اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت mp3player با میکرو اتمگا 32 و یک ال سی دی و یک ماژول MMC در محیط کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت mp3player با میکرو اتمگا 32 و یک ال سی دی و یک ماژول MMC در محیط کدویژن

سلام من یک پروژه خیلی فوری بهم داده شده همه تاپیک ها رو خوندم ولی متاسفانه نتونستم mp3player بسازم لطفن هر کس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه ممنونم
    علم و عمل پیوند نزدیک دارند , و کسی که دانست باید به آن عمل کند. چرا که علم عمل را فرا خواند, اگر پاسخش داد میماند و گر نه کوچ میکند. امام علی (ع)

پاسخ : ساخت mp3player با میکرو اتمگا 32 و یک ال سی دی و یک ماژول MMC در محیط کدویژن

دوست عزیز شما برای ساخت mp3 پلیر علاوه بر mmc/sd و میکرو نیاز به یه آی سی دیکدر mp3 مثل vs1003 داری در غیر اینصورت اگر نمی خوای دیکدر استفاده کنی یه سورس توی سایت Mikrocontroller هستش که mp3 رو به صورت نرم افزاری البته با کیفیت کم دیکد و پخش میکنه با AVR اینم لینکش:

دیدگاه

پاسخ : ساخت mp3player با میکرو اتمگا 32 و یک ال سی دی و یک ماژول MMC در محیط کدویژن

نوشته اصلی توسط metalelec نمایش پست ها
      دوست عزیز شما برای ساخت mp3 پلیر علاوه بر mmc/sd و میکرو نیاز به یه آی سی دیکدر mp3 مثل vs1003 داری در غیر اینصورت اگر نمی خوای دیکدر استفاده کنی یه سورس توی سایت Mikrocontroller هستش که mp3 رو به صورت نرم افزاری البته با کیفیت کم دیکد و پخش میکنه با AVR اینم لینکش:
      https://www.mikrocontroller.net/topic/391086
      ممنونم از راهنماییتون اما جناب مهندس این مد نظر من نیست من دوست دارم مرحله ب مرحله و صددرصد عملی اونو بسازم
      علم و عمل پیوند نزدیک دارند , و کسی که دانست باید به آن عمل کند. چرا که علم عمل را فرا خواند, اگر پاسخش داد میماند و گر نه کوچ میکند. امام علی (ع)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rah1 نمایش پست ها
        سلام من یک پروژه خیلی فوری بهم داده شده همه تاپیک ها رو خوندم ولی متاسفانه نتونستم mp3player بسازم لطفن هر کس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه ممنونم
        با سلام و درود
        این موارد را بررسی نمایید:
        1- پروژه آردوینو mp3 player با lcd رنگی و لمسی - الکترونیک
        2- پروژه mp3 player با آردوینو با تراشه vs1053 - الکترونیک
        3- http://www.eca.ir/forums/thread22165.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
          با سلام و درود
          این موارد را بررسی نمایید:
          1- پروژه آردوینو mp3 player با lcd رنگی و لمسی - الکترونیک
          2- پروژه mp3 player با آردوینو با تراشه vs1053 - الکترونیک
          3- شما هم میتونید MP3 Player بسازید اونهم با LCD رنگی لمسی
          سلام و سال نوتون مبارک
          ممنونم از راهنماییتون جناب مهندس من مطالعه شون کردم ولی ....

دیدگاه

با سلام و درود
            این مورد را بررسی نمایید:
            MP3stick MP3 Player – Mictronics
            در بخش Firmware features این مورد آمده است که:
            Written in C for WinAVR compiler based on avr-gcc v3.4.5 or higher including avr-libc v.1.4.3 or higher

دیدگاه

ولی ....
              ولی چی؟
              پروژه درسیه؟ خب چرا زودتر دنبالش نرفتین؟ درسی که بخواد این طوری پاس بشه همون بهتر که fail بشه.
              اگر غیر درسیه این پروژه برا این که خوب در بیاد یک ماه کار مداوم می طلبه تا بشه ازش خورد.
              خلاصه همه تو صفیم کسی بخواد دیر بیاد زودم بره باهاش دعوامون می شه.

دیدگاه

با سلام و درود
                این مورد را بررسی نمایید:
                MP3stick MP3 Player – Mictronics
                در بخش Firmware features این مورد آمده است که:
                خیلی مچکرم جناب مهندس لطف کردید..

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
                ولی چی؟
                پروژه درسیه؟ خب چرا زودتر دنبالش نرفتین؟ درسی که بخواد این طوری پاس بشه همون بهتر که fail بشه.
                اگر غیر درسیه این پروژه برا این که خوب در بیاد یک ماه کار مداوم می طلبه تا بشه ازش خورد.
                خلاصه همه تو صفیم کسی بخواد دیر بیاد زودم بره باهاش دعوامون می شه.
                این پروژه غیر درسی هست و میخام که خوب از آب در بیاد آیا شما اطلاعاتی راجب این تاپیک دارید؟

دیدگاه

این پروژه غیر درسی هست و میخام که خوب از آب در بیاد آیا شما اطلاعاتی راجب این تاپیک دارید؟
                  من حرف آخر رو اول می زنم
                  به جای کار رو این اسباب بازی برین سراغ STM یا Raspberry
                  و نکته دیگه این که فکر کنم تو همین سایت بود یا سایت همسایه، یه پروژه ای برای نشون دادن عکس خالی رو آپ کرده بودم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahid_22002 نمایش پست ها
                    من حرف آخر رو اول می زنم
                    به جای کار رو این اسباب بازی برین سراغ STM یا Raspberry
                    و نکته دیگه این که فکر کنم تو همین سایت بود یا سایت همسایه، یه پروژه ای برای نشون دادن عکس خالی رو آپ کرده بودم.
                    خیلی مچکرم آقا وحید
                    من باید پروژه رو فاز بنددی کنم
                    فاز شماره یک:
                    خواندن اطلاعات از sd کارت توسط میکرو و نمایش اطلاعات روی lcdبسیار خوشحال میشم اگر کسی بتونه در انجام این مراحل کمک کنه

دیدگاه

خیلی مچکرم آقا وحید
                      من باید پروژه رو فاز بنددی کنم
                      فاز شماره یک:
                      خواندن اطلاعات از sd کارت توسط میکرو و نمایش اطلاعات روی lcdبسیار خوشحال میشم اگر کسی بتونه در انجام این مراحل کمک کنه
                      با سلام و درود
                      این موارد پیرامون خواندن اطلاعات از کارت حافظه با استفاده از میکروکنترلر می باشد:
                      1- http://www.eca.ir/forums/thread49628.html
                      2- آموزش اتصال SD CARD به میکرو کنترلر AVR جلسه۱
                      3- آموزش جامع اتصال SD CARD به آردوینو

توضیحاتی پیرامون کارتهای حافظه:
                      1- MultiMediaCard - Wikipedia
                      2- Secure Digital - Wikipedia
                      جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۲:۰۹ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷.

دیدگاه

با سلام و درود
                        این موارد پیرامون خواندن اطلاعات از کارت حافظه با استفاده از میکروکنترلر می باشد:
                        1- [عیدی]راه اندازی Micro SD به زبان C و استفاده از کتابخانه pff.h در CodeVision
                        2- آموزش اتصال SD CARD به میکرو کنترلر AVR جلسه۱
                        3- آموزش جامع اتصال SD CARD به آردوینو

توضیحاتی پیرامون کارتهای حافظه:
                        1- MultiMediaCard - Wikipedia
                        2- Secure Digital - Wikipedia
                        سلام جناب مهندس بسیار ازتون سپاسگزارم از اینکه وقت گذاشتید ممنونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X