اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه نویسی STM32F429_Discovery در سی شارپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه نویسی STM32F429_Discovery در سی شارپ

سلام خدمت همه دوستان.
    میخواستم بدونم وقتی یک برد STM32F429_Discovery را با سی شارپ برنامه نویسی میکنم.
    ایا برنامه ای که نوشتم روی میکرو پروگرام میشه و بدون نیاز به کامپیوتر هم میکرو برنامه را اجرا میکنه ؟
    یا اینکه نیاز به یک کامپیوتر داره و به صورت اینترفیس با میکرو ارتباط برقرار میکنه؟

پاسخ : برنامه نویسی STM32F429_Discovery در سی شارپ

نوشته اصلی توسط hosseinghaheri نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.
    میخواستم بدونم وقتی یک برد STM32F429_Discovery را با سی شارپ برنامه نویسی میکنم.
    ایا برنامه ای که نوشتم روی میکرو پروگرام میشه و بدون نیاز به کامپیوتر هم میکرو برنامه را اجرا میکنه ؟
    یا اینکه نیاز به یک کامپیوتر داره و به صورت اینترفیس با میکرو ارتباط برقرار میکنه؟
    سلام بعید میدونم کامپایلری برای stm32 پیدا کنین که با #C کد براش بزنین. اما سمت PC برنامه با #C براش مینویسن که با اینترفیس هایی مثل USB یا USART ارتباط برقرار کنه و با هم دیتا ردوبدل کنن.
    جدیدترین ویرایش توسط محمد پورخلیلی; ۱۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸.

دیدگاه

پاسخ : برنامه نویسی STM32F429_Discovery در سی شارپ

کامپایلر سی شارپ که همون ویژوال استدیو هست.
      توی سمپل های این برد کلی پروژه با #c هست که کتاب خانه ای که من ازش دیدم کنترل کامل روی همه قسمت های میکرو مثل adc pwm timer .... داشت اما دقیقا نمیدونم این برنامه قرار پروگرام بشه یا این که به صورت اینترفیس عمل میکنه.
      تمام سمپل هایی که من دیدم هم به صورت consol application نوشته شده یعنی ui نداره.
      از طرفی توی ویژگی های این برد روی برنامه نویسی با سی شارپ خیلی تاکید شده در حالی تقریبا همه ی میکرو ها را میتونن از طریق سریال یا usb با سی شارپ در ارتباط باشند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X