اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گلچینی از آموزش روزانه ابزار دقیق با عکس ، صوت و فیلم کلاس سازمان فنی و حرفه ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گلچینی از آموزش روزانه ابزار دقیق با عکس ، صوت و فیلم کلاس سازمان فنی و حرفه ای

سلام دوستان
    من تو وبلاگم مطالبی که روزانه تو کلاسهای حضوری یاد میگیرم ویا فیلمو و صداهایی که از کلاسهای مختلف سازمان فنی و حرفه ای ضبط میکنم ،میزارم
    ولی چون دانشجو هم هستم و وقتم کمه و 3 4 تا کلاس فوق العاده دارم خیلی از موارد را وقت نمیکنم ابنجا هم بزارم
    الانه 5 6 تا فروم عضوم و مطالبشونو دنبال میکنم
    سعی خودمو میکنم یه گلچینی از اونارو اینجا هم بزارم
    تاهم وبلاگم معرفی بشه و هم این فروم ابزار تبلیغ صرف ما نباشه
    از پست بعدی یواش یواش شروع میکنم

پاسخ : گلچینی از آموزش روزانه ابزار دقیق با عکس ، صوت و فیلم کلاس سازمان فنی و حرفه ای

خواندن نقشه در ابزار دقیق خیلی مهمه

ما سعی میکنیم با تصاویر اینکارو براتون راحتر بکنیم

تصویر زیر خطوط نقشه ها رو براتون معرفی میکنه

در پست بعدی یه قسمتی از نقشه رو میزارم

دیدگاه

پاسخ : گلچینی از آموزش روزانه ابزار دقیق با عکس ، صوت و فیلم کلاس سازمان فنی و حرفه ای

اینم یک قسمتی از نقشه ای که قول دادم و مهندس توضیحش میداد

دیدگاه

نمیدونم تا بحال یه آدم کاملا خبره و متخصص تو یه رشته رو گیر آوردید باهاش صحبت کنید یا نه ؟!

این فایل که براتون آماده کردم یه نقشه ابزار دقیق هست که توسط یه مهندسی که ۲۷ سال تو پترو شیمی کارش ابزار دقیق بوده توضیح داده میشه

خیلی حالیش بود ، منم سریع با موبایل از نقشه ای که داشت توضیح میداد فیلم گرفتم

نقشه ، نقشه کامل یک یو نیت پترو شیمیه

http://elecnoavar.blogfa.com/cat-5.aspx

پسورد فایل زیپ شده : elecnoavar.blogfa.com

دیدگاه

سلام دوست عزیز تشکر بابت فایل های که گذاشتی

شما کدوم مرکز فنی حرفه ای دوره اموزش ابزار دقیق رو میرید و چه مراکزی این دوره رو دارن ؟ اگه از دوره ها خبر دارین لطف کنین و یه توضیحی بدین
          کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X