اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در خرید مینی کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در خرید مینی کامپیوتر

سلام میخواستم یک مینی کامپیوتر بخرم از سایت
    اما نمیدونم کدومشون بهتره
    این در نظرم هست اما من برای کارای اینترنت و ورد میخوامش میخوام و میخوام حجم هاردش بالا باشه
    سوال دیگه هم دارم اینه که میتونم بهش DVD درایو وصل کنم؟ یا فقط با یواس بی میشه؟

فرستاده شده از Nokia_Xِ من با Tapatalk
    این مشکل رو تجربه کردم
    یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
    بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

پاسخ : کمک در خرید مینی کامپیوتر

نوشته اصلی توسط maziar ashouri نمایش پست ها
    سلام میخواستم یک مینی کامپیوتر بخرم از سایت
    اما نمیدونم کدومشون بهتره
    این در نظرم هست اما من برای کارای اینترنت و ورد میخوامش میخوام و میخوام حجم هاردش بالا باشه
    سوال دیگه هم دارم اینه که میتونم بهش DVD درایو وصل کنم؟ یا فقط با یواس بی میشه؟

سلام.بستگی داره میخواین باهاش چیکار بکنین؟
    اگه فقط وب گردی باشه، رزبری هم جواب نیاز شما رو میده.
    اما بخواین روش ورد نصب کنین و... این مینی کامپیوترها یه خورده ضعیف هستن. مگر اینکه نسخه های قدیمی ورد رو استفاده کنین.
    تمامی ادوات قابل وصل هستن، ولی فقط از طریق USB

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی نمایش پست ها
      سلام.بستگی داره میخواین باهاش چیکار بکنین؟
      اگه فقط وب گردی باشه، رزبری هم جواب نیاز شما رو میده.
      اما بخواین روش ورد نصب کنین و... این مینی کامپیوترها یه خورده ضعیف هستن. مگر اینکه نسخه های قدیمی ورد رو استفاده کنین.
      تمامی ادوات قابل وصل هستن، ولی فقط از طریق USB
      خیلی متشکر از توضیحات شما
      من میخواستم ببینم این مینی کامپیوتر ها میشه به جای لپ تاپ استفاده کرد که اینجوری که شما میگین نمیشه
      اما یک سوال میشه به جای گوشی استفاده کرد اخه یکیشون رو دیدم روش اندروید هم نصب میشد

این مشکل رو تجربه کردم

دیدگاه

با درود
        به نظر من خرید گوشی برای استفاده ار آندروئد خیلی بهتر و بدون دردسر میباشد چون گوشی از طرف یک کمپانی بزرگ بهینه شده است و آندروئد مثل ویندوز نیست که هر کسی بتواند آنرا مثلاً به روی هر چیزی نصب بکند ....
        مسئله یک آیا شما میتوانید نسخه ای از آندروئد را پیدا بکنید که بر روی چنین چیزی نصب بشود ؟؟؟؟و دانش آن را دارید ؟؟؟؟
        مسئله دو شما قرار است که از آندروئد چه استفاده ای بکنید ؟؟؟؟
        در صورت نصب آندروئد بر روی چنین وسیله ای آیا اپلیکیشنهایی که بر روی سایر وسایل آندروئد به راحتی نصب میشوند آیا بر روی چنین چیزی هم نصب میشوند؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
          با درود
          به نظر من خرید گوشی برای استفاده ار آندروئد خیلی بهتر و بدون دردسر میباشد چون گوشی از طرف یک کمپانی بزرگ بهینه شده است و آندروئد مثل ویندوز نیست که هر کسی بتواند آنرا مثلاً به روی هر چیزی نصب بکند ....
          مسئله یک آیا شما میتوانید نسخه ای از آندروئد را پیدا بکنید که بر روی چنین چیزی نصب بشود ؟؟؟؟و دانش آن را دارید ؟؟؟؟
          مسئله دو شما قرار است که از آندروئد چه استفاده ای بکنید ؟؟؟؟
          در صورت نصب آندروئد بر روی چنین وسیله ای آیا اپلیکیشنهایی که بر روی سایر وسایل آندروئد به راحتی نصب میشوند آیا بر روی چنین چیزی هم نصب میشوند؟؟؟؟
          با سلام
          بنده در کار کامپیوتر و اندروید تا حدودی ماهر هستم و میتوانم بر روی گوشی ها و این نوع مینی کامپیوتر ها نصب کنم
          بنده میتوانم یک اندروید 6 رو روی یک گوشی که اندروید 4.2.2 بیشتر برایش نیامده نصب کنم
          بنده تمام استفاده هایم از گوشی و کامپیوتر شامل برنامه ورد و lucky patherو dumper و ... انواع برنامه های دسترسی به اطلاعات هست
          من خودم یک کامپیوتر دارم اما یک ای سی مادربرد اش سوخته و جایی تعمیرش نمیکنه
          میخوام این مینی کامپیوتر رو جای کامپیوتر بزارم

این مشکل رو تجربه کردم

دیدگاه

با درود
            لطفاً اگر دانش این کارها را دارید برای استفاده ما هم قرار بدهید.....
            باتشکر

دیدگاه

سلام
              طبق اطلاعاتی که سازنده در اختیار گذاشته
              و با توجه به اینکه دستگاه ویندوز 10 میخوره میشه گفت به طور کامل وورد رو ساپورت میکنه و برا کاربرد شما میتونه مناسب باشه
              حجم داخلی هم 32 گیگه و همچنین شما میتونین از هارد اکسترنالم استفاده کنین
              مشخصات:
              CPU این مینی کیس Intel Z3735F چهار هسته ای می باشد با 2 گیگ رم و 32 گیگ حافظه Emmc که سرعت بسیار بالایی به آن بخشیده است.

بوت سیستم عامل حدودی 10-15 ثانیه صورت میگیرد و سایز مشخصات آن:

• دو عدد پورت USB2 و یک عدد micro usb
              • بلوتوث 4.0
              • وای فای باند 2.4
              • 2گیگ رم
              • 32 گیگ حافظه Emmc
              • خروجی HDMI
              • پورت Lan
              • اتصال micro sd
              • و....

و میتونین برا مشاهده مشخصات دقیق از لینک زیر استفاده کنین:

http://eshop.eca.ir/mini-pc-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2%DB%8C/4251-%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-minipc-cx-w8-intel-atom-z3735f-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8-win81.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X