اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تایمر با میکرو سوئیچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تایمر با میکرو سوئیچ

سلام خدمت همه دوستای گل و هم فرومی
    اقا من چند دو تا سوال دارم و خیلی جوابشون ضروریه برام
    1-یه مدار میخوام که با میکرو سوئیچ یه مدت زمان خاص مثلا سه ساعت شروع بکار کنه و بعدش کلا خاموش بشه.

2- یه مداری میخوام که روزی هشت ساعت یبار به مدت 8 ثانیه شروع بکار کنه و ادامه دار باشه این روال.

3- و اینکه بیشترین زمان وقفه (delay) تو میکرو چقد هستش؟

خودمم یه مدارایی گشتم ولی یکیش هستش که زمان شروع و زمان خاموش تعریف میکنی ولی کوچکترین زمانش 1 دیقس که من میخوام ثانیه باشه
    خواستم با میکرو درست کنم که چند جا دیدم زمان وقفه کمه(هم در مورد مدار شماره 1 و شماره 2)
    در مورد مدار شماره یک هم نفهمیدم دنبال چه کلمه ای بگردم چون تایمر میزنم تایمر معمولی میومد

از دوستای گلم خیلی ممنون میشم تو سریع ترین زمان ممکن منو راهنمایی کنن و مشکل منو حل بکنن.

پاسخ : تایمر با میکرو سوئیچ

سلام
    شما با استفاده از تایمر میکرو میتونید یک میلی ثانیه رو براحتی بدست بیارید و طبیعتا بقیه زمانها مضربی از همون تایم هستند .البته با این روش زمان خیلی دقیقی بدست نمیارید ولی کارتون راه میفته.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    www.adaksell.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojitaba نمایش پست ها
      سلام
      شما با استفاده از تایمر میکرو میتونید یک میلی ثانیه رو براحتی بدست بیارید و طبیعتا بقیه زمانها مضربی از همون تایم هستند .البته با این روش زمان خیلی دقیقی بدست نمیارید ولی کارتون راه میفته
      دوست عزیز بابت توجهتون به پست بنده و پاسخگوییتون

اگر ممکن باشه بیشتر توضیح بدین
      زیادمتوجه راهنماییتون نشدم

دیدگاه

شما تایمر رو برای 1 میلی ثانیه تنظیم کنید و هر وقت یک ثانیه خواستید کانتری تعریف کنید که هر دفعه که تایمر سر ریز کرد یک بار اضافه بشه و تا هزار بار بشماره . وقتی رسید به هزار یعنی شده یک ثانیه . همینجوری بقیه زمانها رو هم بدست بیارید .
        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
        www.adaksell.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X