اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش فلش خورکردن ضبط ماشین با کمترین هزینه(جدید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش فلش خورکردن ضبط ماشین با کمترین هزینه(جدید)

با سلام قبلا برای فلش خور کردن ضبط ماشین از دستګاهی به نام اف ام پلیر استفاده میشد که این دستګاه مشکلات زیادی داشت عبارت از هنګام سرعت ګیر با ضربه خیلی شدید قطع میشد یا از اول می یومد یا خراب میشد 2فیوز ماشین میسوزوند 3در جا های شلوغ کار نمی کرد حالا با برد یو اس بی می تونید ضبط سی دی خور یا کاست خور پراید رو با هاش فلش خور کنید اګر ورودی auxاداشته باشه کار آسونه ولی اګر نداشته با شه یه کم لحیم کاری داره باید از قسمت آمپیلی فایر ضبط سیم صدای برد رو بهش لحیم کنید تا با صدای با کیفیت به آهنګ دلخواه خودتون ګوش کنید موفق باشد

پاسخ : آموزش فلش خورکردن ضبط ماشین با کمترین هزینه(جدید)

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
    با سلام قبلا برای فلش خور کردن ضبط ماشین از دستګاهی به نام اف ام پلیر استفاده میشد که این دستګاه مشکلات زیادی داشت عبارت از هنګام سرعت ګیر با ضربه خیلی شدید قطع میشد یا از اول می یومد یا خراب میشد 2فیوز ماشین میسوزوند 3در جا های شلوغ کار نمی کرد حالا با برد یو اس بی می تونید ضبط سی دی خور یا کاست خور پراید رو با هاش فلش خور کنید اګر ورودی auxاداشته باشه کار آسونه ولی اګر نداشته با شه یه کم لحیم کاری داره باید از قسمت آمپیلی فایر ضبط سیم صدای برد رو بهش لحیم کنید تا با صدای با کیفیت به آهنګ دلخواه خودتون ګوش کنید موفق باشد
    سلام
    دراین موردعکس های زیادی تو کامپیوترم دارم روش اپلودیه سایت چطوریه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.MaJiDi نمایش پست ها
      سلام
      دراین موردعکس های زیادی تو کامپیوترم دارم روش اپلودیه سایت چطوریه؟
      من هم نتونستم تو خود سایت آپلود کنم
      اما از یه آپلود سنتر دیگه استفاده کردم

بعد لینک عکس را دادم توی سایت

دیدگاه

برای فلش خور کردن ضبط های کاست خور باید ضبط را باز کنید.1- خروجی هد کاست را که به ایسی پری میرود را پیدا کنید.2-شماره ی ایسی پری را در اینترنت سرچ کنید و پایه های خروجی را پیدا کنید.3-مسیر خروجی ایسی را دنبال کنید تا به ورودی های ایسی اصلی برسید.4-یک سیم را به بدنه و دوسیم را به ورودی هایی که پیدا کردید لحیم کنید.
        تا اینجای کار شما فقط یک ماژول mp3 playerکه در فروشگاه سایت هم هست لازم دارید تا خروجی ماژول را به ورودی ظبط وصل کنید.
        هر کس سوالی داشت میتونه مطرح کنه .
        تشکر فراموش نشه

دیدگاه

گذری به این تاپیک ها بکنید:
          سلام دوستان من یک فلش خور خریدم از اونایی که باید به ای سی امپلی فاییر ضبط وصل بشه حالا بر روی یکی از سوکت های سه پایه نوشته شده RC G LC این پایه ها باید به کدام ورودی ای سی امپلی فاییر وصل بشه لطفا هر کسی بلدهست راهنمایی کنه ممنون

سلام دوستان کسی ضبط ماشین سی خور فلش دار کرده ؟ ضبط من ای سی امپلی ان به شماره TDA 8588 BJهست طبق راهنمایی یکی از دوستان اومدم پایه های ورودی صدا رو که شامل 11و15و12و14 میشه رو بدین صورت که 15با 14و11با 12 اتصال کوتاه و دام به Lو R فلش خور اما صدا در خروجی ندارم دوستان الطفا راهنمایی بفرمایید مدل ضبط سونی CDX-S2210S اضافه شده

سلام دوستان :wow: من یه ظبط کاست خور پراید دارم ببینم اینو میشه فلشیش کرد همون یو اس بی با کیفیت بالااااااااااااا :kiss: چجوری میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidreza_elec نمایش پست ها
            برای فلش خور کردن ضبط های کاست خور باید ضبط را باز کنید.1- خروجی هد کاست را که به ایسی پری میرود را پیدا کنید.2-شماره ی ایسی پری را در اینترنت سرچ کنید و پایه های خروجی را پیدا کنید.3-مسیر خروجی ایسی را دنبال کنید تا به ورودی های ایسی اصلی برسید.4-یک سیم را به بدنه و دوسیم را به ورودی هایی که پیدا کردید لحیم کنید.
            تا اینجای کار شما فقط یک ماژول mp3 playerکه در فروشگاه سایت هم هست لازم دارید تا خروجی ماژول را به ورودی ظبط وصل کنید.
            هر کس سوالی داشت میتونه مطرح کنه .
            تشکر فراموش نشه
            سلام وقتتون به خیر
            مرسی بابت آموزش
            میخواستم ضبط 206 کاست خور رو فلش خور کنم که برد رو به جای کاست بزارم و وقتی میره رو حالت Tape برد فلش خور روشن بشه , و دسته اینترفیس هم کار کنه
            ممکنه راهنماییم کنید چنتا سوال داشتم
            یه راه ارتباطی هم اگه بهم بدید ممنون میشم
            devilmahdi9696@gmail
            Telegram/WhatsApp:
            09376365977

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi9696 نمایش پست ها
              سلام وقتتون به خیر
              مرسی بابت آموزش
              میخواستم ضبط 206 کاست خور رو فلش خور کنم که برد رو به جای کاست بزارم و وقتی میره رو حالت Tape برد فلش خور روشن بشه , و دسته اینترفیس هم کار کنه
              ممکنه راهنماییم کنید چنتا سوال داشتم
              یه راه ارتباطی هم اگه بهم بدید ممنون میشم
              devilmahdi9696@gmail
              Telegram/WhatsApp:
              09376365977
              سلام و درود،
              برای این کار باید برق ماژول رو از برق
              موتور کاست بگیرین.
              خروجی صدای ماژول رو هم با مقاومت
              10 کیلو اهم به هد کاست یا ورودی AUX ضبط
              وصل کنین.
              موفق و پیروز باشید.