اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش گذاشتن ضبط ماشین دراتاق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش گذاشتن ضبط ماشین دراتاق

میدونید من به زبان ساده توضیح خواهم داد که هرکس متوجه شود ببینید اګه دقت کنید میبینید پشت ضبط (بقل جا شوکتی قسمت پایین)4تاسوزن هست یکی مال مثبت باتری یکی مال منفی یکی برایACCسوییچ ویکی برای آنتن سیم ACCباید با مثبت یکی باشه (به هم وصل کنید سیم هارا )بعد با چسب برق آیقش کنید سیم مثبت روبه مثبت آداپتور ودوتا سیم رو به منفی آداپتور برای این کار نیاز به آداپتور 12 ولت دارید با5 آمپر که بسته براش حالا نصب باند بقل قسمت سوکت بالایی 8تاسوزن داره با لا بایین در آن جا سوکتی سوزن های بالا مربوط به قسمت مثبت باند وپایین هم منفی باند برای نصب باند و نصب آداپتور نیاز به فیش مخصوص دارید که آنجایی که ضبط را می خرید می توانید آن دو تبدیل را تهیه کنید برای آمپیلی فایر یه آداپتور10آمپر به بالا هم باید بگیرید که سیم مثبت به مثبت آداپتور سیم اکسسوری هم به مثبت وسیم منفی به منفی آداپتورو سیم های آر سی آی (RCA) به دوسیم قرمز و سفید تشکیل می شوند(اگر استاندارد باشه) دوفیش رو به جای دوفیش پشت ضبط فیش آرسی آی وصل می کنی وقتی که وصل کردی میری سیم قرمز به قرمز آمپیلی و سیم سفید هم به سفید آمپیلی (پشت پخش مشخص شده که چه فیش با چه رنگی به جای فیش وصل بشه) حالا یه جفت باند یا اصلا دوجفت وصل کنید صدای پخشو زیاد کنید پروتکت کرد آمپیلی یا آمپر کمه یا پخش تنظیم نیست اگه آداپتور یا آمپیلی یه هرچیز دیگری آسیب دید خودتون اشتباه وصل کردید من مصعولیتی در این قبال ندارم نکته این برای آمپیلی ماشین 800وات 4کاناله تست شده و برای 6کاناله به امید خدا تست می کنم وجواب تست رو بهتون میگم اگر آمپیلی تون به هر دلیل پروتکت می کرد از بخش نظرات اعلام کنید تا بهتون کمک کنم التماس دعا
    جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۰۹:۴۳ ۱۳۹۶/۰۶/۰۶.

پاسخ : آموزش ګذاشتن ضبط ماشین دراتاق

درود.
    دوست عزیز اشتباه نوشتید و اشتباه میکنید.
    سیم ACC باید به مثبت وصل بشه.معمولا سیم ACC نازک هست به رنگ قرمز.
    آداپتور مورد نیاز ظبت خودرو باید حداقل بین ۵ تا ۱۰ امپر باشه (بستگی به درایورها داره)
    موفق باشید.
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

سلام دوست عزیز من وپایونر داخل اتاق خود ویه آمپ2کانال با دو آداپتور روشن کردم هیچ مشکلی هم نداشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز من وپایونر داخل اتاق خود ویه آمپ2کانال با دو آداپتور روشن کردم هیچ مشکلی هم نداشت

سلام دوست عزیز با اداپتور 500 میلی همچین چیزی امکان نداره
        اداپتور شما بیشتر از 500 میلی هستش که بدون مشکل کار می کنه وگر خاموش میشه کل سیستم
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام من رو زی که ماشینمو فروختم دوست عزیز توی انباری رو زیر و رو کردم 3تا آداپتور پیدا کردم یکیش مشکل داشت 2تاش که سالم بود اینم عرض کنم آداپتورام متغیر هست یعنی از ولتاژ1.5تا12داره روش نوشته MAX500mAروزی که وصل کردم روشن شد جا خوردم آمپیلیمم بدون پروتکت کار می کنه چګونه بفهمم آمپرشون چقدره چقدره؟

دیدگاه

سلام من رو زی که ماشینمو فروختم دوست عزیز توی انباری رو زیر و رو کردم 3تا آداپتور پیدا کردم یکیش مشکل داشت 2تاش که سالم بود اینم عرض کنم آداپتورام متغیر هست یعنی از ولتاژ1.5تا12داره روش نوشته MAX500mAروزی که وصل کردم روشن شد جا خوردم آمپیلیمم بدون پروتکت کار می کنه چګونه بفهمم آمپرشون چقدره چقدره؟
            از اندازه ترانس آداپتور میتوان توان ترانس را فهمید....
            به زبان ساده هسته ترانس که به صورت ei میباشد در ارتفاع آن میتوان توان ترانس را پیدا و با تقسیم توان به دست آمده به ولتاژ مصرفی مقدار کلی آمپر خروجی را حساب کرد.....

دیدگاه

سلام با مولتی متر اندازه ګرفتم آمپرش همون500نبود700میلی آمپربودراستی یه مبدل 5به12ساختم با آیسی سوییچینګ یدونه هیت سینګم بهش وصل کردم آمپیلی چرا پروتکت می کرد؟از پورت یواس بی بود سوییچینګ ها

دیدگاه

سلام با مولتی متر اندازه ګرفتم آمپرش همون500نبود700میلی آمپربودراستی یه مبدل 5به12ساختم با آیسی سوییچینګ یدونه هیت سینګم بهش وصل کردم آمپیلی چرا پروتکت می کرد؟از پورت یواس بی بود سوییچینګ ها
                سلام
                وقتی ولتاژ رو زیاد کنی جریان کشی زیاد میشه دیگه
                (قانون پایستگی)
                پورت یو اس بی 500 میلی به زور میده خیلی کمه واسه همین پروتکت می کنه
                موفق باشید
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام یه فلش مموری سیلیکون پاور دارم یه اسپیکیر شارژی دارم بهش وصله یو اس بی 3هست فلش خیلی زود شارژش تموم می شه مشکلش چیه؟

دیدگاه

سلام یه فلش مموری سیلیکون پاور دارم یه اسپیکیر شارژی دارم بهش وصله یو اس بی 3هست فلش خیلی زود شارژش تموم می شه مشکلش چیه؟
                    سلام
                    باتری اسپیکر شما خراب شده اگه زود تموم میشه باتریش چه نوعیه؟یه عکسی چیزی بزارین(فقط خواهشا کم حجم)
                    تاحالا شده یه چند وقت ازش استفاده نکنید اسپیکر رو؟
                    با یو اس بی 2 هم همین مشکل پابرجا هستش؟(با این که بعید میدونم ربط داشته باشه ولی یه تستی بکنید)
                    بدرود
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام من قبلا یه فلش مموری سیلیکون پاور یواس بی1.1داشتم با اون یه هفته قشنګ کار میکرد اما الان که ګرفتم هر3یا4روز یکبار شارژش تموم میشه بارم اینجوری نیست فقط با این فلش اینجوریه یه دونه باتری بزرګ داره اسپیکرمGOLONمدل RX-9922UARهستش مشکلم خیلی جدیه لطفا کمک کنید از هر کس می پرسم یکی میګه باتریش خرابه یکی میګه یواس بیت تقلبیه مدل فلشمsilicon power 16GB مدلشjewel j01 هست

دیدگاه

سلام من قبلا یه فلش مموری سیلیکون پاور یواس بی1.1داشتم با اون یه هفته قشنګ کار میکرد اما الان که ګرفتم هر3یا4روز یکبار شارژش تموم میشه بارم اینجوری نیست فقط با این فلش اینجوریه یه دونه باتری بزرګ داره اسپیکرمGOLONمدل RX-9922UARهستش مشکلم خیلی جدیه لطفا کمک کنید از هر کس می پرسم یکی میګه باتریش خرابه یکی میګه یواس بیت تقلبیه مدل فلشمsilicon power 16GB مدلشjewel j01 هست
                        سلام مجدد خدمت شما
                        خوب معلومه که مشکل از فلش هستش چون میگین با این فلش فقط اینجوره (بهتره بگم فلشتون جریان کشی زیاد داره)به همین دلیل باتری زود خالی میشه
                        موفق باشید
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

پاسخ : آموزش گذاشتن ضبط ماشین دراتاق

سلام مهندس ببخشید منظورتون از جریان کشی زیاد چیه؟با اف ام پلیر امتحان کردم با5ولت با فلش قبلی کار میکردالان شده6ولت کمک کنید چون یو اس بی 3.0هست؟

دیدگاه

سلام مهندس ببخشید منظورتون از جریان کشی زیاد چیه؟با اف ام پلیر امتحان کردم با5ولت با فلش قبلی کار میکردالان شده6ولت کمک کنید چون یو اس بی 3.0هست؟
                            سلام مجدد
                            بله یو اس بی 3 جریان بیشتری نسبت به یو اس بی 2 می کشه من یه جا خوندم نوشته بود حدود 900 میلی امپر حالا درسته یا نه رو نمی دونم ولی مطمئنایو اس بی سه به خاطر سرعت و کیفیت بیشتر جریان بیشتری می کشه
                            در مورد اون 6 ولت شدن هم منظورتونو نفهمیدم اف ام پلیر قبلا 5 ولت بوده الان 6 ولت شده؟؟چطوری اندازه گرفتی؟
                            موفق باشید
                            Proudly @real_ahmadi
                            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام مهندس من اف ام پلیر ماشین قبلیموبرداشتم و به پورت یو اس بی کامپیوتر زدم روشن حتی کار هم کرد اما با این فلشه باید یه باتری سر راه مثبت بزاری تا مثل بچه ی آدم کارکنه در ضمن یه سوال دیګه این اف ام پلیر ها به فلش آسیب می رسونه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X