اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه مارک مودم بخریم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه مارک مودم بخریم؟

ببینید هر مودم کیفیت خودش رو داره اما امروزه متاسفانه اراعه دهنده های اینترنتتون مودم های چینی درپیتی به شما میفروشند اما من در این متن خواهم ګفت چه مودم برای خریدن مانسبتر از همه هست .اولین پیشنهاد من مودم دی لینک هست مودم های خیلی خوبی هستند هم با امنیت وهم آنتن دهی خوب وهم سرعت ترافیکاینترنتو مثل مودم های دیګه کم به دستګاه نمی فرستن .پیش نهاد دوم من مودم تی پی لینک هست کیفیت خوب امنیت خوب وآنتن دهی خوب پیش نهاد سوم من مودم زایکسل مودم زایکسل چون آنتن دهیش نسبت به مودم های دیګه یکم بیشتر برای محل کار مناسب تره مودم های متفرقه بیشتر چینی هستند ولی این سه تا مودم از همشون کیفیت خوب تری دارن نبست به مودم های دیګه

پاسخ : چه مارک مودم بخریم؟

دوست عزیز این تاپیک اصلا بار علمی و تخصصی برای مخاطب -حتی مخاطب عام- نداشت و فقط برندهایی را نام بردید که بخاطر ارزانی ، بازار ما را قبضه کردند اما اصلا کیفیت قابل تعریفی ندارند
    در حال حاضر باکیفیت ترین مودمهای موجود در بازار ما از برند ایسوس هستند که البته تا 10 برابر و گاه بیشتر نسبت به یک مودم ارزان از برندهای نامبرده قیمت دارند اما برای یک کاربر حرفه ای که علاوه بر پارامترهای رایج ، بدنبال ویژگیهایی مثل ایجاد Wireless Media Sharing و مدیا سرور خانگی با پهنای باند بسیار بالا و اشتراک گذاری هارد و ... با سرعت عالی است ، تنها گزینه ی قابل اعتماد است
    جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۲۰:۳۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X