ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    2006/09/16
    186
    0

پاسخ : تمام اطلاعات سیستمم از دست رفته .

سلام
    يك همچين چيزي رو آدم هميشه بايد تو جيبش داشته باشه! :biggrin:
    يادش بخير چند سال پيش داشتم با پارتيشن مجيك يك درايوم رو resize ميكردم، دو سه مرحله اش رو رفت رسيد به مرحله ي move data كه يهو كامپيوتر restart شد و كل زندگيم به فنا رفت، حجم همه فايلها شده بود 20-30 گيگ اصلا داغون شده بود، اون موقع هم 2-3تا از اين نرم افزارهاي reovery رو امتحان كردم ولي جواب نداد.
    البته به نظر من بهترين كار اينه كه آدم دائما از اطلاعات هاردش backup بگيره چون هيچ حساب كتابي در كار نيست يك اتفاقي اگه براي هارد بيوفته بدبخت ميشه. مخصوصا براي لپ تاپ كه در معرض دزدي هم هست!
    به هر حال بابت معرفي نرم افزار ممنون.
    راستي شما با چه ورژني كار كردين؟
    من اينو پيدا كردم:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام اينم مال خودمه:
    http://rapidshare.com/files/156657375/FData.rar
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

ورژن 7.1

اینم عکسشه :

البته بعضی از این نرم افزارهای ریکاوری ، پس از اینکه دیتا ها رو بازیافت کردند ، وقتی فایل بازیافت شده رو توسط نرم افزار مربوط بهش ("مربوطه" غلطه و 100 البته "مربوط بهش" غلط تر ) اجرا کنید می بینید که اجرا نمی شه . این مشکل رو از چند نفر شنیدم . حالا باید ببینم Active@Files Recover چی کار کرده . البته اطلاعات مربوط به عکس هارو همه رو برگردونده و اجرا هم میشه اما اسناد اصلی و حیاطی من رو مثل فایلهای Altiume, ISE ,Quartuse ,codevision,matlab,.... رو هنوز نمی دونم . چون باید نرم افزار های هر کدوم رو بنصبم . خبرش رو بهتون می دم . :icon_razz:
    آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد
    2006/12/19
    تهران
    711
    0

سلام.
    مطمئنا این برنامه Active@Files Recover همون مشکل بقیه برنامه ها رو داره.( منظورم اینه که فایلو بر می گردونه اما اطلاعات توی فایل کامل نیست و با برنامه مخصوص فایل باز نمی شوند.)
    البته امیدوارم واسه شما این مشکل پیش نیاد.
    2007/05/02
    1,757
    96

آقایون خانوما back up یادتون نره بعدا پشیمون میشین میگین ایکاش اینکار رو کرده بودم همین حالا فرض کنین که هاردتون پریده و این فرصت طلایی پیداکردین که به گذشته برگردین و backup بگیرین
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

خدارو شکر دیتاهای مربوط به Altiume ,proteuse ,ise,Quartuse همه سر جاش اومده و عالی هم داره کار می کنه . بالاخره تعریفهایی که از این نرم افزار توی Help اومده الکی نبوده و به راستی سزاوار این همه تعریف و تمجید ست . به هر حال دم Active@Files Recover واقعا گرم بادا !

راستی یه نرم افزار خیلی توپ واسه رایت DVD پیدا کردم به نام Ashampoo (شاید خیلی ها بدونند ). از محاسن این نرم افزار نسبت به Nero حجم کم و سادگی کار باهاشه . محیط کار خشکل و ساده و کارایی بسیار بالا تا حدی که در Help گفته جایگزین بسیار مناسبی برای Nero خواهد بود . تا قبل از این که این بلا سرم بیاد رایت DVD رو با Nero انجام می دادم (یعنی تا همین سه چار روز پیش ) اما Ashampoo تو 3 سوت نصب شد و سرعت رایتش هم به نظر از Nero بیشتره . اسم باحالی هم داره . من رو یاد لیانشامپو و امپراطور دریا و جانگ بوگو و یونگ جانگ عزیز که این آخر سریا شده بود یومان می ندازه .

آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد
    2007/09/08
    TEH
    323
    1

Description:
    Ashampoo Burning Studio 2009 is still totally simple and intuitive to use. We listened to your feedback, added the new functions you asked for and made a long list of corrections and changes. The result is a better, more powerful and more efficient CD, DVD and Blu-ray burning application than ever before.

لینک دانلود:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17