اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مته فرز cnc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مته فرز cnc

سلام دوستان بنده یک دستگاه سی ان سی طراحی کردم و ساختم و بسیار هم دقیق شده و تنها مشکلی که دارم اینه که روی چوب و پلکسی رو به راحتی با فرز الماسه حکاکی میکنه ولی پی سی بی رو حکاکی نمیکنه و فقط خط می اندازه . در ضمن با همون فرز الماسه سوراخ کاری رو به خوبی انجام میده . میخواستم ببینم برای حکاکی پی سی بی از چه جنس مته ای باید استفاده بشه و از کجا تهیه کنم

پاسخ : مشکل با مته فرز cnc

سلام به شما دوست عزیز

از ابزار حکاکی باید استفاده کنی که مخصوص PCB هست .

دیدگاه

سپاس از راهنماییت دوست عزیز. یک مته تقریبا به همین صورت الماسه خریداری کردم ولی باز هم مشکل داره .میخواستم ببینم زاویه چند درجه بگیرم بهتره؟
      و همچنین جایی برای فروشش سراغ دارین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط foxfox نمایش پست ها
        سپاس از راهنماییت دوست عزیز. یک مته تقریبا به همین صورت الماسه خریداری کردم ولی باز هم مشکل داره .میخواستم ببینم زاویه چند درجه بگیرم بهتره؟
        و همچنین جایی برای فروشش سراغ دارین؟
        خواهش میکنم ؛
        من خودم 60 درجه 0.3 رو پیشنهاد میکنم ؛ ظرافت کافی رو داره و احتمال شکستنش توی کار کمتره!
        لینک فروشگاه روی عکس هست لطفا روی عکس کلیک کنید.
        فقط هم آفتاب رایانه داره ؛ میتونید در بخش http://www.eca.ir/forums/thread49166...tml#post651921 به ECA پیشنهاد بدید بیارن چون در آینده نزدیک پر مصرف خواهد شد.

دیدگاه

اسمشون رو نمیدونید چیه؟ شاید ابزار فروشی ها داشته باشن ولی چون اسمش رو نمیدونم پیدا نمیکنم

دیدگاه

اسمشون رو نمیدونید چیه؟ شاید ابزار فروشی ها داشته باشن ولی چون اسمش رو نمیدونم پیدا نمیکنم
            با سلام و درود
            مته هایی که برای ساخت تخته مدار چاپی و برش آن به وسیله دستگاه CNC استفاده می شود با چنین نام هایی شناخته می شود:
            1- PCB Milling Bits
            2- PCB Router Bits
            3- V Shaped PCB Carving Bits
            4- PCB Drill Bits For CNC Print Circuit Board
            و...

در این مطالب پیرامون ساخت تخته مدار چاپی به وسیله ی دستگاه CNC توضیحاتی ارائه شده است:
            1- Make Your Own PCBs on an Inexpensive Desktop CNC Mill: 11 Steps
            2- PCB Isolation Track Milling With MyDIYCNC Desktop CNC Machine: 7 Steps
            3- How to Mill a Circuit Board With a Stepcraft Mill and EagleCAD: 4 Steps (with Pictures)
            4- CNC USB Dual Layer PCB Milling: 9 Steps
            جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۰۱:۰۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱.

دیدگاه

شاید ابزار فروشی ها داشته باشن ولی چون اسمش رو نمیدونم پیدا نمیکنم
              با تشکر از دوست خوبم "فکر" تا جایی که من اطلاع دارم فقط آفتاب رایانه وارد کننده این ابزار هست ؛ ضمن اینکه با نام VBit هم شناخته میشن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X