اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال:اتصال بوستر یا تقویت کننده آنتن معمولی تلویزیون به کابل ماهواره بین دیش با رسیور مشکلی پیش نمی آید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال:اتصال بوستر یا تقویت کننده آنتن معمولی تلویزیون به کابل ماهواره بین دیش با رسیور مشکلی پیش نمی آید؟

من یک دیش با موتور چرخان که تقریبا سی متر کابل یکپارچه رو به رسیورم در اتاقم از بام آپارتمان چهار طبقه ای به طبقه ما که طبقه سومه وصل کردم بدون هیچ پارازیتی کار می کند موضوع اینجاست کابل بدلیل کوتاهی از وسط اتاقها از زیر فرشها رد شده بتدریج تار و پود فرش را از هم گسیخته سبب پاره شدن فرشها از وسط خواهد گردید آپارتمان خیلی قدیمی بوده آنتن مرکزی هم ندارد بنابراین برای اینکه کابل آنتن از حاشیه های اتاق رد شود چند تا تکه کابل مثل خودش داشتم میخواستم ببینم اگه کابل ها رو بهم وصل کنم و در بین راه به یک تقویت کننده یا بوستر معمولی( که برای آنتن تلویزیون بکار میرود) وصل و از آنجا به رسیور که مدلش قدیمی iclass است وصل کنم مشکلی برای رسیور یا موتور دیش پیش نمی آید چون من کابل ها رو بهم وصل کرده بدون اتصال به بوستر به رسیور زدم برخی کانالها صاف پخش میشدند برخی با ####### پخش میشدند برخی دیگه اصلا پخش نشدند در حالیکه همه این کانالها در حالت کابل یکپارچه بدون مشکل پخش داشتند، نظر شما چیست؟! آیا مشکلی پیش نمی آید یا اینکه باید حتما برم کابل پنجاه متری یک تیکه بخرم؟
    با تشکر

پاسخ : سوال:اتصال بوستر یا تقویت کننده آنتن معمولی تلویزیون به کابل ماهواره بین دیش با رسیور مشکلی پیش نمی آید؟

قطعی کانال به دلیل افت سیگنال هست - بوستر تلوزیون فرکانسش پایینه و به درد کار شما نمیخوره - بوستر آماده برای این سیستم موجوده
    بعد از اتصال بوستر موتور شما از کار میافته

دیدگاه

پاسخ : سوال:اتصال بوستر یا تقویت کننده آنتن معمولی تلویزیون به کابل ماهواره بین دیش با رسیور مشکلی پیش نمی آید؟

خیلی ممنون از پاسخ شما و اگر کابل یکپارچه پنجاه متری بگیرم چی بازم نیاز به بوستر شما داره یا خیر؟ و اگر اره درآنصورت راهی داره موتور از کار نیفته؟
      باتشکر پیشاپیش

دیدگاه

کابل باکیفیت تا 200 متر سیگنال میده - بهتره از جنس کابلی که برای دوربین مدار بسته استفاده میشه بگیری - پیدا نکردی همین کابل معمولی تلوزیون با مغزی ضخیم بگیر
        در کل 50 متر مسافتی نیست که بوستر بخواهد

دیدگاه

ممنون از شما، مشکل رفع شد

دیدگاه

میخواستم ببینم حالا اگه استفاده بشه برای رسیور یاlnb مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X