اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ارتباط میکرو با ال سی دی گرافیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ارتباط میکرو با ال سی دی گرافیکی

با سلام
    خیلی زود میرم سر اصل مطلب
    من چندین ساله با ال سی دی های کاراکتری کار میکنم ولی این بار تصمیم گرفتم از ال سی دی گرافیکی 128*64 استفاده کنم ، ولی هر کاری کردم نتونستم هیچ چیزی روی ال سی دی نشون بدم ، (تمام پیکسل ها روشن میشن )!
    احتمال زیاد میدم که شاید پین ها رو درست به ال سی دی وصل نکردم و یا شایدم مشکل جای دیگه ای هست
    من فایل پروژه رو همین جا آپلود میکنم تا دوستان زحمت بکشن به پروژه یه نگاهی بیاندازن ، البته هدف از قرار پروژه فقط به عنوان مثال هست وگرنه هر چی رو ال سی دی نشون داده بشه مهم نیست ، توی پروژه یه فایل متنی گذاشتم که ترتیب پایه ها رو که من وصل کردم اونجا نوشتم ، خواهشا شما هم یه نگاه کنید ببینید من اصلا پایه ها رو درست وصل میکنم ؟
    ال سی دی هم 2 تاشو تست کردم که یکیشو از فروشگاه خریدم که قرمز ریز هست

عکسهاشم گذاشتم براتون
    من تو جریان ال سی دی های گرافیکی تازه میخام کار رو شروع کنم ،دوستان عزیز خواهش میکنم یه نگاهی بندازید کمکم کنید دیگه
    اینم خود پروژه : http://uupload.ir/view/1emi_touch_screen_project.rar

جدیدترین ویرایش توسط sinastar; ۱۹:۲۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶.

پاسخ : مشکل با ارتباط میکرو با ال سی دی گرافیکی

ولتاژ پایه 3 رو با پتانسیومتر تنظیم کردی؟؟ تو عکس به نظر میاد سیمش قطع شده

دیدگاه

بله وصل کردم ، کنتراستشم کم و زیاد میشه اما همه پیکسل ها روشنه
      تو اون عکس اونجور افتاده ، چون از پشت کشیدم
      فایلو شما دانلود کردید ببینید پایه ها رو درست وصل کردم ؟

کسی کمک نمیکنه ؟
      واقعا حیفه که این همه از دوستان دارن از این ال سی دی ها استفاده میکنن ولی هیچ کس حاضر به کمک یه لحظه ای نیست
      ولی اینو فراموش نکنید که هیچ کدوم از ما ها که از شکم مادرمون مهندس بیرون نیومدیم ! هممون یه روزی بود که این کارهایی رو که انجام میدیم اصلا بلد نبود و با کمک دیگران یاد گرفتیم

متشکرم از همتون
      eca
      جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۵:۴۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X