اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطای " Access violation at address 10BE01AF in module..." هنگام کار با فوت پرینت قطعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطای " Access violation at address 10BE01AF in module..." هنگام کار با فوت پرینت قطعات

سلام
    دوستان چند وقتی هست که در نرم افزار آلتیوم به مشکل زیر برخورد کردم.
    موقع کار در شماتیک، وقتی روی قطعه دوبار کلیک میکنم و توی پنجره properties میخوام فوت پرینت رو edit یا add کنم یه پنجره information چند بار باز میشه و آخر یه کادر میاد مثل شکل زیر:
    [IMG][/IMG]
    که بعدش باز هم کادر edit باز نمیشه و همین پنجره میمونه. یه بار آلتیوم رو uninstall کردم و ورژن 14.2 رو نصب کردم. تا چند وقت درست کار میکرد و این مشکل دیگه نبود. ولی بعد از یه مدت دوباره این مشکل پیدا شده. آیا راهی برای رفع مشکل هست؟ (اگر بخوام دوباره از اول نصب کنم مطمئنا بعد از یه مدت دوباره به مشکل میخورم و مسلما کار اصولی نیست. همچنین وقت برای اینکار هم ندارم)
    جدیدترین ویرایش توسط rooby 84; ۱۰:۵۹ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳.

پاسخ : خطای " Access violation at address 10BE01AF in module..." هنگام کار با فوت پرینت قطعات

دوستان کسی تا حالا به این خطا برخورد نکرده؟
    این مشکل واقعا داره اذیت میکنه!! هرچند بار هم که نرم افزار رو حذف و دوباره نصب کنم بازم مشکل به قوت خودش باقیه
    خودم حدس میزنم چون فایل رو چند بار بین 2 تا لپ تاپ جابجا کردم، خراب شده (یا یه چیزی تو این مایه ها)، و نرم افزار هم این خطا رو میده.
    ولی حالا هر چی که هست حتما باید یه راهی داشته باشه...

دیدگاه

پاسخ : خطای " Access violation at address 10BE01AF in module..." هنگام کار با فوت پرینت قطعات

این پیغام مربوط به این میشه که نمی تونه اون فایل پیدا کنه امکان داره جابشا شده یا پاک شده دوباره نصب کنید و سعی کنید پاکش نکنید یا جابجاش نکنید

دیدگاه

با سلام و درود
        این مورد نیز با چنین مشکلی مواجه شده بود که پس از بروزرسانی نرم افزار مشکل حل شد:
        1- .Altium 10: Erros when using it mainly in library

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X