اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشتباه ترموستات ساموان (دما)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشتباه ترموستات ساموان (دما)

سلام و درود دوستان عزیزم
    ببخشید من دیروز یه ترموستات ساموان گرفتم (ساخت کره)
    خونه هم سه تا دما سنج دارم یکی چینی دیجیتال یکی میله ای (جیوه) یکی هم مال دستگاه ورزشی تردمیل
    این سه باهم یکی هستند تقریبا 2 دهم فاصله داره دماهاشون نهایت ولی این ترموستات که گرفتم 1.5 درجه اختلاف دما داره
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم و چطور کالیبرش کنم تنظیم باشه با تشکر از دوستان

پاسخ : اشتباه ترموستات ساموان (دما)

نوشته اصلی توسط ّfarshad_Club نمایش پست ها
    سلام و درود دوستان عزیزم
    ببخشید من دیروز یه ترموستات ساموان گرفتم (ساخت کره)
    خونه هم سه تا دما سنج دارم یکی چینی دیجیتال یکی میله ای (جیوه) یکی هم مال دستگاه ورزشی تردمیل
    این سه باهم یکی هستند تقریبا 2 دهم فاصله داره دماهاشون نهایت ولی این ترموستات که گرفتم 1.5 درجه اختلاف دما داره
    ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم و چطور کالیبرش کنم تنظیم باشه با تشکر از دوستان
    با سلام و درود
    به انجمن خوش آمدید.
    شرکت SAMWONTECH محصولات مختلفی با عنوان Temperature controller عرضه نموده است. نام دقیق دستگاهی که تهیه نمودیده اید چیست؟
    پس از اینکه نام دستگاه تهیه شده مشخص شد می توان راهنمای کاربر[1] مرتبط با آن را مطالعه نمود.

[1]- راهنمای کاربر ==> User Manual

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
      با سلام و درود
      به انجمن خوش آمدید.
      شرکت SAMWONTECH محصولات مختلفی با عنوان Temperature controller عرضه نموده است. نام دقیق دستگاهی که تهیه نمودیده اید چیست؟
      پس از اینکه نام دستگاه تهیه شده مشخص شد می توان راهنمای کاربر[1] مرتبط با آن را مطالعه نمود.

[1]- راهنمای کاربر ==> User Manual
      با سلام و درود روش این رو نوشته

Samwon ENG Model : SU-105IPN
      جدیدترین ویرایش توسط ّfarshad_Club; ۱۶:۲۵ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶.

دیدگاه

با سلام و درود روش این رو نوشته

Samwon ENG Model : SU-105IPN
        با سلام و درود
        این مورد راهنمای استفاده از این دستگاه می باشد که با عنوان Automatic Temperature Controller SU-105 User Manual منتشر شده است:
        دانلود کنید.

این هم یک مورد دیگر که با عنوان Instruction Manual of Instrument for Automatic Control of Temperature SU-105 منتشر شده است:
        دانلود کنید.

در این موارد به بخشی که در مورد rSt توضیح داده است دقت نمایید.
        به عنوان مثال در موردی که با عنوان Automatic Temperature Controller SU-105 User Manual منتشر شده است، اینگونه نوشته شده است:
        Sensor input correction (when current temperature is incorrect)
        .Press set key for longer than 5 seconds, when the display unit shows a current temperature
        .Release the key when you see diF. Select rSt by pressing set key
        .Select a correction temperature using Up or Dn key
        .Store the setting in memory by pressing the set key for longer than 5 seconds

همچنین در این صفحه می توان دفترچه راهنمای محصول SUN15TI را دریافت نمود و با مطالعه ی بخش «3- نصب سنسور و تصحیح قرائت» که در صفحه ی چهارم قرار دارد با نحوه ی تنظیم دمای این دستگاه آشنا شد:
        محصولات | ترموستات سانوارد
        جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۱۷:۳۸ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶.

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی شما
          من الان تقریبا برام ثابت شد که این اشتباه نشون میده تا یکو نیم درجه اگر میشه فارسی توضیح بدید که چیکار کنم دماشو تنظیم کنم یکو نیم درجه بیشتر کنم
          بازم ممنون

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی شما
            من الان تقریبا برام ثابت شد که این اشتباه نشون میده تا یکو نیم درجه اگر میشه فارسی توضیح بدید که چیکار کنم دماشو تنظیم کنم یکو نیم درجه بیشتر کنم
            بازم ممنون
            با سلام و درود
            1- به این صفحه مراجعه نمایید و دفترچه ی راهنمای محصولی که SUN15TI نام دارد را دریافت نمایید:
            محصولات | ترموستات سانوارد
            2- پس از اینکه دفترچه ی راهنما را دریافت نمودید به صفحه ی شماره 4 مراجعه نمایید.
            3- سپس بخش «3- نصب سنسور و تصحیح قرائت» را مطالعه نمایید.

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی شما دوست گلم
              امروز یه جا بردم تستش کردم تقریبا 1 درجه اختلاف داشت و کالیبرش کردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X