اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط وب کم با pc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط وب کم با pc

سلام بچه ها خسته نباشید
    من با مطلب وب کم رو راه اندازی میکنم میخوام اگه لطف کنید چند تا دستور بهم یاد بدید که بتونم روی تصویری که از دوربین میگیرم تغییراتی انجام بدم( مثلا شطرنجی کنم یا بتونم رنگ و روشنایی و وضوح تصویر و از این تیریپ کارا رو انجام بدم)
    دستتون درد نکنه
    منتظرم

ارتباط وب کم با pc

حیف شد که جواب ندادین من فردا یعنی پنج شنبه میخوام پروژمو تحویل بدم
    ببینید حالا توی این مورد که نشد کمکم کنید ولی من دارم روی سیستم قفل روی هدف کار میکنم کار جالبیه ولی میدونم که تنهایی نمی تونم کاری بکنم اطلاعاتی دارید که بتونه کمی کمکم کنه؟
    ممنون میشم

دیدگاه

ارتباط وب کم با pc

سلام
      من پروژمو تحویل دادم کسی به کمک ما نیومد خودم همهشو حل کردم به لطف خدا 20 شدم دست شما هم درد نکنه ولی در مورد اون پروژه که گفتم اگه اطلاعاتی داشتین ممنون میشم
      بهم برسونین

دیدگاه

ارتباط وب کم با pc

دوست عزیز یک مقدار بچه ها سرشون شلوغ هست....
        مشکلات ترم جدید و انتخاب واحد....
        شما یکم صبر کنید حتما اگه کسی بتونه کمک میکنه
        موفق باشید.

دیدگاه

ارتباط وب کم با pc

سلام . خوبی دوست عزیز؟
          اگه می خواهی با توابع متلب این پروژه دوم رو بنویسی که من حرفی برای گفتن ندارم.
          ولی اگه می خواهی خودت کد نویسی کنی:

2 روش وجود داره .

1- دنبال کردن رنگ .

2- تشخیص شی و دنبال کردن اون.

اگه تصویرتون رنگی هست و رنگش در محیطی که شما کار میکنید منحصر به فرد هست با توجه به روشنایی و تاریکی محیط یه تلورانس رنگ براش در نظر بگیرید و توی ماتریس تصویر دنبالش اون محدوده رنگ بگردید زمانی که پیداش کردید با فاصله زمانی مشخص دوباره پیداش کنید و اگه به چپ یا راست رفته بود شما هم فرمان بدید که دوربین جا به جا بشه و ... .

توی روش دوم کار یه مقدار پیچیده میشه . شما باید یه مشخصاتی برای شی تون در نظر بگیرید مثلا دایره بودن یا حجم مشخص و ... . که اینها ممکنه خودشون تابع فاصله دوربین تا شی باشن مثلا اگه فاصله دوربین کم و زیاد بشه حجمش شی تغییر میکنه و ... . بعد از اون باید شی رو از تصویر جدا کنید و مثل حالت قبل دنبالش کنید . خلاصه بگم که اگه تصویرتون سیاه و سفید باشه کار خیلی مشکل هست و نه اینکه این در دنیا حل نشده هست ولی یه در حال حاضر یه مبحث مطرح در پردازش تصویر هست. اگه می خواهید بدون درد سر جواب بگیرید باید برای مسئله تون محدودیت تعریف کنید . مثلا شکل خاص به آبجکتتون بدید یا ... .
          موفق باشید.
          شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
          هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
          چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

ارتباط وب کم با pc

سلام
            ممنون که جواب دادین میشه خواهش کنم در مورد موضوع اولی که گفتید یه کم توضیحات عملی بدید نمی دونم یک سری فرمول نمی دونم از این طور چیزا آخه چیزی که شما گفتینو من میدونستم توی یه کتاب خوندم همه کتابا یا سایت هایی که من رفتم همینو می گن ولی هیچ کدوم یه توضیح عملی نمی دن در ضمن هدف من میتونه یه انسان یا یه مثلا هواپیما باشه ولی برای تست میخوام دستم جلوی دوربین باشه با حرکت دستم دوربین هم حرکت کنه ممنون میشم اگه سایتی معرفی کنین
            راستی یه چیزی شما ترم چندم هستید ارشد میخونین یا لیسانس
            ممنون منتظر کمکتون هستم

دیدگاه

پاسخ : ارتباط وب کم با pc

salam
              man ye moshkeli ke daram ineke dar matlab nemitoonam webcamo baz konam age rahnaeem ****d mamnoon misham

دیدگاه

سلام.
                شما که قبلا این پست رو زدید که :eek::

http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,7838.0.html

موفق باشید.
                شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
                هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
                چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

itu656 پروتوکل میانی است اگر آن را بدانی مشکلت حل میشه
                  http://imenbazar.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X