اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آهنگ با فرمت waw

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آهنگ با فرمت waw

سلام به دوستان

خواستم بدونم فرمت waw آهنگها رو از کجا میشه گرفت ؟

با تشکر
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

پاسخ : آهنگ با فرمت waw

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
    سلام به دوستان

خواستم بدونم فرمت waw آهنگها رو از کجا میشه گرفت ؟

با تشکر
    می تونی با فرمت آنگهارا عوض کنی
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

فکر کنم منظورم رو متوجه نشدید
      من میخوام نسخه اصلی آهنگ ها رو گیر بیارم چون کیفیت صداشون بالاتره ( هرچند کم )

دیدگاه

فکر کنم منظورم رو متوجه نشدید
        من میخوام نسخه اصلی آهنگ ها رو گیر بیارم چون کیفیت صداشون بالاتره ( هرچند کم )
        دوست عزیز فکر کنم منظورتان فرمت WAV بود اما باید عرض کنم این فرمت غیرفشرده ، ویژه ی خود ویندوز (اصوات مختلف رویدادهای این سیستم عامل) است و بیرون و در فضای وب با این فرمت کار نمی شود
        اگر دنبال فرمت غیرفشرده ی موسیقی ها و نواها هستید سراغ Flac باید بروید . بسیاری از soundtrack های غیرفشرده را به ویژه در شبکه های تورنت می توانید پیدا کنید

دیدگاه

با درود
          اگر واقعاً بخواهید که کیفیت اصلی را داشته باشید باید به دنبال cd صوتی اصل (غیر فشرده که هر cd حدود 80 دقیقه بیشتر نمیشود) باشید ....
          به نظر من فرمت mp3 با حذف کردن خیلی از کمیتهای صوت باعث نابودی اصل صدا میشود و دوستان اگر cd صوتی اصل را گوش بدهند واقعاً به تفاوت صدا پی میبرند ....

دیدگاه

اگه من بخوام همین آهنگ هایی که هرروز داریم گوش میدیم رو نسخه باکیفیت و اصلش رو گیر بیارم باید چیکار کنم ؟؟؟

دیدگاه

اگه من بخوام همین آهنگ هایی که هرروز داریم گوش میدیم رو نسخه باکیفیت و اصلش رو گیر بیارم باید چیکار کنم ؟؟؟
              آهنگهایی که شما هر روز گوش می دهید را بنده نمی دانم چه هستند تا بتوانم راهنمایی کنم اما قبلا عرض کردیم
              اگر دنبال فرمت غیرفشرده ی موسیقی ها و نواها هستید سراغ Flac باید بروید . بسیاری از soundtrack های غیرفشرده را به ویژه در شبکه های تورنت می توانید پیدا کنید
              البته اضافه کنم MP3 هم با پروفایل استودیو یعنی نرخ بیت و فرکانس نمونه برداری بالا (320Kbps ,, 48KHz/44.1Khz) بر بستر وب برای دانلود وجود دارد که کیفیتی بسیار بالا دارد

دیدگاه

سلام به شما
                با تشکر از توجهتون
                منظور بنده اینه که مثلا موزیک های خوانندگان پاپ معروف مثل امید _ اندی و . . . رو هر چی میگردم جز فرمت mp3 معمولی چیز دیگه ای تو نت نیست
                سوالم اینه باید از کجا گیر بیارم ؟

دیدگاه

سلام به شما
                  با تشکر از توجهتون
                  منظور بنده اینه که مثلا موزیک های خوانندگان پاپ معروف مثل امید _ اندی و . . . رو هر چی میگردم جز فرمت mp3 معمولی چیز دیگه ای تو نت نیست
                  سوالم اینه باید از کجا گیر بیارم ؟
                  با این سبک و نوع موسیقی آشنا نیستم اما موسیقی های معروف جهانی و یا موزیک تیتراژ و متن فیلمها را براحتی می توانید با بالاترین کیفیت دریافت کنید
                  مثلا دنبال کل موسیقی های داخل فیلم مشهور Tron Legacy هستیم
                  ابتدا برنامه ی دانلود utorrent را برای دانلود از شبکه های تورنت ، روی کامپیوتر (یا گوشی) نصب می کنیم بعد در یکی از تراکرهای تورنت مثل https://kickass.cd عبارت زیر را جستجو می کنیم :
                  Tron Legacy Soundtrack

از میان نتایج ، مثلا می خواهیم نسخه ی باکیفیت MP3 320Kbps و یا FLAC که بمراتب باکیفیت تر است را دریافت کنیم. روی علامت آهنربای نعلی شک جلوی آن کلیک می کنیم تا بعد از لحظاتی توسط برنامه ی utorrent عملیات دانلود شروع شود.هر کدام از موارد فهرست فوق هر قدر تعداد seed بیشتری داشته باشد سرعت دانلود هم بیشتر است
                  اکنون کیفیت فایلهای دریافتی را بررسی می کنیم :

مشخص است که نسخه ی Flac با bit rate = 656Kbps از لحاظ کیفیت نسبت به mp3 320Kbps جایی برای بحث باقی نمی گذارد

دیدگاه

ممنون خیلی جالب بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X