اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه مارک یو اس بی (فلش)بخرم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه مارک یو اس بی (فلش)بخرم؟

ببینید فلش یواس بی برای کارهای مختلفی لازمه از جانب برای آهنګ برای عکس برای نګه داری اطلاعات وبرای .....ولی متاسفانه چین فلش های یواسبی که تولید کردن از این مینی فلش ها بزرګها و....داخلشون میبینی که رم میکرو 12 هزارتومنی توشه ولی فلش هایی مانند کینګستون سن دیسک سیلیکون پاور آدیتا این فلش ها در بازار جهان برترینن امتیاز کسب کردن سیلیکون پاور خیلیی کم تقلبی داره سن دیسک و کینګ ستون توشون باید هواست باشه تقلبی نداشته باشه
    جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۱۷:۵۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۲.

پاسخ : چه مارک یو اس بی (فلش)بخرم؟

اخه این دیگه سوال داره برید یه فلشی که خدمات پس از فروش بی دردسری داره مثل سیلیکون پاور بخرید. انصافا پای جنس خودشون خوب وایمیستند. به نظر من همیشه در هر زمان فلش پرچم دار بخرید مثلا ADATA سری Elite 102 خوبه ) البته اگه مثل من فلش سال 80 تون رو هنوز دارید این کار رو بکنید
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
      اخه این دیگه سوال داره برید یه فلشی که خدمات پس از فروش بی دردسری داره مثل سیلیکون پاور بخرید. انصافا پای جنس خودشون خوب وایمیستند. به نظر من همیشه در هر زمان فلش پرچم دار بخرید مثلا ADATA سری Elite 102 خوبه ) البته اگه مثل من فلش سال 80 تون رو هنوز دارید این کار رو بکنید
      متاسفانه این کاربر تازه وارد (ksra) اسپمر است و برای بالا بردن آمار پستهایش دارد تاپیک الکی می زند و با اغماض عجیب حضرات ، تاپیکهایش پاک هم نمی شود !
      فقط بلدند تاپیک های مفید مثل خودروی تسلا را الکی پاک کنند ! مدیریت جهانی با استاندارد iso 4001 !

دیدگاه

میشه این موضوع رابا یک سرچ دراینترنت درباره بهترین نوع فلش 2017یا2016 یا.... پیداکرد.
        متعصفانه برندهای اول یانیستند یا گرانندو یا........
        من خودم سن دیسک گرفتم . درتست اولیه وآزمایشی سرعت خوبی داشت وباید بیشترامتحان کنم .
        مثلا دو یو اس بی داره ولی کشویی با اندازه کوچک ولی حجم زیاد!
        گارانتیش مادام العمرهست.
        برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام کاربر عزیزSkylake ممکنه شما با فلش زیاد آشنایی داشته باشید ولی بعضی ها هستند که نمی دونند من برای اون دسته از دوستانی که نمی دونند چه فلش بخرند خواستم یه کمک کرده باشم در خرید فلش مموری دچار اشتباه یا دروغ های بعضی از فروشنده ها نگردند مثلا بعضی از فروشنده ها به افرادی که تازه فلش می خرند فلش گران و تقلبی می دهندو بعضی از فروشنده ها به اون افرادی که تازه فلش می خرن و به اون ها دروغ می گویند ویو اس بی1.1روبه قیمت یو اس بی 3.0می فروشند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X