اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دلیل ناپدید شدن تاپیک مربوط به خودروی برقی "تسلا"

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دلیل ناپدید شدن تاپیک مربوط به خودروی برقی "تسلا"

سلام
    مدتی قبل تاپیکی با موضوع مذکور ایجاد و زحمات فراوانی برای مقالات آن کشیده شده بود که لینک آن هم اینست:

دیروز متوجه شدم تاپیک عمدا مفقود شده و مطلقا هیچ اطلاع رسانی درباره ی دلیل این اقدام هم بعمل نیامده
    لطفا ادمین محترم و یا مدیر انجمن مربوطه ، تاپیک را بازیابی و دلیل مفقود شدنش را اعلام نمایند
    با تشکر

پاسخ : دلیل ناپدید شدن تاپیک مربوط به خودروی برقی "تسلا"

سلام به دوست خوبمون که اینقدر خوشبین هستن
    ما دلیلی نداره عمدا موضوع مهمی رو حذف کنیم ! احتمالا اشکان موضوع رو حذف کردند و منم ندیده بودم موضوع رو متاسفانه مدتی هست اشکان در دسترس نیست .... باید منتظر جواب ایشون باشیم

دیدگاه

ضمن سلام و عرض خسته نباشید
      اگر منظورتان ایشان است که حتی همین امروز هم آنلاین شدند اما متاسفانه پاسخگوی این تاپیک نبوده اند
      به هر حال می دانید که این روند مناسبی نیست
      امیدوارم موضوع را شخصا پیگیری کنید و البته خوبست اختیارات مدیریتی را در اختیار کسانی قرار دهید که در چارچوب مقرراتی که نوشتید عمل کرده و پاسخگوی اقداماتشان باشند
      با سپاس

دیدگاه

تاپیک ما چه شد آقای ادمین ؟

دیدگاه

تاپیک خوبی بود و مطالب جالبی داشت . من هر وقت وطلبی بهش اظافه میشد حتما چک میکردم . من فکر میکنم آقای بلورچیان باید کاری کنند که برای حذف یک تاپیک نیاز به تایید خودشون باشه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
            تاپیک خوبی بود و مطالب جالبی داشت . من هر وقت وطلبی بهش اظافه میشد حتما چک میکردم . من فکر میکنم آقای بلورچیان باید کاری کنند که برای حذف یک تاپیک نیاز به تایید خودشون باشه .
            دقیقا این موضوعه رو باید پیاده کنم
            متاسفانه کاری برا این موضوع نمیتونم بکنم ولی از این به بعد مجوز حذف رو خواهم گرفت از بعضی همکاران

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
              متاسفانه کاری برا این موضوع نمیتونم
              خب اینهم در نوع خودش در بین فرومهای داخلی و خارجی پرشماری که بنده تابحال دیدم خیلی نکته ی نادری است
              ادمین سایت که ceo مجموعه می باشد و هر اقدام مدیران پایینی زیر نظر وی و یا مدیران ارشد باید باشد ابزار پاک کردن و اخراج اعضا را به شخصی واگذار می کنند که نه تنها خودسرانه دسترسی اینجانب را برای چندین روز به فروم بست (صرفا بخاطر لینک یک فروشگاه که در تاپیکی در پاسخ به سوال یکی از کاربران نوشته بودم) بلکه ایشان بلافاصله تاپیک دیگری از اینجانب که تدوین مباحث و مقالات آن ساعتهای زیادی از وقت ما را گرفته بود و سر سوزنی مغایرت با مقررات این فروم نداشت را بی دلیل و کاملا بشکلی مغرضانه پاک کرد و بهمین دلیل است که پیغام پاک شدنش را دریافت نکردم (باید چک کنم ، شاید تاپیکهای بیشتری را ایشان زده پاک کرده تا شاید آتش خشمش از لینک اینجانب را فرو بنشاند)
              بعد از ۱۵ سال عضویت و مدیریت در فرومهای مختلف ، این خیلی ماجرای جالب و نادری بود
              این دست دوستان ، خداوند را بسیار سپاسگذار باشند که در دنیای واقعی مسوولیتی ندارند وگر با این کارها آبروریزی های خیلی بزرگتری ببار می آوردند

دیدگاه

جناب غفارزاده فعلا جواب نمیدن و نمیدونم مشکل چی هست
                ولی وقتی ایشون غایب هستند درست نیست بدین شکل پشت سرشون صحبت کنیم.
                بنده بررسی میکنم و حداقل بعد از این جلوع این چنین مواردی رو میگیرم.
                لطفا شماهم بزرگنمایی نکنید. فعالیت همه برای ما محترم و ارزشمند هست ولی به دلیل گسترش فروم بعضا اتفاقاتی میفته که قابل برگشت نیستند.
                موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X