X