ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: ساخت EMP

2014/09/03
    بندر انزلی
    304
    117

ساخت EMP

سلام من حدود دو سال دارم روی یک بمب الکترو مغناطیس کار میکنم که بتونه تا شعاع 50 متری رو تحت تاثیر قرار بده
    من هرچی ساختم تا دومتر بیشتر رو تحت تاثیر نمیزاشت و سلفاش از بین میرفتن یا خود مدار تحت تاثیر قرار میگرفت
    شما اگه مداری چیزی دارید بگید
    حتی اگه شبیه نیشگون « یک بمب الکترو مغناطیس هست که تا مدت زمان کوتاهی همه چیز رو از کار میندازه »هم باشه ایراد نداره

فرستاده شده از Nokia_Xِ من با Tapatalk
    این مشکل رو تجربه کردم
    یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
    بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم
    2007/11/22
    تبریز
    2,484
    461

پاسخ : ساخت EMP

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar ashouri

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام من حدود دو سال دارم روی یک بمب الکترو مغناطیس کار میکنم که بتونه تا شعاع 50 متری رو تحت تاثیر قرار بده
    من هرچی ساختم تا دومتر بیشتر رو تحت تاثیر نمیزاشت و سلفاش از بین میرفتن یا خود مدار تحت تاثیر قرار میگرفت
    حتی اگه شبیه نیشگون « یک بمب الکترو مغناطیس هست که تا مدت زمان کوتاهی همه چیز رو از کار میندازه »هم باشه ایراد نداره

سلام.
    ببخشید میشه بپرسم شما چطوری تونستین بمب الکترومغناطیس بسازین که تا 2 متر هم تاثیر بذاره؟
    قبلا راجع به بمب الکترومغناطیس شنیده بودم، ولی وارد جزئیاتش نشده بودم الان یه سرچ گذرا زدم، تکنولوژی اون خیلی بالاتر از چیزی هست که تصور میشه. و الان برام بیشتر جای سوال شد که شما چی درست کردین و چطور تست کردین که میفرمایین تا 2 متر جواب میده؟

2014/09/03
    بندر انزلی
    304
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی

سلام.
    ببخشید میشه بپرسم شما چطوری تونستین بمب الکترومغناطیس بسازین که تا 2 متر هم تاثیر بذاره؟
    قبلا راجع به بمب الکترومغناطیس شنیده بودم، ولی وارد جزئیاتش نشده بودم الان یه سرچ گذرا زدم، تکنولوژی اون خیلی بالاتر از چیزی هست که تصور میشه. و الان برام بیشتر جای سوال شد که شما چی درست کردین و چطور تست کردین که میفرمایین تا 2 متر جواب میده؟
    سلام و تشکر از گذاشتن نظر
    شما میتونید مدار این بمب ها رو تو گوگل پیدا کنید
    من خودم سه مدار پیدا کردم که هیچ کدوم بیشتر از 30 سانت رو تحت تاثیر نمیزاره
    البته مدار های خوبی هستن اما با یکم دست کاری تو ترانزیستور های سلفش میتونید قدرت سلفاش رو ببرید بالا
    این مدار ها احتیاج به سلف بزرگ دارن که خود اون سلف ها احتیاج به 15 امپر جریان ثابت و 20 امپر لحظه اولیه دارن
    مشکل من اینه که سلف ها بعد از ورود جریان میسوزن« اتیش میگیرن» که این خیلی بد هستش
    من تونستم با هزینه کردن بالا یه سلف به یک مغازه سیم پیچی موتور پمپ که حدود یک هفته طول کشید تا بهم بده اون سلف رو مدار رو تکمیل کنم که سلفش نسوزه که البته این سلف 3 بار مصرفه و اصلا صرفه اقتصادی نداره ولی روی خود دستگاه تاثیر گذاشت

این مشکل رو تجربه کردم
    2014/09/03
    بندر انزلی
    304
    117

این مدار های الکترو مغناطیس باید یک نوسان ساز بسیار سریع و با جریان بالا داشته باشه
    این بمب های الکترو مغناطیس با القا یک مغناطیس با طول موج مشخص که من تازگیا فهمیدم کدومش بهتره روی تمام مدارات الکترونیکی تاثیر میزاره و تا مدتی استفاده از اون دستگاه میسر نیست ولی امکان اینکه این بمب باعث سوختن مدار بشه هست اما این حجم از مغناطیس نیاز به یک انفجار هسته ای داره که منطقه به کل نابود میشه و دیگه نیاز به فلج الکتریکی کردن نیست البته باید شما خیلی مواظب باشید تا به قلبتون صدمه وارد نشه
    من خودم مشکل قلبی پیدا کردم با این ازمایشم که به خیر گذشت چون روی گره های نوسان ساز قلب این موج الکترو مغناطیس اثر میزاره
    من بخاطر این ازمایش الان یک گوشی سوخته دارم

این مشکل رو تجربه کردم
    2007/11/22
    تبریز
    2,484
    461

آقا جان نکنین از این جور کارها که برای خودتون ضرر داره. یه بنده خدایی خیلی وقت پیش اومده بود با لامپ خلا فرستنده درست کرده بود در حد چند صد وات! لامپ مهتابی به فرستنده نزدیک میکرد،بخاطر شدت توان انتشاری، لامپ روشن میشد! اینجور کارها به شدت ضرر داره براتون.
    حالا اینکه میفرمایید مداراتی رو هم تست کردین، از یه طرف دوست دارم نقشه ش رو ببینم، از یه طرف هم میگم شاید بد آموزی داشته باشه! نمیدونم!

2008/03/10
    77
    31

دوست عزیز ضریبت تضعیف میدان مغناطیسی توی محیط به شدت بالا است و به این راحتی ها نمیشه اون دیوایسی که میخواید رو بسازید
    برای سیم پیچ یه جای سیم از لوله میسی استفاده کنید ، هم از اثر پوستی جلوگیری میکنه و هم میتونید با عبور دادن روغن خنکش کنید
    2016/11/15
    533
    357

اینجور آزمایش ها نیاز به یه مکان مناسب برای آزمایش کردن داره ...
    خیلی مراقب باشین !!!
    2014/09/03
    بندر انزلی
    304
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط agape

دوست عزیز ضریبت تضعیف میدان مغناطیسی توی محیط به شدت بالا است و به این راحتی ها نمیشه اون دیوایسی که میخواید رو بسازید
    برای سیم پیچ یه جای سیم از لوله میسی استفاده کنید ، هم از اثر پوستی جلوگیری میکنه و هم میتونید با عبور دادن روغن خنکش کنید
    برای سیم پیچ باید از سیم نمره 0.6 استفاده کنم که برام ارزون تر باشه
    و باید 400 دور پیچیده بشه
    اثر الکترومغناطیس بخاطر موج سینوسی اش در فاصله ای بین دو سینوس میتونه بسیار قوی تر عمل کنه و چون اکثر مدار ها از ایسی استفاده میکنند یک طول موج خاص راحت تر عمل میکنه چون سلف های ایسی کوچک اند
    ممکن است این طول موج روی سلف های بزرگ اثر بزاره اما روی کوچک 100 درصد اثر گذارنده هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirlopez

اینجور آزمایش ها نیاز به یه مکان مناسب برای آزمایش کردن داره ...
    خیلی مراقب باشین !!!
    مکان ازمایش من اگه به انزلی اومده باشید پیل علی باغ است و مکان مسکونی نیست

این مشکل رو تجربه کردم
    2014/09/03
    بندر انزلی
    304
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی

آقا جان نکنین از این جور کارها که برای خودتون ضرر داره. یه بنده خدایی خیلی وقت پیش اومده بود با لامپ خلا فرستنده درست کرده بود در حد چند صد وات! لامپ مهتابی به فرستنده نزدیک میکرد،بخاطر شدت توان انتشاری، لامپ روشن میشد! اینجور کارها به شدت ضرر داره براتون.
    حالا اینکه میفرمایید مداراتی رو هم تست کردین، از یه طرف دوست دارم نقشه ش رو ببینم، از یه طرف هم میگم شاید بد آموزی داشته باشه! نمیدونم!
    مدارش رو به چند دلیل نمیتونم بگم
    اول اینکه من روی این مدار 2 سال زحمت کشیدم و به راحتی نمیتونم به همه کس یادش بدم چون چند تا جاش اتفاقی بود
    دوم اینکه این مدار رو من اینجا به اشتراک میزارم و دزد ها و قاچاقچیان این رو میگیرند و درست میکنند و استفاده میکنند
    برای اون ها 5 دقیقه کافی هست و این مدار رو تو یک مغازه میزنند و از اون مغازه سرقت میکنند
    سوم اینکه من اگه این مدار رو به اشتراک بزارم با برخورد پلیس و امنیت و اطلاعات روبه رو میشم و اصلا حوصله این کارا رو ندارم و اگر مدارم درست باشه باید مجانی دو دستی تقدیم انها کنم

این مشکل رو تجربه کردم
    2014/10/12
    تهران - تهران پارس
    2,740
    2,387

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar ashouri

حتی اگه شبیه نیشگون � یک بمب الکترو مغناطیس هست که تا مدت زمان کوتاهی همه چیز رو از کار میندازه �هم باشه ایراد نداره
    باسلام:
    بمب های الکترومغناطیسی سال هاست که در ارتش های مدرن دنیا از جمله ارتش ایالات متحده امریکا مورد استفاده قرار می گیرد. سطح نفوذ این بمب ها ده ها کیلو متر مربع می باشد برای نابود کردن تجهیزات برقی و الکترونیکی زمینی. و ضعیف تر از آن ها هم دردست پلیس ایلات متحده که خودرو های فراری را با تاباندن جهت دار الکترو مغناطیس سبب آسیب رسیدن به ای سی یو خودرو ها و از کار افتادن آن ها و در نتیجه دستگیر شدن آن ها.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15