اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل پی سی از طریق وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل پی سی از طریق وای فای

سلام اساتید
    من خودم برنامه نویس اندروید و بازیسازم و به برنامه نویسی از اونطرف اشنام کمک میخاستم در مورد اینکه مثل نرم افزار زاپیا که به کامپیوتر وصل میشه و فایل تبادل میکنه (بدون اینترنت) با مودم وای فای چجوری میشه به سیستمی که گوشی به وای فای اون وصل هست(وای فای خودمون) وصل شیم و پیغامی رو به کامپیوتر بفرستیم یا موس رو حرکت بدیم یا یه کلید فشار داده شه یه چیز ساده که بفهمم چجوری میشه وصل شد و یه کار کوچیک انجام داد ممنون میشم راهنماییی کنید
    من با نرم افزار اصلی گوگل ADT Eclipce کار میکنم(واسه اندروید برنامه مینویسم زبان جاوا) و پی سی هم هرچی شد شد سی یا سی شارپ یا ... فرقی نداره راهنمایی کنید متوجه میشم
    جدیدترین ویرایش توسط Reza Azimy_RW; ۰۰:۲۲ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴.

پاسخ : کنترل پی سی از طریق وای فای

سلام
    ببینید اگر هدف شما انتقال اطلاعات بین مثلا گوشی موبایل و سیستم هست می تونید از ماژول های ESP8266 استفاده کنید و این تبادل رو به راحتی انجام بدین.

قبل از هر چیز برین در مورد این ماژول ها مطالعه ای بکنید و بعد اگر موردی بود مطرح کنید تا بنده و سایر دوستان در حد توان بتونیم راهنمایی کنیم.
    موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

دمت گرم داداش منظورم با استفاده از ماژول نبود با استفاده از خوده گوشی اندروید . برنامه نویسی برنا مه ای که تو سیستم عامل اندروید با وای فای با کامیوتر ارتباط برقرار کنه
      البته همین مورد رو هم میخاستم بپرسم ممنون ماژولش رو هم معرفی کردی

دیدگاه

از ریموت دیسکتاب ماکروسافت استفاده کن
        انتقال فایل
        نصب نرم افزار
        مشاهده فیلم
        و هرکاری که بخوای
        نسخه اندروید هم داره

دیدگاه

نه داداش کدش رو میخام کد جاوا adt Eclipce تا تو برنامه نویسی ازش استفاده کنم . واسه ساختن یه برنامه ای لازمه بتونم از اندروید وصل شم کامپیوتر . با چه تابعی وصل شم چجوری بنویسم از این موارد .

دیدگاه

برنامه نویسی کامپیوتر یاد بگیر
            مثلا b4j
            یه برنامه ای بساز که باهاش بشه موس و کیبرد رو کنترل کرد
            بعد بصورت چت wifi وصلش کن به گوشیت یا اصلا با میکرو و ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X