اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمائی برای خرید مالتی*متر (بهار و تابستان 96)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمائی برای خرید مالتی*متر (بهار و تابستان 96)

سلام دوستان،
    من دانشجوی رشته برق هستم و احتمالا یکی از گرایش*های الکترونیک یا مخابرات رو انتخاب خواهم کرد. علاقه زیادی به پروژه*های الکترونیکی دارم ولی تجهیزاتی مثل منبع تغذیه، مالتی*متر، اسیلوسکوپ و... رو ندارم. در انتخاب مدل و مارک مالتی*متر مرددم و نمی*دونم کدوم رو بخرم چون می*خوام جنس با کیفیت و عمری باشه و ارزش پولی رو که بابتش می*پردازم رو داشته باشه و همچنین امکانات تعبیه شده درونش خیلی ابتدایی نباشه که بعدا به کارم نیاد. از طرفی مقاوم و ایمن هم باشه.
    ممنون می*شم اگر تجربیات و راهنمایی*های ارزشمندتون رو اینجا به اشتراک بگذارید.
    همچنین فروشگاه معتبر و مطمئنی که جنس تقلبی و جعلی نفروشد.
    با تشکر.

پاسخ : درخواست راهنمائی برای خرید مالتی*متر (بهار و تابستان 96)

سلام به شما

بنده خودم مهندس رشته ی برق_کنترل هستم .
    در حال حاضر هم دوره ی سربازی رو میگزرونم .
    من بعد از 4 سال غرق شدن در دنیای الکترونیک هنوز احتیاج چندانی به اسکپ ندیدم اما مالتی متر رو از همون اول خریداری کردم
    مالتی متر من Victor 205 digital هستش که واقعا ازش راضی هستم و امکاناتش هم خیلی خوبه
    در کل مارک ویکتور معتبر و امتحان پس داده هستش و میتونی روش حساب کنی
    من این مالتی متر رو از شهر خودمون 50 تومان گرفتم
    در ابتدای کار خیلی سخت نگیر و با حداقل امکانات شروع به کار کن اما حتما از همون اول مالتی متر رو بگیر
    اگه منبع تغذیه نگرفتی مشکلی نیست اما بجاش یه آداپتور ترانسی ( غیر سوییچینگ ) تهیه کن که خیلی ارزونم هست .
    بهتره همون اول خیلی هزینه نکنی چون شاید بعد از یکی دوسال کلا بزاریش کنار و . . .
    اگر هم خواستی اسکپ بگیری خیلی بهتره که از نوع دیجیتالی باشه
    در مورد فروشگاه معتبر مطمئن باش که فروشگاه E C A کارش خوبه
    من خودم قبلا از یه فروشگاه دیگه خرید میکردم اما بعدا متوجه برتری eca شدم و الان دیگه فقط از همین فروشگاه خرید میکنم
    تو این فروشگاه میتونی از کیفیت قطعات مطمئن باشی ( هر چند قطعات اورجینال تو ایران خیلی کم گیر میاد اما قطعات باکیفیت رو میشه تو همین فروشگاه تهیه کرد )

یاد دورانی که منم مثل شما تازه کار بودم و تازه وارد این عرصه شده بودم واقعا بخیر . . .
    سوالی داشتید در خدمتم

موفق و سربلند باشید
    آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
      سلام به شما

بنده خودم مهندس رشته ی برق_کنترل هستم .
      در حال حاضر هم دوره ی سربازی رو میگزرونم .
      من بعد از 4 سال غرق شدن در دنیای الکترونیک هنوز احتیاج چندانی به اسکپ ندیدم اما مالتی متر رو از همون اول خریداری کردم
      مالتی متر من Victor 205 digital هستش که واقعا ازش راضی هستم و امکاناتش هم خیلی خوبه
      در کل مارک ویکتور معتبر و امتحان پس داده هستش و میتونی روش حساب کنی
      من این مالتی متر رو از شهر خودمون 50 تومان گرفتم
      در ابتدای کار خیلی سخت نگیر و با حداقل امکانات شروع به کار کن اما حتما از همون اول مالتی متر رو بگیر
      اگه منبع تغذیه نگرفتی مشکلی نیست اما بجاش یه آداپتور ترانسی ( غیر سوییچینگ ) تهیه کن که خیلی ارزونم هست .
      بهتره همون اول خیلی هزینه نکنی چون شاید بعد از یکی دوسال کلا بزاریش کنار و . . .
      اگر هم خواستی اسکپ بگیری خیلی بهتره که از نوع دیجیتالی باشه
      در مورد فروشگاه معتبر مطمئن باش که فروشگاه E C A کارش خوبه
      من خودم قبلا از یه فروشگاه دیگه خرید میکردم اما بعدا متوجه برتری eca شدم و الان دیگه فقط از همین فروشگاه خرید میکنم
      تو این فروشگاه میتونی از کیفیت قطعات مطمئن باشی ( هر چند قطعات اورجینال تو ایران خیلی کم گیر میاد اما قطعات باکیفیت رو میشه تو همین فروشگاه تهیه کرد )

یاد دورانی که منم مثل شما تازه کار بودم و تازه وارد این عرصه شده بودم واقعا بخیر . . .
      سوالی داشتید در خدمتم

موفق و سربلند باشید
      ممنونم.
      متاسفانه بعضی از اجناس چینی باعث بدبینی نسبت به همه اجناس چینی شده اند!
      فروشگاه eca رو بازدید کردم ولی خیلی تنوع محصولات مالتی متر کم بود...
      بعضی از این مالتی متر های جیبی از مارکهای معروف مثل Fluke و... چطورن؟

دیدگاه

البته تنوع بعضی محصولات در فروشگاه کمه
        این مالتی متری که میفرمایید رو اطلاع ندارم
        اما همان طور که عرض کردم احتیاج به هزینه زیاد نیست
        آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X