اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

FIRMWARE برای MULTI AVR PROGRAMER

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

FIRMWARE برای MULTI AVR PROGRAMER

سلام
    چند سال پیش از فروشگاه سایت یک MULTI AVR PROGRAMER خریدم که سالها بخوبی کار کرده . جند وقت پیش بخش SPI اون مشکل پیدا کرده به این شکل که اگر میکرو فرضا" روی برد برد باشه و به تغذیه متصل باشه همزمان از طریق کابل SPI میکرو رو پروگرم کنم تا زمانی که کابل SPI متصل هست به میکرو ، میکرو کار نمیکنه و حتما" باید جداش کنم تا درست بشه. حدس من اینه که میکروی MULTI AVR PROGRAMER مشکل پیدا کرده . میخوام FIRMWAR پروگرمر رو آپلودش کنم روی یک MEGA8 دیگه و اونو روی پروگرمر نصب کنم . نیاز به راهنمایی و همینطور فایل هگزش دارم . همینطور اینکه با چه فیوزبیتی باید پروگرمش کنم چند مگاهرتز ؟

پاسخ : FIRMWARE برای MULTI AVR PROGRAMER

در حالت کلی این مدل پروگرامرها به صورت Open Source در سطح اینترنت موجود هستند و هر شرکتی با یک سری تغییرات جزئی اون رو ارائه میده. سرچ کنید usbasp تا اطلاعات لازم وبه دست بیارید.

موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
      در حالت کلی این مدل پروگرامرها به صورت Open Source در سطح اینترنت موجود هستند و هر شرکتی با یک سری تغییرات جزئی اون رو ارائه میده. سرچ کنید usbasp تا اطلاعات لازم وبه دست بیارید.

موفق باشید
      ممنون از پاسخ و توجه شما
      من این پروگرمر رو از همین سایت eca خریدم . در این مورد فروشگاه خدمات ارائه میکنه؟ عکس اتصالات رو هم میذارم شاید کمکی کنه
      [IMG][/IMG]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sorena01 نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ و توجه شما
        من این پروگرمر رو از همین سایت eca خریدم . در این مورد فروشگاه خدمات ارائه میکنه؟ عکس اتصالات رو هم میذارم شاید کمکی کنه
        [IMG][/IMG]
        این تولیدی سال 88 تا 89 بود - بهتره با پشتیبانی تماس بگیرید ولی بهتره برین سراغ نمونه های جدید چون اینی که شما دارین چند نوع میکرو بیشتر رو نمی شناسه و بسیار محدود شده س.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        محصولات

دیدگاه

ممنون از راهنمای شما . بله درسته مال همون سالهاست.من استفاده تجاری ندارم در حد مگا ۳۲ و تاینی و ... کافیه .با پشتیبانی تماس میگیرم .باز هم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X