ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

تمام اطلاعات سیستمم از دست رفته .

سلام

داشتم با سیستم کار می کردم که یه دفه ریست شد و پیغام Boot failur رو داد و گفت که باید cd ویندوز رو بذارم من هم این کار رو کردم و و وارد قسمت آبی رنگ ( Set up ) شد و بعد 3 تا گزینه بیشتر در اختیارم نبود ( Delete Patrition , instal, exit) من هم برای اینکه دیتا هام پاک نشه گزینه instal رو زدم و گزینه های فرمت اومد فرمت سریع رو زدم ( فایل هم در یک هارد دیگه بود و هاردی که مربوط به ویندوز می شد رو فرمت کردم ) اما وقتی ویندوز نصب شد و اومد بالا تو هاردی که تمام اطلاعاتم درش قرار داشت هیچی نیست :cry:

نرم افزار ریکاوری Active Undeleted رو نصب کردم ولی نمی دونم باید چی کار کنم . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

پاسخ : تمام اطلاعات سیستمم از دست رفته .

کسی نیست کمک کنه ؟
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

ظاهرا کسی کمکی نمی کنه .اما فکر کنم راهش رو پیدا کردم . نرم افزار Active@File Recoverبه نظرم خوش دسته و تا الان هم کلی از دیتا هام رو برگردونده . الان سرعت سیستم خیلی پایینه چون در حال بازیافته . و من به کندی تایپ می کنم . وقتی عملیات با موفقیت انجام بشه ( به لطف رب العالمین ) مراحل انجام کار رو براتون توضیح می دم . باشد تا کسی دعایم کند . :icon_razz:
    2008/08/01
    218
    0

من هم چند وقت پیش اینطوری شدم. همینطوری الکی داشت بیش از یک ترابایت از اطلاعاتم از دستم می رفت. چند تا از درایوهام با اسکن دیسک درست شدند. بقیه شون رو مجبور شدم ریکاوری کنم.
    [size=14pt]...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
    Ctrl+C , Ctrl+V
    .................................................. ....[/size]
    2008/01/16
    رشت
    857
    10

دوستان در اینطور موارد هیچ چیزی به اندازه یه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

به درد آدم نمیخوره
    بعضی از توزیعهای لینوکس مثل

یا

بصورت دیسک زنده ارایه میشن و قابلیت شناسایی درایورهای با فرمت NTFS رو هم دارن.

اگر هم از لینوکس خوشتون نمیاد لااقل برای همچین مواردی ازش استفاده کنین

2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام دوستان

ببخشيد كه با تاخير پست ميدم.
    من اكثر نرم افزار هاي ريكاوري فايل و پارتيشن رو امتحان كردم.
    اگه يادتون باشه قبلا تو يه پستي گفته بودم Undelete سرعتش خوبه ، ولي به خوبي بقيه ريكاور نميكنه . ونرم افزار هايي مثل recover my files سرعتشون پايينه ولي ريكاوري خوبي رو ارائه ميدن.
    الان از بين همه ي نرم افزار ها نرم افزاري رو پيدا كردم كه تو سرعت واز همه مهمتر تو ميزان ريكاور كردنش حال تمام نرم افزار هاي ديگه رو گرفته .
    من اصلااهل اغراق نيستم و الانم اغراق نميكنم.
    برا خودم پيش اومده بود كه بالاي 150 گيگابايت از پارتيشنام پاك شن و فقط ب اين نرم افزار نتيجه گرفتم .
    اسمش Final Data Recovery هست.
    بدون شك ميگم از بين نرم افزار هاي شناخته شده ي ريكاوري بهتر از اين پيدا نميشه.
    خودش هم تقريبا تا ايده آل امكان حداكثر ريكاوري داده ها ، كار ميكنه.
    موفق باشين.
    من يه پرتبلشو دارم. كمپرس شده ش 1.52 مگا هست.
    اگه خواستين بگين پلود كنم.
    بازم تاكيد ميكنم سرعت و قدرتش بي نظيره.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2006/12/19
    تهران
    711
    0

سلام.
    اقای بابازاده بی زحمت Final Data Recovery را اپلود کنید.
    ممنونم.
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام
    اينو ببين اگه كار نكرد مال خودمو اپلود كنم
    http://www.4shared.com/file/14828350/45091506/Portable_Final_Data.html?s=1
    :nerd: :nerd:
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2006/12/19
    تهران
    711
    0

اگه میشه واسه خودتونون را هم اپلود کنید. من هنوز به ریکاوری نیاز پیدا نکردم. گفتم اگه یه وقت مجبور به استفاده ازش شدم بهترینشو استفاده کنم.
    2008/03/10
    تهران _ صندوق پستی
    339
    7

سلام !

بالاخره بعد از 3 روز که سیستمم کامل روشن بود تمام اطلاعات توسط نرم افزار Active @Files Recover بازیافت شد . مراحل کار با این نرم افزار ساده است ( من با خیلی هاشون ور رفتم ولی این از همه رادست تر و باحال تر بود ) . حتی فایلهای متعلق به عصر یخبندان رو هم بازیافت کرد . (قدرت خدا !!!!!!!! )

مراحل کار رو می گم تا اگه یه وقت برای کسی یه همچین مشکلی پیش اومد مثل من چار پنج ساعت از وقتش رو نذاره Help رو بخونه و همچنین یه راست بره سراغ Active @Files Recover ، و از بین این همه نرم افزار ریکاوری سر در گم نشه !

روش کار :

بد ترین حالت شاید این باشه که تمام اطلاعات و دیتا های موجود در سیستمتون بپره و حتی مجبور بشید پارتیشن ها تون رو پاک کنید و یا فرمت کنید و.... و کلا یه ویندوز جدید نصب کنید .... نرم افزار Active @Files Recover رو نصب کنید و اجرا کنید . این نرم افزار شامل دو تا پنجره میشه که پنجره سمت چپ Explorer هست . از همین پنجره ( سمت چپی ) هارد سیستمتون رو پیدا کنید ( مثلا Sata یا Maxtor یا .... ) و انتخابش کنید و دکمه Super Scan رو که بالای صفحه درشت نوشته شده و مثل برج میلاد تابلو بزنید تحت این شرایط کار اسکن کردن از روی هارد شروع میشه وبستگی به ظرفیت هارد وقت زیادی رو هم میگیره و پس از اینکه اسکنینگ تموم شد در پنجره سمت راست کل اطلاعاتی رو که اسکن کرده لیست می کنه . حالا کافیه که روی هر کدوم کلیک کنید و دکمه Recover رو که کنار دکمه Super Scan قرار داره بزنید و محل ذخیره شدن رو تعیین کنید . والسلام نامه تمام .

این نرم فزار قادر که اطلاعات پاک شده حتی از Recycle bin ، دیتا های مربوط به هارد های مخدوش شده یا صدمه دیده ، اطلاعات مربوط به هاردهای فرمت شده ، اطلاعات مربوط به پارتیشن های Delete شده ، دیتاهای مربوط به هاردهای منفجر شده و منهدم شده توسط قوی ترین بمبهای اتمی و نوترونی و کلا اطلاعات مربوط به هاردهایی که نیست و نابود شده اند و دیگه وجود خارجی ندارن و... رو می تونه بازیافت کنه که 100 البته این دو مورد آخر رو قبل از اینکه این بلاها سر هارد اومده باشه می تونه انجام بده . :icon_razz:

به دلیل داشتن اینترنت زغال سنگ سوز ( از نوع زغال جکسون ) قادر به Up load نمی باشم .

امیدوارم مفید بوده باشه . :icon_razz:
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17