اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی مرجع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی مرجع

سلام من این ترم این درس رو انتخاب کردم اما استادم هیچ منبعی برای آشنایی بیشتر معرفی نکرده... کسی می دونه چه کتابی می شه در این زمینه برای اطلاعات بیشتر خوند... لطفا یه کتاب یا سایت معرفی کنید.
    يادمان باشد كمال عشق در رسيدن به محبوب است..!

پاسخ : معرفی مرجع

با سلام.بهترین منابعی که فکر میکنم وجود داشته باشه دو جلد از کتابهای اقای Marty Brown به نامهای :BROWN, Marty (1990):
    Practical Switching Power Supply Design.
    (Motorola Series in Solid State Electronics).
    San Diego, CA: Academic Press, Inc., a division of Harcourt Brace & Company.
    ISBN: 0-12-137030-5. 258p
    و :BROWN, Marty (2001):
    Power Supply Cookbook (2nd ed.).
    (EDN Series for Design Engineers).
    Boston, MA: Newnes. An imprint of Butterworth-Heinemann. A member of the Reed Elsevier group.
    ISBN: 0-7506-7329-X. 277pمی باشد که بسیاری از شرکتهای امریکایی سازنده ای سی, طراحی منابع تغذیه را این دو منبع معرفی کرده اند.
    من لینک دانلوند هردو کتاب را در همین انجمن دیدم ولی الان بخاطر ندارم.این لینک هم http://rapidshare.com/files/127016582/practical_design_of_power_supplies.rar جدید تو ارشیو کتب تخصصی ولی نویسنده ومنبع مشخص نیست .برای دو کتاب فوق یک درخواست جدید قرار بدهید تا اگر دوستان دسترسی داشتند کمک کنند.موفق باشید.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X