اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد هوشمند کد در بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد هوشمند کد در بسکام

سلام
    قبلا یه ورژن بسکام داشتم که مثلا وقتی متغیر تعریف میکردیم و مینوشتیم Dim a as بعد اسپیس خودش انواع متغیر ها رو لیست میکرد
    الان ورژن جدیدترشو دارم اما این قابلیتش فعال نیست. کجای تنظیمات مربوط به این میشه؟

پاسخ : پیشنهاد هوشمند کد در بسکام

نوشته اصلی توسط tabandokht نمایش پست ها
    سلام
    قبلا یه ورژن بسکام داشتم که مثلا وقتی متغیر تعریف میکردیم و مینوشتیم Dim a as بعد اسپیس خودش انواع متغیر ها رو لیست میکرد
    الان ورژن جدیدترشو دارم اما این قابلیتش فعال نیست. کجای تنظیمات مربوط به این میشه؟
    بعد از نوشتن dim a as شما بیا دکمه ی ctrl + space رو بفشارید ُ تا کلمات پیشنهادی لیست شوند برای شما.
    ورژن 2.0.7.8 من همهمینطوریه.
    موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
      بعد از نوشتن dim a as شما بیا دکمه ی ctrl + space رو بفشارید ُ تا کلمات پیشنهادی لیست شوند برای شما.
      ورژن 2.0.7.8 من همهمینطوریه.
      موفق باشید.

مممنونم

مثل قبل نمیشه که خودش جاهای لازم مواردو لیست کنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tabandokht نمایش پست ها
        مممنونم

مثل قبل نمیشه که خودش جاهای لازم مواردو لیست کنه؟
        راستش گشتم تو تنظیمات - ولی پیداش نکردم .
        چون به فکر کوچ به کدویژن هستم دیگه این برام مهم نبود.
        اصلا حوصله این بسکام و ندارم. اصلا به خودش زحمت نمیده یکی دوتا دستور رو بگیره بدنشو بنویسه - یا خودش کاری کنه-
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

دوست عزیز به جای کوچ به کدویژن از winavr یا کامپایلر avr studio استفاده کنید چون اولا کد هگز تولید شده توسط این دو کامپایلر که از هسته gcc استفاده میکنن بسیار بهینه شده هستش نسبت به کد های طولانی و سنگین codevision و ثانیا free هستن .و کتابخونه های زیادی واسش توی اینترنت هست .winavr حرفه ای هست اما کدویژن در حد متوسط.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط metalelec نمایش پست ها
            دوست عزیز به جای کوچ به کدویژن از winavr یا کامپایلر avr studio استفاده کنید چون اولا کد هگز تولید شده توسط این دو کامپایلر که از هسته gcc استفاده میکنن بسیار بهینه شده هستش نسبت به کد های طولانی و سنگین codevision و ثانیا free هستن .و کتابخونه های زیادی واسش توی اینترنت هست .winavr حرفه ای هست اما کدویژن در حد متوسط.
            متاسفانه ما قدرتی ها چون میکرو نمیخونیم ُ مجبوریم که از اینترنت استفاده کنیم ُ من احساس میکنم کدویژن منابع بیشتری رو داره ُ ولی طبق پیشنهاد شما من دنبال منابع میگردم ُ اگه منبع خوبی پیدا کردم حتما شروع میکنم winavr.
            ممنونم.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X